ESRA EROL'LA TURUNCUKASA

Turuncukasa Blog

Fırsatlar

150 TL Üzeri Kargo Bedava

Bebek Giyim Kategorisi

Jane Kampanyası

Avene Güneşten Korunma Seti

30233

Markası : Avene

536 Item Items

Cildi güneş ışınlarından korumaya yardımcı ürünlerden oluşan Avene Güneşten Korunma Setini, bu sayfada indirimli fiyata satılmaktadır.

Daha fazla detay

119.00 TL

89.25 TL

25% indirim

- +

Kazanacağınız puan 892 tupara Toplam tutarı: 0.89 TL.


Kargo Bedava Ürünler Kategorisinden ürün ekle kargo ücreti ödeme! Gitmek için tıkla.
150TL ve üzeri alışverişlerde ARAS ve PTT kargo ile KARGO BEDAVA!
Kargo ücretimiz ARAS ve PTT kargo ile 4,95 TL, YURTİÇİ kargo ile 6,95 TL dir.
Ürün Avantajları

Avene Güneşten Korunma Seti

Marka Adı: Avene

Ürün Adı: Avene Güneşten Korunma Seti

Ürün Miktarı: Avene Spray SPF 50+ 200 ml; Avene Emulsion 50+ 50 ml; Avene Reparateur Apres Soleil 50 ml

Ürün Özellikleri: * Avene Spray SPF 50+ 200 ml; hassas ciltlere güneş ışınlarının zararlı etkilerine karşı Spf 50 derecenin üzerinde güneş koruması sunar. Paraben içermeyen, göz yakmayan, leke çıkarmayan bir özelliğe sahiptir. Sprey formu ile kullanım kolaylığı sağlar. Tüm vücutta kullanım için idealdir. * Avene Emulsion 50+ 50 ml; açık tenli ve güneşe karşı toleransı düşük kişilerde güneş koruması sağlamaya çalışır. Normal, yağlı ve karma ciltlerde kullanmak için idealdir. Paraben içermez, Avene Termal Suyu içerir. * Avene Reparateur Apres Soleil 50 ml; güneş sonrasında cildi rahatlatmaya ve nemlendirmeye yardımcı olur. Cildi yatıştırıcı ve besleyici bir özelliğe sahiptir. Hafif ve yağsız yapısıyla cilde kolayca nüfuz eder.

Sonuç: Cildi güneşin zararlı ışınlarına karşı korumaya ve yenilemeye yardımcı olabilecek ürünlerden oluşan settir.

Kullanım Şekli: Ürünlerin kullanım biçimlerine aşağıdaki geniş açıklamalardan ulaşabilirsiniz.

 

** Avene Spray SPF 50+ 200 ml:

Cildi güneşin zararlı ışınlarına karşı korur. Spf 50 nin üzerinde koruma sağlar. Tüm vücutta kullanıma uygundur. Formülünde paraben yoktur. Açık tenli ve güneşe karşı hassasiyeti olan kişilerde kullanılabilir. İz bırakmaz ve suya karşı dayanıklı bir formüle sahiptir.

Kullanım Şekli: Güneşe çıkmadan önce cilt üzerine masaj yaparak uygulanır. Güneşe uzun süre maruz kalınan durumlarda banyodan sonra da kullanılır.

İçerik: AVENE TERMAL KAYNAK SUYU (AVENE AQUA). GLİSERİN. C12-15 ALKİL BENZOAT. SU (AQUA). METİLEN BİS-BENZOTRİAZOLİL TETRAMETİLBUTİLFENOL. BUTİL METOKSİDİBENZOİLMETAN. SİKLOMETİKON. DİİZOPROPİL ADİPAT. DİKAPRİLİL ETER. BİS-ETİLEKSİLOKSİFENOL METOKSİFENİL TRİAZİN. SETEARİL İZONONANOAT. LAURİL GLUKOZİT. POLİGLİSERİL-2 DİPOLİHİDROKSİSTEARAT. DİMETİKON. KAPRİLİK/KAPRİK TRİGLİSERİT. KAPRİLİL GLİKOL. DESİL GLUKOZİT. DİSODYUM EDTA. KOKU (PARFÜM). PROPİLEN GLİKOL. SİLİKA. SORBİK ASİT. TOKOFERİL GLUKOZİT. KSANTAN SAKIZI. SİTRİK ASİT. TOKOFEROL.

 

** Avene Emulsion 50+ 50 ml:

Normal ve karma ciltlere yüksek oranda güneş koruması sağlamaya çalışır. Ciltte yağlı parlamalara sebep olmaz. Cilt üzerinde hızlıca emilir ve göz yakmayan bir formüle sahiptir. Cilde mat bir görünüm sunar. Açık tenli, güneşe karşı hassas ciltlere güneş koruması sağlar.

Kullanım Şekli: Güneşe çıkmadan önce uygulanır. Gerekli gördükçe yenilenir.

İçerik:  Avene Thermal Spring Water (Avene Aqua), Octocrylene, C12-15 Alkyl Benzoate, Butylene Glycol, Dımethicone, Dıısopropyl Adıpate, Methylene Bıs-Benzotrıazolyl Tetramethylbutylhenol, Cyclomethicone, Water (Aqua), Tıtanıum Dıoxıde, Glyceryl Stearate, PEG-100 Stearate, Potassıum Cetyl Phosphate PVP/Elcosene Copolymer.

 

** Avene Reparateur Apres Soleil 50 ml:

Güneş banyosu sonrasında cilde nemlenme, yenilenme ve yatışma sağlamaya yardımcı olur. Paraben içermez, cildin nefes almasına izin verir. Hafif ve yağsız yapısıyla cilt tarafından kolayca emilir ve uygulaması kolaydır. Bronzluğun kalıcı hale gelmesinde de etkilidir.

Kullanım Şekli: Güneş banyosundan sonra temiz ve kuru cilde uygulama yapılır.

İçerik: AVENE TERMAL KAYNAK SUYU (AVENE AQUA). PEG-4. SİKLOMETİKON. SORBİTAN STEARAT. KAPRİLİK/KAPRİK TRİGLİSERİT. MİNERAL YAĞI (SIVI PARAFİNUM). KARTAMUS TİNKTORYUS (ASPİR YAĞI) ÇEKİRDEK YAĞI (KARTAMUS TİNKTORYUS ÇEKİRDEK YAĞI).1,2-HEKSANEDİOL AKRİLATES/C10-30 ALKİL AKRİLAT KROSPOLİMER. BETA-SİTOSTEROL. KAPRİLİL GLİKOL. DİMETİKONOL. KOKU (PARFÜM). GLİSİN SOYA (SOYA FASULYESİ) TOHUM ÖZÜ (GLİSİN SOYA TOHUMU ÖZÜ). GLİSERRETİNİK ASİT. HİDROKSİETİL AKRİLAT/SODYUM AKRİLOİLDİMETİL TAURAT KOPOLİMER. İZOHEKSADEKAN. PEG-32. PEG-400. PEG-45 PALM ÇEKİRDEĞİ GLİSERİT. POLİSORBAT 60. SODYUM HİDROKSİT. SORBİK ASİT. SORBİTAN IZOSTEARAT. SUKROZ KOKOAT. TOKOFERİL GLUKOZİT. SU (AQUA). KSANTAN SAKIZI.

 

Avene Güneşten Korunma Seti, Turuncu Kasa’ da indirimli fiyata satılmaktadır.

Yorum Yap

Düşüncelerinizi belirterek diğer müşterilerimizin bilgilenmesini sağlayabilirsiniz.
Önemli Uyarı

Kozmetik ürün: İnsan vücudunun epiderma, tırnaklar, kıllar, saçlar, dudaklar ve dış genital organlar gibi değişik dış kısımlarına, dişlere ve ağız mukozasına uygulanmak üzere hazırlanmış, tek veya temel amacı bu kısımları temizlemek, koku vermek, görünümünü değiştirmek ve/veya vücut kokularını düzeltmek ve/veya korumak veya iyi bir durumda tutmak olan bütün preparatlar veya maddeleri, şeklindedir.Kozmetik ürünler ve takviye edici gıdaların, Hiç bir hastalığı tedavi ettiği, tedavisine yardımcı olduğu, hastalığı önlediği, önlenmesine yardımcı olduğu iddia edilemez. Sitemizde ilgili yasa ve yönetmelikler gereği, sağlık beyanı oluşturabilecek açıklamalara yer verilmemektedir. Sitemizde belirtilen açıklamalar, üretici, ithalatçı firmaların sunduğu ürün etiketi, broşür gibi bilgi ve belgelere dayanmaktadır. Bu bilgiler ürünlerin vaad edilen etkilerinin kesin olarak gerçekleşeceği ya da yan etkileri olmadığı anlamını taşımaz.Detaylı bilgi için tıklayınız

Bakabileceğiniz Diğer Ürünler