Avene Hydrance UV-Light Emülsiyon SPF 30 40 ml

Kargolanma Süresi: 1 iş günü

4396

Markası : Avene

Barkod : 3282770208788

Son 4 Ürün

4 Item Items

Avene Hydrance UV-Light Emülsiyon SPF 30 40 ml, içermiş olduğu spf 20 derecesindeki koruma faktörü ile normal ve karma ciltlere nem vermeye yardım eden bir üründür ve bu sayfada indirimli fiyatlarla satılmaktadır.

Daha fazla detay

122.00 TL

97.6 TL

20% indirim

- +

Kazanacağınız puan 975 tupara Toplam tutarı: 0.98 TL.


Kargo Bedava Ürünler Kategorisinden ürün ekle kargo ücreti ödeme! Gitmek için tıkla.
99TL ve üzeri alışverişlerde MNG ve PTT kargo ile KARGO BEDAVA!
Kargo ücretimiz ARAS, MNG ve PTT kargo ile 5,95 TL dir.

Bu ürüne bakanlar bu ürünlere de baktılar

Next Previous

Avene Hydrance UV-Light Emülsiyon SPF 30 40 ml

avene

Marka Adı :Avene

Ürün Adı :Avene Hydrance UV-Light Emülsiyon SPF 30 40 ml

Ürün Miktarı :40 ml.

Ürün Özellikleri :Nemini kaybetmiş normal ve karma yapıdaki hassas ciltleri nemlendirerek yumuşaklık vermeye, güneşin zararlı ışınlarının etkilerine karşı korumaya, çevresel faktörlerin neden olduğu kirlilik, stres gibi etkilere karşı korumaya yardımcı olur. Ayrıca güneş koruyucu ve nemlendirici özelliği ile cildinizde güneş ve kuruluk nedeniyle oluşan yaşlanma belirtilerine karşı da koruma sağlamaya yardım eder. Cildinizde hızlı bir yatışma, rahatlama ve koruma etkisi sağlamaya yardım eder. Avene laboratuvarlarının yaptığı araştırmalar sonunda elde edilen ürün Avene termal suyu ile formüle edilmiştir. Anında bir rahatlama ve ferahlama hissi sağlar. Güneşin zararlı UV ışınlarına karşı cildinizde spf 20 derecesinde koruma sağlamaya yardımcı olan krem, yağ içermeyen formülü ile cildi nemlendirirken matlık da sağlamaya yardım eder, bu şeklide yağlı parlamaları gidermeye çalışır. Tek ürünle cildinizi nemlendirmeye, zararlı güneş ışınlarından korumaya, stres ve hava şartlarına karşı koruyarak güçlendirmeye ve bu şeklide bunların neden olduğu yaşlanma belirtilerine karşı de korumaya yardımcıdır. Komedojen olmayan yapısı ile gözeneklerde tıkanmaya neden olmaz ve alerji yapma riski en az seviyede tutularak üretilmiştir.

Sonuç :Cildinizi güneşin zararlı ışınlarına,hava kirliliklerine, stres ve bunların neden olduğu yaşlanma etkilerine karşı koruma sağlamaya yardım.

Kullanım Şekli :Düzenli olarak sabahları temiz ve kuru cilt üzerine, yüz ve boyun bölgenize hassas bir şeklide masaj yaparak uygulayınız.

İçerik :Yağ asidi,Seramid,Steroller, Aktif foto koruyucular, Avene termal suyu içerir.

Yağlı ve kuru ciltlerin olduğu kadar normal ve karma ciltlerin de nem sıkıntısı olabilmekte ve sebum dengesinin aynı seviyede kalması için çaba gösterilmektedir. Nem oranının kaybolması veya nemin hapsedilip hapsedilmediğinin tespit edilmesi gözle farkedilemez. Cildin sağlıklı kalması için sahip olması gereken nemin ciltte var olup olmadığı bazı rahatsızlıklar sonucu ortaya çıkar. Ciltte nem eksikliğinden kaynaklanan kuruluk, beyaz leke oluşumları ve pul pul dökülmeler nem kaybının ilk sinyalleri olarak ciltte gözlemlenir.
Cildiniz kuruluktan daha fazla hasar görmesini gidermeye yardım etmek için Avene Hydrance UV-Light Emülsiyon SPF 30 40 ml kullanabilirsiniz.Ürünün içinde cilt nemini düzenlemeye yardımcı kapsüller bulunmaktadır.
Termal suyunun etkileri ile formülü güçlendirilmiştir.
Avene Hydrance Optimale UV Legere 40 ml :
Avene Hydrance UV-Light Emülsiyon SPF 30 40 ml, cildi nemlendirirken ayrıca güneş ışınlarına karşı spf 20 faktörlük koruma sağlamaya yardımcı olur. İçerisinde yağ emici kapsüller ciltte sebum dengesi sağlamaya yardım eder. Aktif fotokoruyucuları (SPF20), Avene Termal suyu bulunan ürün normal ve karma ciltler için geliştirilmiştir. Ciltteki nem kaybını egellemeye yardımcı olur.
Kullanım Alanı:
Normal ve karma ciltler
Kullanım Şekli:
Sabah ve akşam günde 2 kez temiz cildinize masaj yaparak uygulayın.
Avene Hydrance UV-Light Emülsiyon SPF 30 40 ml,Turuncu Kasa'da ucuz fiyata satılan bir üründür.
Her şey Marquis de Rocozel’in 1736 yılında şiddetli kaşınma rahatsızlığına yakalanmış atını doğaya terk etmesi ve atının tesadüfen Avene suyunda iyileşmesiyle başlar. Bu sayede Avene Termal Suyun yatıştırıcı ve tahriş giderici özellikleri keşfedilir. Derken eczacı Pierre Fabre, 1975 yılında doğduğu bölgeye olan bağlılığı ile Sainte Odile kaynağının haklarını satın alarak Avene Termal Suyunun gizemini çözmek üzere çeşitli araştırmalar yürütmeye başlar. Ki bu araştırmalar günümüzde halen devam ediyor.
Bu bilgiler doğrultusunda markanın bünyesindeki ürünlere göz atabilirsiniz

Yorum Yap

Düşüncelerinizi belirterek diğer müşterilerimizin bilgilenmesini sağlayabilirsiniz.
17 Ağu. 2015
(4/5
Başlık : ..
cildi yağlandırmadan nemlendiriyor. light nemlendirici krem arayanlar için tercih edilebilir.
(Avene Hydrance UV-Light Emülsiyon SPF 30 40 ml)

 Report abuse
02 Haz. 2014
(5/5
Başlık :
ürün açıklaması diğer sitelerden daha iyi merak ettiklerimi buldum sonunda alıyorum !
(Avene Hydrance UV-Light Emülsiyon SPF 30 40 ml)

 Report abuse
25 Haz. 2013
(5/5
Başlık :
Ürünle ilgili sorularımı açıklayıcı bir şekilde yanıtlayan çalışanlarınıza teşekkür ederim. üründen gayet memnunum.
(Avene Hydrance UV-Light Emülsiyon SPF 30 40 ml)

 Report abuse