Avene Spf 30+ Güneş Koruyucu Sprey 200ml (S.K.T 03-2023)

Avene Spf 30+ Güneş Koruyucu Sprey 200ml
Kapıda Ödeme İmkanı Kargo Bedava
  • Avene Spf 30+ Güneş Koruyucu Sprey 200ml

Avene Spf 30+ Güneş Koruyucu Sprey 200ml (S.K.T 03-2023)

Markası : Avene Ürünlerini Gör

7076 Barkod : 3282779402927

55
SATIŞ FİYATI 231.2 TL
Sepette %10 İndirim 208.08 TL
908 Kişinin Favorisi
Stok Durumu: Stokta

Avene Spf 30+ Güneş Koruyucu Sprey 200ml

avene spraay 30

Marka Adı: Avene

Ürün Adı:Avene SPF 30 Spray

Ürün Miktarı: 200ml

Ürün Özellikleri: Hassas ciltlerin kullanımına uygun olarak geliştirilmiştir. Spf 30 derecelik bir Güneş koruması sağlar. Cildi korumaya çalışırken, aynı zamanda nemlendirir.

Sonuç: Cildi korumaya ve yatıştırmaya yardımcıdır.

Kullanım Şekli:Güneş ışınlarına çıkmadan önce tüm yüz ve vücudunuza uygulayınız. Güneşte kalma süreniz uzadıkça ve suyla temastan sonra ürünün uygulamasını yenileyiniz.

İçerik:AVENE TERMAL KAYNAK SUYU (AVENE AQUA). OKTOKRİLEN. GLİSERİN. C12-15 ALKİL BENZOAT. SU (AQUA). METİLEN BİS-BENZOTRİAZOLİL TETRAMETİLBUTİLFENOL. TİTANYUM DİOKSİT. BUTİL METOKSİDİBENZOİLMETAN. SİKLOMETİKON. DİİZOPROPİL ADİPAT. DİKAPRİLİL ETER. BİS-ETİLEKSİLOKSİFENOL METOKSİFENİL TRİAZİN. SETEARİL İZONONANOAT. LAURİL GLUKOZİT. POLİGLİSERİL-2 DİPOLİHİDROKSİSTEARAT. DİMETİKON. KAPRİLİK/KAPRİK TRİGLİSERİT. KAPRİLİL GLİKOL. DESİL GLUKOZİT. DİSODYUM EDTA. KOKU (PARFÜM). PROPİLEN GLİKOL. SİLİKA. SORBİK ASİT. TOKOFERİL GLUKOZİT. KSANTAN SAKIZI. SİTRİK ASİT. TOKOFEROL.

Özellikle açık renk tene sahip kişiler ve hassas tenliler daha fazla etkilenebilirler.

Avene SPF 30 Spray 200 ml, vücut ve yüzün güneşten etkili bir şekilde korunmasının konforunu, üstün formülasyonu ve hafif dokusu ile sağlamaya yardımcıdır.

UVA ve UVB ışınlarının zararlı etkilerine karşı yüksek koruma sağlayan, suya karşı çok dayanıklı olan Avene SPF 30 Spray, aynı zamanda Avene thermal suyunun etkilerini de içeriğine katmıştır. UVA uygunlu sertifikası olan bu ürün üstün çalışmalarla ortaya çıkan aktiflerin ortak özel birliği olan Sunsitive protection’dan faydalanmaktadır.

E vitamini, gliserin içeriğinde bulunmaktadır.

7076

Avene SPF 30 Sprayen düşük düzeydeki kimyasal filtreleme sayısını garantileyen koruma özellikli bileşenlere sahiptir.

Yapısının şeffaf, yağsız, akışkan olmasıyla kolayca uygulanabilir,cilt tarafından hızlıca emilir, cilt dokusunda orantılı olarak dağılır.

Elle temas etmeden de rahatça uygulanabilir.

Cildin alt katmanlarına kadar etki sağlayarak cildi UVA ve UVB ışınlarına karşı korumaya yardım eder. Cildi güneşin zararlı etkilerine karşı korurken aynı zamanda nem sağlamaya da yardım eder.

Cildinizin iç ve dış etkenler olarak pek çok düşmanı vardır ve cildi korumak önemlidir. Cildin korunması geleceği bakımından oldukça önemlidir, korunmasız cilt daha erken yıpranmaya başlar ve kuruluk, kızarıklık, hassasiyet gibi etkenler de korunmasız ciltler de sıklıkla görülebilmektedir.

Avene SPF 30 Spray, Turuncu Kasa' da ucuz fiyatıyla satılmaktadır.

Yorumlar

Ecrin Kaya
28.02.2022

Çok memnunum

Kokusu çok güzel, koruması da öyle. Çok severek kullandım. Kapağı da çok pratik. %100 tavsiye.<br /> <br />

Selin Uçar
28.02.2022

çok iyi

Bronzlaşma derdiniz yoksa , Güneşe çıkmaktan benim gibi korkuyorsanız kesinlikle tavsiye ederim. Yıllardır mutlu olduğum tek krem.

Fatmanur Çakıl
23.02.2022

tavsiye ederim

Kokusu çok güzel, koruması da öyle. Çok severek kullandım. Kapağı da çok pratik. %100 tavsiye.

sakine yıldız
02.06.2021

memnunum tavsiye ederim

Geçen yıl kullanıp memnun kaldığım bir ürün... yağlanma, sivilcelenme olmadı. Hatta küçük boyunu sürekli çantamda tutuyorum yazın...<br />

Ürün Hakkındaki Düşüncelerinizi Yazın

Avene Spf 30+ Güneş Koruyucu Sprey 200ml (S.K.T 03-2023)

Hassas ciltlerde koruma sağlayan Avene SPF 30 Spray ürününü bu sayfada bulabilir ve uygun fiyatıyla sipariş vererek, hemen kullanmaya başlayabilirsiniz.

Satış Fiyatı 208.08TL
whatsapp ile bize yazın. Whatsapp İletişim