Turuncukasa Blog

Fırsatlar

99Tl ve üzeri Alışverişe kargo bedava

Sonbahar Kampanyaları

Bebek Giyim Kategorisi

Jane Kampanyası

Avene SPF 30 Sun Care Oil 200 ml

30674

Markası : Avene

0 Item Items

Avene SPF 30 Sun Care Oil 200 ml hassas ciltlerin kullanımına uygun olarak geliştirilmiş vücut yağıdır.

Daha fazla detay

119.90 TL

107.91 TL

10% indirim

Kazanacağınız puan 1079 tupara Toplam tutarı: 1.08 TL.


Bu ürün sepetinizde varsa MNG ve PTT kargo ile KARGO BEDAVA fırsatı yakalarsınız.
Ürün Avantajları

Avene SPF 30 Sun Care Oil 200 ml - Güneş Koruması Sağlamaya Yardımcı Vücut Yağı 

Avene Eau Thermale Huile Solaire SPF 30 Sun Care Oil 200 ML

Marka Adı: Avene

Ürün Adı: Avene SPF 30 Sun Care Oil 200 ml

Ürün Miktarı: 200 ml

Ürün Özellikleri: Hassas ciltlerin kullanımına özel olarak geliştirilmiş vücut yağıdır. Spf 30 derecesinde güneş koruması içerir. Sprey formu ile kolay bir uygulama sağlar. Suya karşı dayanıklı bir formüle sahiptir. Cilde yapışkan ve rahatsızlık hissi vermez. Formülünde paraben maddesi bulunmaz.

Sonuç: Hassas ciltlere Spf 30 derecesinde güneş koruması sağlamaya yardımcıdır.

Kullanım Şekli: Güneşe çıkmadan önce yeterli miktarda uygulama yapılır. Yüzme, terleme, kurulanma gibi durumların ardından uygulamanın tekrarlanması önerilir. Uygulama miktarını azalttığınızda koruma seviyesinin düşme ihtimalini de göz önünde bulundurmalısınız.

İçerik: Paraben içermez.

 

Pek çok kişi güneş pırıl pırıl, hava sıcak iken güneşlenmekten, bronzlaşmaktan hoşlanır. Güneş, vücudumuza D vitamini sağladığı için gereksinimimiz vardır. Güneş ışınlarının gerekliliği kadar, zararları konusunda da çoğu insan bilinçlenmiş durumda.

Günümüzde özellikle güneş koruyucu ürünleri kullanmanın önemi oldukça artmıştır. Uzmanlar sadece yaz aylarında değil, her mevsimde güneş koruyucu kullanılması gerektiğini belirtmektedir.

Avene SPF 30 Sun Care Oil 200 ml, hassas ciltlerin kullanımına özel olarak geliştirilmiş vücut yağıdır. Spf 30 derecelik bir açıyla cilde güneş koruması sağlamaya çalışır.

Suya karşı dayanıklı formülünde paraben bulunmaz. Sprey formu ile pratik bir uygulama sağlar ve ciltte rahatsızlık hissine neden olmaz.

Etkili bir güneş koruması için yeterli miktarda uygulama yapılmalıdır. Uygulama miktarının azalması halinde ürünün koruyucu etkisinin düşme ihtimali göz önünde bulundurulmalıdır.

 

Güneşin zararlı ışınlarından korunmak için, güneş koruyucu kullanmanın yanı sıra güneşin en dik açıyla geldiği 10.00 ila 16.00 saatleri arasında güneşe doğrudan maruz kalmamak gerekir. Ayrıca giyilen açık renk kıyafetler, güneş gözlüğü, şapka gibi aksesuarlar da alınacak tedbirler arasında yer alır.

Avene SPF 30 Sun Care Oil 200 ml, Turuncu Kasa’ da indirimli fiyata satılan bir üründür.




Yorum Yap

Düşüncelerinizi belirterek diğer müşterilerimizin bilgilenmesini sağlayabilirsiniz.
Benzer Ürün Tavsiyesi

 Avene güneş koruyucu stick , nemini kaybetmiş kuru ve hassas ciltleri nemlendirerek yumuşaklık vermeye, güneşin zararlı ışınlarının etkilerine karşı spf 20 derecesinde koruma sağlamaya, çevresel faktörlerin neden olduğu kirlilik, stres gibi etkilere karşı korumaya yardımcı kremdir. Ayrıca güneşin ve kuruluğun neden olduğu yaşlanma belirtilerine karşı da cildi korumaya yardım eder. 

Bakabileceğiniz Diğer Ürünler