Avene Xeracalm A.D Creme Relipidante Atopik Cilt Krem 400 ml
  • Avene Xeracalm A.D Creme Relipidante Atopik Cilt Krem 400 ml

Avene Xeracalm A.D Creme Relipidante Atopik Cilt Krem 400 ml

#HayatEveSığar
Siparişleriniz Hijyen Kurallarına Uygun, Kesintisiz Kapınıza Gelsin!

43437

Barkod : 3282770114195

₺159,90
₺118,33 26%
Vergi dahil

Avene Xeracalm A.D Creme Relipidante Atopik Cilt Krem 400 ml, çocuk, bebek ve yetişkinlerde yoğun kuruluk durumları için geliştilmiş besleyici ve nemlendirici krem.

Adet

 

Güvenli Ödeme

 

Kapınıza Kesintisiz Teslimat

 

İade ve Değişim Hakkı

Marka Adı: Avene

Ürün Adı: Avene Xeracalm A.D Creme Relipidante Atopik Cilt Krem 400 ml

Ürün Miktarı: 400 ml   

Ürün Özellikleri: 

- Avene Xeracalm A.D Creme Relipidante Atopik Cilt Krem, bebek, çocuk ve yetişkinlerde kullanıma uygun olan, çok kuru ciltlerin beslenmesine ve yatıştırılmasına destek olan cilt bakım kremidir.

- Yoğun cilt kuruluğundan kaynaklanan kaşıntı hissini ve cildin aşırı reaktivitesi dolayısı ile oluşan kızarıklıkları gidermeye destek olur.

- XeraCalm A.D Creme, çok kuru cilde sahip bebek, çocuk ve yetişkinler için formüle edilmiştir. Atopi eğilimli ciltler, kaşıntı ve tahrişe eğilimli ciltler ve doğuştan kuru ciltlerde kullanıma uygundur.

- Ciltte yağlı bir his bırakmayan, hafif bir içeriğe sahiptir. Cilt yüzeyinden hızla emilir.

- Cildi derinlemesine nemlendirmeye katkı sağlayarak ciltte oluşan kaşıntı hissinin azaltılmasına destek olur.

- Avene Xeracalm A.D Creme Relipidante Atopik Cilt Krem’in içeriğinde I- modulia®, Cer-Omega ve Avene Termal Su yer almaktadır.

- I-modulia, yoğun cilt kuruluğundan kaynaklanan kaşıntı hissini ve cildin aşırı reaktivitesi dolayısı ile oluşan kızarıklıkları gidermeye katkı sağlar.

- Cer-Omega, ciltte var olan lipidlere benzer etki göstererek ve cildin koruyucu bariyerini güçlendirmeye destek olur.

- Avène Thermal Su, cildin yatıştırılmasına ve ciltteki tahrişin azaltılmasına katkı sağlar. Cildin beslenmesine katkı sağlaması sayesinde cildin konforuna yeniden kavuşmasına destek olur. Kaşıntı hissinde azalma görülmesi için çalışır. Avene Termal Suyu'nun tüm şefkati ve saflığı size uzun süreli koruma sağlamaya çalışır.

- Avene Xeracalm A.D Creme Relipidante Atopik Cilt Krem, cildin beslenmesine ve yumuşaklığının gün boyu korunmasına destek olan cilt bakım kremidir.

 

Kullanım Sıklığı: Ürün günlük kullanıma uygundur.

Kullanım Şekli:

- Yüzdeki kuru bölgelere cildi temizledikten sonra nazikçe uygulayınız. Cilde iyice nüfuz etmesini sağlayınız. Günde bir ya da iki kere kullanılabilinir.

- Göz ile temasından kaçınınız. Göz ile temas halinde derhal bol miktarda ılık su ile yıkayınız. Sadece harici kullanım içindir.

- Serin bir yerde doğrudan güneş ışığından uzak bir şekilde saklayınız. Çocukların erişemeyeceği yerlerde muhafaza ediniz.

 

Avene markasının ürün çeşitlerine uygun fiyat koşulları ile Turuncu Kasa’dan kolaylıkla sahip olabilirsiniz.

 

 

43437

Özel Referanslar

Yorumlar

No customer reviews for the moment.

Write your review

Avene Xeracalm A.D Creme Relipidante Atopik Cilt Krem 400 ml

Avene Xeracalm A.D Creme Relipidante Atopik Cilt Krem 400 ml, çocuk, bebek ve yetişkinlerde yoğun kuruluk durumları için geliştilmiş besleyici ve nemlendirici krem.

Write your review

kategorideki diğer ürünler: 16