Turuncukasa Blog

MArtidermÜrünleri

Marvis Ürünleri

AdidasÜrünleri

Axe

Erkeklerin kadınlara karşı iddiasını ortaya çıkartan Axe serisi kedınların karşı koyamadıklarından ilham almakta ve tanıtımlarını de bunun üzerine yapmaktadır. Erkeklerin kişisel bakımları için deodorant, parfüm, after shave, şampuan, saç şekillendirici ürünlerinin yanı sıra kadınlar için de deodorant çeşidi bulunmaktdaır.

12 ürün var.

Axe Ürünleri

Axe markası, 1983 yılında Fransa'da satışa çıkartılmıştır ve 60'tan fazla ülkede kullanılmaktadır.

Unilever markasının ürünlerinden olan Axe markası iddialı erkeğin kokusudur.

Erkeklerin kadınların karşısında olan iddialı duruşunu simgeleyen kokuları ile erkekler tarafından da kadınlar tarafından da çok beğenilmektedir.

Erkekler için ter kokusunu engellemek ve daha çarpıcı bir etki bırakmak için tasarlanmış olan ürünlerinin yanı sıra, kişisel bakım konusunda da farklı ürünleri mevcuttur.

Axe erkeklerin kadınlar karşısında çok daha etkili ve çarpıcı olabilmelerini düşünerek tasarlanmış olan bir seridir.

Farklı deodorant, parfüm, şampuan, duş jelleri, after shave ve saç şekillendirici ürünleri ile farklı ihtiyaçlarınıza değişik ürünler sunan bir seridir.

Axe Gold Temptation Deodorant,bayanların altın tutkusundan ilham alınarak üretilmiştir. Altının çekiciliğini kullanarak çıkış yapan deodorant kalıcı ve etkileyici kokusu ile de kadınları altın kadar çekebilir mesajı verilmektedir.

Axe etkisi ile kadınlar size karşı koyamayacak ve çekiciliğinizi arttıracaksınız.

Axe Ürünleri ve Fİyatları

Axe apollo, uzay etkisi ile fark edilecek ve her daim çarpıcı etkinizi koruyacaksınız.

Axe Africa, baharatlı kokuların sıcaklığını teninizde dans ettirecek. Kokunuzla da fark edileceksiniz.

Her zaman kokunuzla fark edilin.

Axe Dark Temptation, kadınların çikolata tutkusundan ilham alınarak tasarlanan bir üründür. Kadınların en çekici buldukları ve asla dayanamadıkları çikolata ve altın nesnelerinden ilham alınarak ortaya çıkan Dark Temptation, bir çikolata kadar karşı konulamaz koku etkisi vadediyor.

Axe Anarchy Her Deodorant ise Kadınların başkaldırısı. Erkek ürünlerinin arasında fark edilen kalıcı ve çarpıcı kokusu meyvemsi çiçek kokularıyla hissedilir.

Axe ürünleri, erkeklerin kişisel bakımı için özel olarak tasarlanmış pek çok ürün çeşidinden oluşmaktadır.

Ter kokusuna karşı kalıcı çözüm sağlamaya yardımcı deodorant çeşitleri, after shave, şampuan ve saç şekillendiricilere sahiptir.

Axe Günlük Bakım Şampuanı300 ml, erkeklerin günlük saç temizliği için tasarlanmış şampuandır. Çekici erkeksi kokusu ile duş keyfinizi daha da arttırmaya yardım eder.

Saç ve saçlı deriyi özenle temizleyerek saçlara yumuşaklık kazandırmaya ve kokusuyla da ferahlık vermeye yardımcıdır.

Kişisel bakım, kadınlar için olduğu gibi erkekler için de son derece önemlidir. Banyo yapmak, güzel kokmak hem günlük hayatta hem de sosyal hayatta kişiye kendini iyi hissettirir.

Axe etkisi erkeklere kendilerini daha iyi hissettirecek.

Axe markasına ait ürün çeşitlerine Turuncu Kasa’dan ulaşarak sipariş verebilirsiniz.