Turuncukasa Blog

Fırsatlar

99Tl ve üzeri Alışverişe kargo bedava

Sonbahar Kampanyaları

Bebek Giyim Kategorisi

Jane Kampanyası

Babe Pediatric Facial Moisturiser 50 ml Yüz Kremi

Kargolanma Süresi: 1 iş günü

16433

Markası : Babe

6 Item Items

Çocuklarınız için güvenle kullanabileceğiniz, Babe Pediatric Facial Moisturiser 50 ml Yüz Kremi, uygun fiyata satın almak için, sayfamızdaki indirim fırsatlarını takip edebilirsiniz.

Daha fazla detay

103.50 TL

62.1 TL

40% indirim

- +

Kazanacağınız puan 621 tupara Toplam tutarı: 0.62 TL.


Bu ürün sepetinizde varsa MNG ve PTT kargo ile KARGO BEDAVA fırsatı yakalarsınız.
Ürün Avantajları

Babe Pediatric Facial Moisturiser 50 ml Yüz Kremi 

Babe Pediatrik Nemlendirici Yüz Kremi 50ml :

Bebeğinizin hassas cildine özel olarak geliştirilmiş olan Babe nemlendirici yüz kremi, bebeğin cildini nemlendirerek rahatlama sağlamaya yardım eder.

Hipoalerjenik olan ürün, paraben içermez.

Bebeklerin cildi ince yapıdadır ve yetişkinlere göre daha az yağlıdır, bu da cildin dış etkenlere karşı daha savunmasız kalmasına neden olabilir.

Bebeğin sürekli açıkta kalan yüzü, tükürük, rüzgar, güneş soğuk ya da sıcak havalardan kolayca etkilenerek kurur ve bu kuruluk önlem alınmadığında atopik oluşumlara ya da ciddi cilt hasarlarının oluşmasına neden olabilir.

Babe Pediatrik Nemlendirici Yüz Kremi, bebeğinizin cildi tarafından kolayca emilir ve cildi nazik bir şekilde besleyerek koruyucu bariyerlerini güçlendirmeye, onarmaya yardım ederek yumuşaklık kazandırır.

Çocuklarımız bizim için her şeyden değerlidir ve onları tüm zararlardan, kötülüklerden korumaya çalışırız. Çocuğun hassas cildini de zararlı oluşumlardan ve tahrişten korumak için uygun bir ürünle beslemeli, nemlendirmeliyiz.

Babe Pediatrik Nemlendirici Yüz Kremi, bebeğin hassas yüzünde kullanarak cildini yumuşacık yapacak, ciltte rahatlama ve yatışma sağlayarak kuruluk sebebiyle oluşan kaşıntı ve hassasiyeti gidermeye yardım edecektir.

Bazen kuru cilt bebekte kaşıntı yapar ve derdini anlatamayan bebeğiniz huzursuz bir şekilde ağlar.

Uygun bir ürün kullanarak cildinin bakımı yapılmalıdır.

Cildin dış etkenlerden korunması için lipitlerden oluşan bir bariyere ihtiyacı vardır.

Babe Pediatrik Nemlendirici Yüz Kremi 50ml :

Bu lipitler azalmaya başladığında cilt savunmasız kalır. Doğal lipitlerin yeniden oluşması zordur. Mutlaka dışarıdan destek alınarak lipitlerin yeniden oluşması ve korunması sağlanmalıdır. Kuruyan cilt, kaşınmaya başlar, kaşındıkça tahriş olur ve gittikçe kötüleşir. Kuruluğu giderilmeyen cilt gittikçe daha fazla kurur ve alerjik oluşumlar görülebilir.

Özellikle bebek ve çocuk cildi yapısı gereği, narin ve hassastır, özel bir bakım ve koruma ister.

Babe firması 1994 yılından bu yana, yetişkin ve bebeklerin cildinde ve saçlarında bakım, onarım ve koruyucu özellikli ürünler geliştirmiş, farklı sorunlara çeşitli çözüm önerileri sağlamıştır.

Babe firması çocuk ve bebek ile ilgili ürünleri, pediatri uzmanları ve dermatologlarla çalışarak, onların cilt yapısı ve ihtiyaçlarına özel ürünler geliştirmektedir.

Kullanım :

Bebeğin temiz ve kuru cildine nazik bir şekilde masaj yaparak uygulayabilirsiniz.

Babe Pediatric Facial Moisturiser 50 ml Yüz Kremi , Turuncu Kasa’da satılan ve ucuz fiyata sahip olan bir üründür.

Yorum Yap

Düşüncelerinizi belirterek diğer müşterilerimizin bilgilenmesini sağlayabilirsiniz.
Benzer Ürün Tavsiyesi

Babe çatlak bakım kremi ile vücudunuzdaki çatlakları azaltmaya yardımcı olabilir ve daha pürüzsüz bir görünüme sahip olabilirsiniz. Aynı zamanda cildinize masaj yaparak, çatlakları hafifletmeye yardım eder.

Bakabileceğiniz Diğer Ürünler