Babe Pediatrik Nemlendirici Yüz Kremi 50ml
  • Babe Pediatrik Nemlendirici Yüz Kremi 50ml

Babe Pediatric Facial Moisturiser 50 ml Yüz Kremi

#HayatEveSığar
Siparişleriniz Hijyen Kurallarına Uygun, Kesintisiz Kapınıza Gelsin!

16433

Barkod : 8437000945703

₺103,50
₺87,98 15%
Vergi dahil

Çocuklarınız için güvenle kullanabileceğiniz, Babe Pediatric Facial Moisturiser 50 ml Yüz Kremi, uygun fiyata satın almak için, sayfamızdaki indirim fırsatlarını takip edebilirsiniz.

Adet
Kullanılabilirlik: Stokta yok

 

Güvenli Ödeme

 

Kapınıza Kesintisiz Teslimat

 

İade ve Değişim Hakkı

Babe Pediatric Facial Moisturiser 50 ml Yüz Kremi 

Babe Pediatrik Nemlendirici Yüz Kremi 50ml :

Bebeğinizin hassas cildine özel olarak geliştirilmiş olan Babe nemlendirici yüz kremi, bebeğin cildini nemlendirerek rahatlama sağlamaya yardım eder.

Hipoalerjenik olan ürün, paraben içermez.

Bebeklerin cildi ince yapıdadır ve yetişkinlere göre daha az yağlıdır, bu da cildin dış etkenlere karşı daha savunmasız kalmasına neden olabilir.

Bebeğin sürekli açıkta kalan yüzü, tükürük, rüzgar, güneş soğuk ya da sıcak havalardan kolayca etkilenerek kurur ve bu kuruluk önlem alınmadığında atopik oluşumlara ya da ciddi cilt hasarlarının oluşmasına neden olabilir.

Babe Pediatrik Nemlendirici Yüz Kremi, bebeğinizin cildi tarafından kolayca emilir ve cildi nazik bir şekilde besleyerek koruyucu bariyerlerini güçlendirmeye, onarmaya yardım ederek yumuşaklık kazandırır.

Çocuklarımız bizim için her şeyden değerlidir ve onları tüm zararlardan, kötülüklerden korumaya çalışırız. Çocuğun hassas cildini de zararlı oluşumlardan ve tahrişten korumak için uygun bir ürünle beslemeli, nemlendirmeliyiz.

Babe Pediatrik Nemlendirici Yüz Kremi, bebeğin hassas yüzünde kullanarak cildini yumuşacık yapacak, ciltte rahatlama ve yatışma sağlayarak kuruluk sebebiyle oluşan kaşıntı ve hassasiyeti gidermeye yardım edecektir.

Bazen kuru cilt bebekte kaşıntı yapar ve derdini anlatamayan bebeğiniz huzursuz bir şekilde ağlar.

Uygun bir ürün kullanarak cildinin bakımı yapılmalıdır.

Cildin dış etkenlerden korunması için lipitlerden oluşan bir bariyere ihtiyacı vardır.

Babe Pediatrik Nemlendirici Yüz Kremi 50ml :

Bu lipitler azalmaya başladığında cilt savunmasız kalır. Doğal lipitlerin yeniden oluşması zordur. Mutlaka dışarıdan destek alınarak lipitlerin yeniden oluşması ve korunması sağlanmalıdır. Kuruyan cilt, kaşınmaya başlar, kaşındıkça tahriş olur ve gittikçe kötüleşir. Kuruluğu giderilmeyen cilt gittikçe daha fazla kurur ve alerjik oluşumlar görülebilir.

Özellikle bebek ve çocuk cildi yapısı gereği, narin ve hassastır, özel bir bakım ve koruma ister.

Babe firması 1994 yılından bu yana, yetişkin ve bebeklerin cildinde ve saçlarında bakım, onarım ve koruyucu özellikli ürünler geliştirmiş, farklı sorunlara çeşitli çözüm önerileri sağlamıştır.

Babe firması çocuk ve bebek ile ilgili ürünleri, pediatri uzmanları ve dermatologlarla çalışarak, onların cilt yapısı ve ihtiyaçlarına özel ürünler geliştirmektedir.

Kullanım :

Bebeğin temiz ve kuru cildine nazik bir şekilde masaj yaparak uygulayabilirsiniz.

Babe Pediatric Facial Moisturiser 50 ml Yüz Kremi , Turuncu Kasa’da satılan ve ucuz fiyata sahip olan bir üründür.

16433

Özel Referanslar

Yorumlar

No customer reviews for the moment.

Write your review

Babe Pediatric Facial Moisturiser 50 ml Yüz Kremi

Çocuklarınız için güvenle kullanabileceğiniz, Babe Pediatric Facial Moisturiser 50 ml Yüz Kremi, uygun fiyata satın almak için, sayfamızdaki indirim fırsatlarını takip edebilirsiniz.

Write your review

kategorideki diğer ürünler: 16