Babe Pediatrik Bebek ve Çocuklar için Yüz Balsamı 50 ml
  • Babe Pediatrik Bebek ve Çocuklar için Yüz Balsamı 50 ml

Babe Pediatrik Bebek ve Çocuklar için Yüz Balsamı 50 ml

#HayatEveSığar
Siparişleriniz Hijyen Kurallarına Uygun, Kesintisiz Kapınıza Gelsin!

43347

Barkod : 8437014389456

₺120,00
₺109,20 9%
Vergi dahil

Babe Pediatrik Bebek ve Çocuklar için Yüz Balsamı 50 ml, cildi nemlendirmeye, yatıştırmaya ve hassasiyet karşıtı bakım sağlamaya destek olur.

Adet

 

Güvenli Ödeme

 

Kapınıza Kesintisiz Teslimat

 

İade ve Değişim Hakkı

Marka Adı: Babe

Ürün Adı: Babe Bebek ve Çocuklar için Yüz Balsamı

Ürün Miktarı: 50 ml

Ürün Özellikleri: 

- Babe Bebek ve Çocuklar için Yüz Balsamı, cildi yatıştırmaya katkı sağlayarak cildi rahatlatmaya destek olan yüz balsamıdır.

- Hassas cildi rahatlatmaya ve cilt bariyerini güçlendirmeye destek olur.

- Kuru, çok kuru, hassas ve atopik cildi anında derinlemesine nemlendirmeye ve beslemeye katkıda bulunur.

- Babe Bebek ve Çocuklar için Yüz Balsamı, cildi yatıştırmaya katkı sağlarken kaşıntıyı, hassasiyeti ve gerginliği gidermeye destek olur.

- Cilt bariyerini güçlendirmeye, cildi dış etkenlere karşı korumaya ve cilde uzun süre kalıcı rahatlık vermeye katkıda bulunur.

- Babe Bebek ve Çocuklar için Yüz Balsamı, atopik bebek ve çocuk cildi için idealdir. Dermatolojik olarak atopik eğilimli ciltler üzerinde test edilmiştir.

- Babe Bebek ve Çocuklar için Yüz Balsamı’nın içeriğinde SkinRepair % 4, SkinDefense 4%, Gliserin% 3, SkinCalm % 2, Avokado yağı % 1, F vitamini % 1, E vitamini % 0.25 şeklinde yer almaktadır.

- Gliserin; Ciltteki kuruluğu gidermeye ve cildi derinlemesine nemlendirmeye katkı sağlar. Cildin yenilenmesine ve doğal parlaklığına ulaşmasına destek olur. Cildin yatıştırılmasına destek olarak cildin rahatlamasına katkıda bulunur.

- F vitamini; Koruyucu yağ içeren ciltteki tabakayı canlandırmaya katkıda bulunarak cildin yeniden yapılandırılmasına ve beslenmesine destek olur.

- E vitamini; Antioksidan özellikleri sayesinde cildin yenilenmesine destek olur. Cildi yatıştırıcı özellikleriyle cildin rahatlamasına katkı sağlar. Canlı bir cilde kavuşmaya katkıda bulunur. Cildin doğal bariyer işlevini korumaya ve güçlendirmeye destek olur.

- Babe Bebek ve Çocuklar için Yüz Balsamı, cildi derinlemesine nemlendirmeye katkı sağlayan ve cildin yatışmasına destek olan yüz balsamıdır.

- Parfüm, mineral yağlar, koruyucu madde ve alkol içermeyen özel içeriğiyle cildinizin hassasiyetine önem verilmiştir. Boyar madde içermez ve hipoalerjeniktir.

 

Kullanım Sıklığı: Ürün günlük kullanıma uygundur.

Kullanım Şekli:

- Temiz ve kuru cilde, parmak uçlarınızla nazikçe masaj yaparak uygulayınız. Cilde iyice nüfuz etmesini sağlayınız. İhtiyaç duydukça tekrarlayınız.

- Göz ile temasından kaçınınız. Göz ile temasında derhal bol miktarda ılık su ile yıkayınız. Sadece harici kullanım içindir.

 

Babe markasının ürün çeşitlerine uygun fiyat koşulları ile Turuncu Kasa’dan kolaylıkla sahip olabilirsiniz.

 

43347

Özel Referanslar

Yorumlar

No customer reviews for the moment.

Write your review

Babe Pediatrik Bebek ve Çocuklar için Yüz Balsamı 50 ml

Babe Pediatrik Bebek ve Çocuklar için Yüz Balsamı 50 ml, cildi nemlendirmeye, yatıştırmaya ve hassasiyet karşıtı bakım sağlamaya destek olur.

Write your review

kategorideki diğer ürünler: 16