Turuncukasa Blog

Fırsatlar

50 TL Üzeri Kargo Bedava

Sonbahar Kampanyaları

Bebek Giyim Kategorisi

Jane Kampanyası

Babe Saç Dökülmesini Önleyici Kit

ZZ11415

Markası : Babe

0 Item Items

Hacimli ve dolgun saçlara sahip olmanıza yardımcı olabilecek, Babe Saç Dökülmesini Önleyici Kiti, bu sayfada bulabilir ve indirimli fiyatı ile sipariş edebilirsiniz.

Daha fazla detay

183.00 TL

164.7 TL

10% indirim

Kazanacağınız puan 1646 tupara Toplam tutarı: 1.65 TL.


Bu ürün sepetinizde varsa ARAS ve PTT kargo ile KARGO BEDAVA fırsatı yakalarsınız.
Ürün Avantajları

Babe Saç Dökülmesini Önleyici Kit :

Babe saç dökülmesini önleyici şampuan 250 ml; Babe saçdökülmesini önleyici losyon 125 ml; Babe extra yumuşak şampuan 250 ml olan birset olarak hazırlanmıştır.

Babe Saç Dökülmesini Önleyici Kit :

Marka Adı : Babe

Ürün Adı : Babe Saç Dökülmesini Önleyici Kit

Ürün Miktarı : Kitin içerisinde, Babe saç dökülmesini önleyici şampuan 250 ml; Babe saç dökülmesini önleyici losyon 125 ml; Babe extra yumuşak şampuan 250 ml

Ürün Özellikleri : Saçlarınızın Güçlendirilerek yeniden canlanmasına nem kazanmasına ve uzamasına destek olmak için tasarlanmış bir settir. Saç bakımınızı losyon ve şampuanla tamamlayarak saç dökülmesine karşı önlem alabilirsiniz.

Sonuç : Daha canlı, bakımlı ve güçlü saçlara kavuşabilmeniz için yardım.

Kullanım Şekli : Babe saç dökülmesini önleyici şampuan, haftada 2-3 defa Extra yumuşak şampuanla dönüşümlü olarak kullanılmalıdır.

Babe saç dökülmesini önleyici losyon, Akşamları her gün kullanılması tavsiye edilir ve en az 3 ay boyunca aksatmadan kullanılması gerekir.

Babe extra yumuşak şampuan, günlük olarak kullanabilirsiniz.

Saçlarımız bizim için önemlidir, her zaman bakımlı, canlı vegür saçlara sahip olmak isteriz. Ancak iç ve dış etkenlerden çok çabuketkilenen saçlar kolayca yıpranır, kökler uyuma moduna geçer ve saçlarınızamüdahale edilmediğinde dökülmeler başlayabilir.

Babe, hazırladığı canlandırıcı bakım kiti saçlarınıza tambakım sunmaya yardım edecek.

*Babe saç dökülmesini önleyici şampuan 250 ml :

Saçlı derinin yağ salgısını düzenlemeye ve kan dolaşımının hızını arttırarak saçlarınıza kökten uca canlılık kazandırmaya yardım eder.

Saç dökülmeleri için özel olarak tasarlanmıştır, saçlarınıza hacim vermeye, köklere canlılık kazandırmaya yardım eder.

Kullanımı : Islak saçlarınıza masaj yaparak uygulayınız ve1-2 dakika kadar bekledikten sonra durulayınız. Haftada 2-3 defa Babe extra yumuşak şampuan ile dönüşümlü olarak kullanmanız tavsiye edilir.

Aktif içerik: Hair conditioners, ginkgo biloba extc, çinko,biotin, bardane extc.

Babe Saç Dökülmesini Önleyici Kit :

*Babe saç dökülmesini önleyici losyon 125 ml:

Dökülme sorunu yaşayan canlılığını yitirmiş ve hassaslaşmışsaçlara özel tasarlanmış olan bir üründür. Bu losyon da saçlı deride yağdengesi sağlamaya ve saçlı derideki kökleri canlandırmaya ve uyarmaya, kandolaşımını arttırmaya yardımcı olur.

Saç dökülmesine karşı geliştirilmiş olan ürün, hidroalkolikyapıda bir losyon özelliğindedir.

Kullanımı: Islak ya da kuru saç köklerine her akşam masajyaparak uygulayınız ve durulamayınız. Saçlarda yağlanmaya neden olmaz.Kullanımına en az 3 ay kadar devam etmeniz önerilmektedir.

Aktif içerik: Cytobiol bardane, çinko, biotin, hydrolysed soyprotein, vital hair, ginkgo biloba extc.

*Babe extra yumuşak şampuan:

Saçınızı yıkayabilmeniz için tasarlanmış, günlük bakımşampuanıdır, saçlarınıza daha hacimli bir görünüm, nem vermeye yardım eder vesaçları güçlendirerek korumaya da yardım eder.

Ürün formülünde bulunan saç şekillendiriciler sayesindesaçlarınızı taramanızı da kolaylaştırır, yumuşaklık verir. Özellikle güneş,deniz suyu gibi etkilerden dolayı yıpranan saçlarınıza onarıcı etki sağlamayada yardımcıdır.

Kullanımı: Günlük olarak kullanabileceğiniz şampuanı ıslaksaça masaj yaparak uygulayın ve ardından bol su ile durulayın.

Aktif içerik: Hair conditioners, honey extc, panthenol,sodyum pca

Babe Saç Dökülmesini Önleyici Kit, Turuncu Kasa’da ucuz fiyata satılan bir üründür.

Yorum Yap

Düşüncelerinizi belirterek diğer müşterilerimizin bilgilenmesini sağlayabilirsiniz.
Önemli Uyarı

Kozmetik ürün: İnsan vücudunun epiderma, tırnaklar, kıllar, saçlar, dudaklar ve dış genital organlar gibi değişik dış kısımlarına, dişlere ve ağız mukozasına uygulanmak üzere hazırlanmış, tek veya temel amacı bu kısımları temizlemek, koku vermek, görünümünü değiştirmek ve/veya vücut kokularını düzeltmek ve/veya korumak veya iyi bir durumda tutmak olan bütün preparatlar veya maddeleri, şeklindedir.Kozmetik ürünler ve takviye edici gıdaların, Hiç bir hastalığı tedavi ettiği, tedavisine yardımcı olduğu, hastalığı önlediği, önlenmesine yardımcı olduğu iddia edilemez. Sitemizde ilgili yasa ve yönetmelikler gereği, sağlık beyanı oluşturabilecek açıklamalara yer verilmemektedir. Sitemizde belirtilen açıklamalar, üretici, ithalatçı firmaların sunduğu ürün etiketi, broşür gibi bilgi ve belgelere dayanmaktadır. Bu bilgiler ürünlerin vaad edilen etkilerinin kesin olarak gerçekleşeceği ya da yan etkileri olmadığı anlamını taşımaz.Detaylı bilgi için tıklayınız

Bakabileceğiniz Diğer Ürünler