Turuncukasa Blog

MArtidermÜrünleri

Marvis Ürünleri

AdidasÜrünleri

Baby Goat

Baby Goat Türkiye’de birçok üniversiteden uzmanın birlikte çalışmasıyla geliştirilmiş, ilk yerli bebek maması markasıdır. Bebek gelişiminde anne sütünün önemini sürekli vurgulayan Baby Goat, devam sütlerini üretirken anne sütüne en yakın süt olan keçi sütünü özellikle seçmekte ve bebeklerin anne sütünün eksikliğini yaşamadan en iyi şekilde beslenmesine ve gelişmesine destek olmaya çalışmaktadır.Baby Goat keçi sütlerini, kendi bünyesinde doğal ortamda yetişen, organik şekilde beslenen keçilerden temin etmektedir. Baby Goat bebek devam sütleri ve bebek bisküvileri bebeğinizin beslenmesinde güvenle kullanabileceğiniz ürünlerdir.

BABY GOAT Ürünleri

Baby Goat, bebek beslenmesinde doğumdan itibaren kullanılmaya uygun olan, özenle geliştirilmiş bebek mama ve bisküvileri üreten bir markadır.

Baby Goat Türkiye’de birçok üniversiteden uzmanın birlikte çalışmasıyla geliştirilmiş, ilk yerli bebek maması markasıdır. Baby Goat markası: “Toplumsal değer yargılarından ödün vermeden, en masum diye tabir edilen bebeklerimize en değerlisini, kalitelisini ve doğalını sunma konusunda ki hassaslığımız şirket politikamız olarak kabul edilmektedir.” Diyerek şirketin üretim felsefesini belirtmiştir.

Anne sütü bebeklerin beslenmesinde özellikle ilk 6 ay en önemli kaynaktır. Ancak anne sütünün olmaması ya da yetersiz olması durumunda bebeğin beslenmesi devam sütleriyle sağlanmaktadır.

Baby Goat, devam sütlerinden keçi sütü kullanmaktadır. Bunun nedeni keçi sütünün anne sütüne en yakın süt olmasıdır. Keçi sütü içerisindeki bileşenlerle anne sütüne en yakın süttür. Bebek gelişiminde anne sütünün önemini sürekli vurgulayan Baby Goat, devam sütlerini üretirken anne sütüne en yakın süt olan keçi sütünü özellikle seçmekte ve bebeklerin anne sütünün eksikliğini yaşamadan en iyi şekilde beslenmesine ve gelişmesine destek olmaya çalışmaktadır.

Bebeklerin hassas bünyeleri dikkate alınarak geliştirilmiş olan Baby Goat devam sütlerinin içeriğinde hiçbir koruyucu madde bulunmamaktadır.

Baby Goat Ürünleri ve Fiyatları

Baby Goat keçi sütlerini, kendi bünyesinde doğal ortamda yetişen, organik şekilde beslenen keçilerden temin etmektedir. Baby Goat çiftliğinde doğal ortamda yetişen keçilerin sütleri el değmeden sağım makineleriyle hijyenik şekilde sağılmaktadır. El değmeden sağılan keçicik sütleri hiçbir koruyucu ve renklendirici kullanılmadan, Baby Goat laboratuvarlarında işlenip bebeğinizin kullanımına hazır hale getirilmektedir.

Birçok bebek maması üreticisi inek sütü kullanırken Baby Goat özellikle keçi sütü kullanmaktadır. Protein bakımından aynı olan bu iki süt, diğer içerikleri bakımından birbirinden oldukça farklıdırlar. Bu farklardan bebek gelişimi için en önemli olanlarından birisi keçi sütünün inek sütüne göre daha kolay sindirilmesidir. Bebeklerin hassas vücutları keçi sütünü inek sütüne göre daha kolay sindirmektedir.

Baby Goat bebek devam sütleri ve bebek bisküvileri bebeğinizin beslenmesinde güvenle kullanabileceğiniz ürünlerdir. Bebeğinizin sağlıklı gelişimi için, anne sütünün yetersiz kaldığı durumlarda Baby Goat devam sütlerini güvenle kullanabilirsiniz.

Bebek beslenmesinde kaliteli ürünleri ile tercih edilen bebek maması markalarından biri olan Baby Goat markasına Turuncu Kasa’dan kolaylıkla sahip olabilirsiniz.