Turuncukasa Blog

MArtidermÜrünleri

Marvis Ürünleri

AdidasÜrünleri

Bahar Bebe

Bahar Bebe, bebek ve çocukların kullanımı için sağlıklı ve kaliteli, özel ürünler üreten bir tekstil markadır. Bahar Bebe, ürünlerini muhatabı olan çocukların hassasiyetine uygun olarak geliştirmektedir. Marka, çocukların ve bebeklerin narin cildine uygun ürettiği ürünlerinde materyal olarak pamuk kullanmıştır. %100 pamuktan üretilen ürünleriyle çocuğunuzun cildinizi sizin kadar önemsediğini göstermeye çalışmıştır.Marka, bebeklerin ve çocukların hem şık hem de rahat olmalarını sağlamayı amaçlamakta ve ürünlerini bu doğrultuda tasarlamaktadır. Çok çeşitli ürün yelpazesiyle ve çocuk cildine uygun sağlıklı materyal seçimleriyle Bahar Bebe çocuklarınız için güvenle kullanabileceğiniz bir markadır.

BAHAR BEBE


Bahar Bebe, bebek ve çocukların kullanımı için sağlıklı ve kaliteli, özel ürünler üreten bir tekstil markadır.
Bahar Bebe, ürünlerini muhatabı olan çocukların hassasiyetine uygun olarak geliştirmektedir. Marka, çocukların ve bebeklerin narin cildine uygun ürettiği ürünlerinde materyal olarak pamuk kullanmıştır. %100 pamuktan üretilen ürünleriyle çocuğunuzun cildinizi sizin kadar önemsediğini göstermeye çalışmıştır.
Bahar Bebe, kaliteli, renkli cıvıl cıvıl tasarımlarıyla çocukların ruhlarına ve zevklerine hitap etmeye çalışan bir markadır.
Bebek ve çocukların tekstil ihtiyaçlarını karşılamak üzere faaliyet gösteren marka, çok çeşitli ürün yelpazesiyle aradığınızı bulabilmenize imkân sağlamaya çalışmaktadır. Farklı konseptlerde, farklı renklerde, farklı özelliklerde tasarlanan ürünleriyle çocukların hayal dünyalarıyla ve yapılarıyla bütünleşmeye çalışmaktadır.
Markanın ürünlerinde, nikel, zehirli boyar madde gibi zararlı maddeler bulunmamaktadır. Çocukların hassas cildine zarar verebilecek maddelerin kullanımından özenle kaçınılmıştır.
Değişen çağ ve toplumla beraber çocukların da hayal dünyaları ve istekleri şekil değiştirmiştir. Bahar Bebe, çocukların istek ve beklentilerini, bu isteklerin değişimleriyle beraber takip ederek onların hayal dünyalarına ve isteklerine hep hitap etmeye çalışmaktadır.
Bahar Bebe Ürünleri ve Fiyatları
Marka, bebeklerin ve çocukların hem şık hem de rahat olmalarını sağlamayı amaçlamakta ve ürünlerini bu doğrultuda tasarlamaktadır. Bebeklerin he türlü hassasiyetine uygun ürünler tasarlayan marka ürünlerinde organik pamuk kullanmaktadır. Çocukların cildine zarar verebilecek herhangi bir maddenin ya da ürünün kullanılmamasına özen gösterilmiş, kullanımından kaçınılmıştır.
Marka kaliteli ve kullanışlı ürünleriyle bebeklerin ve çocukların ihtiyaçlarına hitap etmektedir.
Bahar Bebe’nin ürün yelpazesinde yeni doğan takımları, hastane çıkışları, bebek tulumları, çoraplar, alt açma bezleri, çocuk havluları, çocuklar için pantolon, etek ve elbiseler, ayakkabı, patik ve bereler… gibi birçok bebek ve çocuk ürünü bulunmaktadır.
Çok çeşitli ürün yelpazesiyle ve çocuk cildine uygun sağlıklı materyal seçimleriyle Bahar Bebe çocuklarınız için güvenle kullanabileceğiniz bir markadır.
Kaliteli ürünleri ile en çok tercih edilen bebek ve çocuk tekstil markalarından biri haline gelmiş olan Bahar Bebe markasına Turuncu Kasa’dan kolaylıkla sahip olabilirsiniz.