Turuncukasa Blog

Fırsatlar

50 TL Üzeri Kargo Bedava

Sonbahar Kampanyaları

Bebek Giyim Kategorisi

Jane Kampanyası

Bambino Renk Değiştiren SİL. 2'Lİ Kaşık P0409

ZZ2657

Markası : Bambino

0 Item Items

İndirimli fiyat fırsatı ile bu sayfadan sipariş edebileceğiniz Bambino Renk Değiştiren silikon 2'Lİ Kaşık P0409, esnek ve yumuşaktır, ısıyı anlamanız için uyarı verir ve bebeğinizi rahatlıkla beslemenize yardımcı olur.

Daha fazla detay

19.9 TL

Kazanacağınız puan 198 tupara Toplam tutarı: 0.20 TL.


Kargo Bedava Ürünler Kategorisinden ürün ekle kargo ücreti ödeme! Gitmek için tıkla.
50TL ve üzeri alışverişlerde ARAS, MNG ve PTT kargo ile KARGO BEDAVA!
Kargo ücretimiz ARAS, MNG ve PTT kargo ile 4,95 TL dir.
Ürün Avantajları

Bambino Renk Değiştiren SİL. 2'Lİ Kaşık P0409

Bambino Renk Değiştiren SİL. 2'Lİ Kaşık P0409

Bambino 1967 yılında kurulmuş olup, ilk ürünleri biberon ve kundak muşambasıdır. 1980 yılından sonra ithal ürünlerle birlikte kozmetik pamuk ürünleri geliştirmeye başlamıştır. Anne bakımı için göğüs pedi, göğüs pompası ürünleri bulunur. Bebek ürünleri olarak emzikler, biberonlar,oyuncaklar, dişlikler, kaşık-çatal gibi pek çok ürün geliştirmektedir.

Bebekler 6 aya kadar anne sütüyle beslenir. Anne sütü bebeğin gelişimine ve sağlıklı büyümesine yardım eder. Bebekler büyüdükçe ve hareketlendikçe enerji ihtiyacı artar, anne sütü yetersiz gelmeye başlar. 6aydan sonra ek gıdalara geçiş yapılır.

Bambino, ek gıda döneminde bebeklerin beslenmesinde dişlerine zarar vermeyecek yapıda mama kaşığı geliştirmiştir. Isıya duyarlı kaşık ucu, mamanın sıcaklığı hakkında anneleri bilgilendirir. Mama yeterli ısıya ulaştıktan sonra bebeğe yedirebilirsiniz.

Bambino Renk Değiştiren SİL. 2'Lİ Kaşık P0409

Bambino Renk Değiştiren SİL. 2'Lİ Kaşık P0409, silikon uçlu,esnek ve yumuşak kaşık 2li paket.

Silikondan yapılan kaşık, biberondan ek gıdaya geçiş döneminde yardımcı olur. Silikon ucu bebeğin diş ve dişetlerine zarar vermeyecek şekilde yapılmıştır.

Temizliği için deterjan kullanmayınız, bulaşık makinesinde yıkamayınız. Soğuk suda sterilize edilebilir. Güneş ışığı ve ısı kaynaklarından uzak tutun.

4 ay ve üzeri kullanıma uygun kaşık bebekler için ideal büyüklükte yapılmıştır.

Yarı akışkan, muhallebi kıvamındaki mamalar ve katı yiyeceklerin bebeğe yedirilmesinde yardımcı olur.

Her kullanım öncesinde ve sonrasında uç kısmını kontrol ediniz, hasar görmüş veya yıpranmışsa kullanmayınız.

Isıya duyarlı kaşık ucu, sıcakta renk değiştirir. Kaşık ucurenk değiştirdiğinde mamanın "çok sıcak" olduğu anlaşılabilir. Mama sıcaklığı anne tarafından da kontrol edilmelidir.

Bambino Renk Değiştiren SİL. 2'Lİ Kaşık P0409, kampanyalı fiyatıyla ucuzluk ve kalitenin adresi Turuncu Kasa’dan satın alabilirsiniz.

Yorum Yap

Düşüncelerinizi belirterek diğer müşterilerimizin bilgilenmesini sağlayabilirsiniz.
15 Eki. 2014
(5/5
Başlık :
Ailecek teşekkür ediyoruz
(Bambino Renk Değiştiren SİL. 2'Lİ Kaşık P0409)

 Report abuse
Önemli Uyarı

Kozmetik ürün: İnsan vücudunun epiderma, tırnaklar, kıllar, saçlar, dudaklar ve dış genital organlar gibi değişik dış kısımlarına, dişlere ve ağız mukozasına uygulanmak üzere hazırlanmış, tek veya temel amacı bu kısımları temizlemek, koku vermek, görünümünü değiştirmek ve/veya vücut kokularını düzeltmek ve/veya korumak veya iyi bir durumda tutmak olan bütün preparatlar veya maddeleri, şeklindedir.Kozmetik ürünler ve takviye edici gıdaların, Hiç bir hastalığı tedavi ettiği, tedavisine yardımcı olduğu, hastalığı önlediği, önlenmesine yardımcı olduğu iddia edilemez. Sitemizde ilgili yasa ve yönetmelikler gereği, sağlık beyanı oluşturabilecek açıklamalara yer verilmemektedir. Sitemizde belirtilen açıklamalar, üretici, ithalatçı firmaların sunduğu ürün etiketi, broşür gibi bilgi ve belgelere dayanmaktadır. Bu bilgiler ürünlerin vaad edilen etkilerinin kesin olarak gerçekleşeceği ya da yan etkileri olmadığı anlamını taşımaz.Detaylı bilgi için tıklayınız

Bakabileceğiniz Diğer Ürünler