ESRA EROL'LA TURUNCUKASA

Turuncukasa Blog

Fırsatlar

50 TL Üzeri Kargo Bedava

Güneş Ürünlerinde İndirimler

Bebek Giyim Kategorisi

Jane Kampanyası

Bambino Şeffaf Toplu Çıngırak P0882

ZZ2658

Markası : Bambino

0 Item Items

İndirimli fiyatı ile bu sayfadan sipariş edebileceğiniz Bambino Şeffaf Toplu Çıngırak P0882, canlı renkleri ve çıkardığı değişik sesler ile bebeğin ilgisini çekebilecek sapı kolayca tutulabilecek bir üründür.

Daha fazla detay

5.9 TL

Kazanacağınız puan 59 tupara Toplam tutarı: 0.06 TL.


Kargo Bedava Ürünler Kategorisinden ürün ekle kargo ücreti ödeme! Gitmek için tıkla.
50TL ve üzeri alışverişlerde ARAS ve PTT kargo ile KARGO BEDAVA!
Kargo ücretimiz ARAS ve PTT kargo ile 4,95 TL, YURTİÇİ kargo ile 6,95 TL dir.
Ürün Avantajları

Bambino Şeffaf Toplu Çıngırak P0882

 

Bambino Şeffaf Toplu Çıngırak P0882

Bebeğin ilk oyuncakları arasında çıngıraklar yer alır. Değişik renkleri, şekilleri ve çıkardığı sesler bebeğin ilgisini çeker. Çıngıraklar,bebeğin görme, duyma ve dokunma duyularını geliştirmeye yardım eder.

Bebeklerin yaşına uygun oyuncaklarla oynaması gelişiminiolumlu yönde etkiler. Bebeklerin çoğu müzikli, renkli ve yumuşak oyuncaklarısever. Bebekler, hızlı anlama ve öğrenme döneminden geçerler, bu yüzden oldukça meraklıdırlar.

3.aydan itibaren bebekler ses çıkarabilir. Yalnız kalmaktan hoşlanmazlar, sürekli yanlarında birinin olmasını isterler. Yalnız kaldıkları zaman tepki gösterirler. Uzatılan oyuncağa uzanabilirler ve birkaç saniye tutabilirler. Bu döneme uygun oynayabileceği oyuncaklardan olan çıngırak,çıkardığı sesler ve renkleriyle bebeğin ilgisini çeker. Tutma yerlerinden kolayca kavrayıp, tutabilirler.

 

Bambino Şeffaf Toplu Çıngırak P0882 

Bambino Şeffaf Toplu Çıngırak P0882, canlı renkleri ve çıkardığı değişik sesler ile bebeğin ilgisini çeker.

Hafiftir, bebek kolayca kavrayıp tutabilir.

Bebeğin severek oynamasına yardımcı olan çıngırak, sesi ile bebeği eğlendirmeye ve güldürmeye yardım eder.

Renkleri bebeğin görsel becerilerini, çıkardığı sesler ise müzik becerilerini geliştirmeye yardımcıolur.

Şeffaf küresi içinde dönen renkli toplar ve çıkardığı sesler bebeğin severek oynamasına yardımcı olmak için tasarlanmıştır.

Bebeklerle oyun oynamak, ona zaman ayırmak, bebekle ilgilenmek, konuşmak gelişimini ve sosyal hayatını olumlu etkiler. Zeka gelişiminde yardımcı olur.

Bambino Şeffaf TopluÇıngırak P0882, kampanyalı fiyatıyla ucuzluk ve kalitenin adresi TuruncuKasa’dan satın alabilirsiniz.

 

 

Yorum Yap

Düşüncelerinizi belirterek diğer müşterilerimizin bilgilenmesini sağlayabilirsiniz.
Önemli Uyarı

Kozmetik ürün: İnsan vücudunun epiderma, tırnaklar, kıllar, saçlar, dudaklar ve dış genital organlar gibi değişik dış kısımlarına, dişlere ve ağız mukozasına uygulanmak üzere hazırlanmış, tek veya temel amacı bu kısımları temizlemek, koku vermek, görünümünü değiştirmek ve/veya vücut kokularını düzeltmek ve/veya korumak veya iyi bir durumda tutmak olan bütün preparatlar veya maddeleri, şeklindedir.Kozmetik ürünler ve takviye edici gıdaların, Hiç bir hastalığı tedavi ettiği, tedavisine yardımcı olduğu, hastalığı önlediği, önlenmesine yardımcı olduğu iddia edilemez. Sitemizde ilgili yasa ve yönetmelikler gereği, sağlık beyanı oluşturabilecek açıklamalara yer verilmemektedir. Sitemizde belirtilen açıklamalar, üretici, ithalatçı firmaların sunduğu ürün etiketi, broşür gibi bilgi ve belgelere dayanmaktadır. Bu bilgiler ürünlerin vaad edilen etkilerinin kesin olarak gerçekleşeceği ya da yan etkileri olmadığı anlamını taşımaz.Detaylı bilgi için tıklayınız

Bakabileceğiniz Diğer Ürünler