Bambino Silikon Kiraz Uçlu Emzik 2 NO T157

Kargo 1TL

Bambino Silikon Kiraz Uçlu Emzik 2 NO T157

#HayatEveSığar
Siparişleriniz Hijyen Kurallarına Uygun, Kesintisiz Kapınıza Gelsin!

Markası : Bambino

2670

Barkod : 8691491001571

5/1
8.9 TL

Bu sayfadan kolayca ulaşarak ucuz fiyata sipariş verebileceğiniz Bambino Silikon Kiraz Uçlu Emzik 2 NO T157, Bebeğin 6. Ayından itibaren kullanıma uygun olan bir üründür.

Adet
Stok Durumu: Stokta yok

Tüm Siparişlerinizde Kargo Sadece 1TL!
 

Güvenli Ödeme

 

Kapınıza Kesintisiz Teslimat

 

İade ve Değişim Hakkı

Bambino Silikon Kiraz Uçlu Emzik 2 NO  T157 :

 

Bambino Silikon Kiraz Uçlu Emzik

Silikondan tasarlanmış olan emzikler kiraz uçlu yapıdadır ve şeffaftır. Silikon kaynatmaya dayanıklı olduğundan kolayca hijyen sağlayabilirsiniz. Ancak sağlamlığı sık sık kontrol edilmelidir ve 2-3 ayda bir yenilenmelidir.

Bebeğin 6. Ayından itibaren kullanıma uygun olan emziklerdir.

Faaliyetlerini 45 yılı aşkın bir süredir devam ettiren Bambino A.Ş. 1980 yılından bu yana ürün yelpazesini genişletmiştir.

En iyi kalite ve sağlıklı ürünler tasarlamak en önemli misyonları haline gelmiştir.

İlk defa 1967 yılında temelleri atılan Bambino önce şahıs şirketiydi ve kundak muşambası ve biberonlarla piyasaya atılmıştı. Şimdiyse bebeğinizin doğumundan başlayarak kullanabileceğiniz, hayatınızı kolaylaştırmaya ve bu zorlu ebeveynlik yolculuğunda yardımcınız olmak için pekçok farklı ürün seçeneği bulunmaktadır.

Günümüze kadar gelen ürünleri beğenilerek ve güvenle anne vebabalar tarafından tercih edilmektedir. Sürekli yenilikçi teknolojilerle geliştirdikleri ürünlerine her geçen zaman yeni ürünler eklenmektedir. Uygun fiyat ve kalitesiyle hep yanınızda olmuştur.

Bu ürünün 1 ve 3 numarası da bebeğin büyüklüğüne göre alınabilir.

Bambino Silikon Kiraz Uçlu Emzik 2

1 numara 0-6 aylık bebekler için, 2 numara 6-18 ay bebekler için ve 3 numarada 18 aydan büyük bebekler için kullanılabilecek şekilde tasarlanmıştır.

Silikon emzikler, şeffaf yapıda olur ve kolay temizlenebilir özelliktedirler, deforme olmaları zordur ve kaynatmaya uygundur bu şekilde gerekli hijyen sağlanabilmektedir.

Doğumdan itibaren, bebekleriniz için, ayına göre sınıflandırılmış emzikler kullanılarak, emme içgüdülerinin tatmin olmasına izin vermek gelişimleri açısından faydalıdır. Emme eylemi bebeğe kendini güvende hissettirebilir. Bebek bu içgüdüsünün tatminiyle sakinleşir, huzursuzluklardan kurtularak daha kolay bir şekilde uykuya dalabilir.

Emme refleksi güçlü olan bebeğe emzik verilmediğinde ellerini veya parmak emmeye başlayabilirler.

Emzik seçerken çocuğun ağzına uygun olmasına dikkat edilmelidir. Tabanı, geniş olmalı ki bebek yutamasın. Ayrıca burun deliklerini kapatmayacak şekilde olmalı, bebek rahat nefes alabilmelidir.

Bambino Silikon Kiraz Uçlu Emzik, bebeğinizin 6. ayından itibaren kullanıma uygundur.

Bambino Silikon Kiraz Uçlu Emzik 2 NO  T157, Turuncu Kasa’da satılan ve ucuz fiyata sahip olan emziktir.

 

 

 

2670

Özel Referanslar

Yorumlar

Giriş yaparak ilk yorumu yazan siz olun

Ürün Hakkındaki Düşüncelerinizi Yazın

Bambino Silikon Kiraz Uçlu Emzik 2 NO T157

Bu sayfadan kolayca ulaşarak ucuz fiyata sipariş verebileceğiniz Bambino Silikon Kiraz Uçlu Emzik 2 NO T157, Bebeğin 6. Ayından itibaren kullanıma uygun olan bir üründür.

Düşünceniz