ESRA EROL'LA TURUNCUKASA

Turuncukasa Blog

SAĞLIK KÖŞESİ

Diyetisyen Gonca Yaşar
Dr. Tahir Oruç
Dr. Özgür Sayın

Fırsatlar

Sonbahar

3 Al 2 Öde

Güneş Ürünleri ve Kremleri

Bebek Giyim Kategorisi

Kampanyalar

Jane Kampanyası

Bu ürünler ile kargo bedava

Bu ürünler ile kargo bedava

Kredi Kartı Hakkında

Bambino Toplu Çıngırak P 0881

ZZ2644

Markası : Bambino

0 Item Items

Bambino Toplu Çıngırak P 0881, bu sayfadan indirimli fiyata satın alabileceğiniz bebek ürünüdür.

Daha fazla detay

5.9 TL KDV DAHİL

0
1

Bu ürünü satın alarak puan toplayabilirsiniz 59 Alışveriş puanı. Sepetinizde toplanacak 59 puan İndirim kuponları toplam tutarı : 0.06 TL.


Kargo Bedava Ürünler Kategorisinden ürün ekle kargo ücreti ödeme! Gitmek için tıkla.
Aynı zamanda 150TL ve üzeri alışverişlerde KARGO BEDAVA !
Kargo ücretimiz Tüm Türkiye' ye 4,95 TL dir.
Ürün Avantajları
Önemli Uyarı

Kozmetik ürün: İnsan vücudunun epiderma, tırnaklar, kıllar, saçlar, dudaklar ve dış genital organlar gibi değişik dış kısımlarına, dişlere ve ağız mukozasına uygulanmak üzere hazırlanmış, tek veya temel amacı bu kısımları temizlemek, koku vermek, görünümünü değiştirmek ve/veya vücut kokularını düzeltmek ve/veya korumak veya iyi bir durumda tutmak olan bütün preparatlar veya maddeleri, şeklindedir.Kozmetik ürünler ve takviye edici gıdaların, Hiç bir hastalığı tedavi ettiği, tedavisine yardımcı olduğu, hastalığı önlediği, önlenmesine yardımcı olduğu iddia edilemez. Sitemizde ilgili yasa ve yönetmelikler gereği, sağlık beyanı oluşturabilecek açıklamalara yer verilmemektedir. Sitemizde belirtilen açıklamalar, üretici, ithalatçı firmaların sunduğu ürün etiketi, broşür gibi bilgi ve belgelere dayanmaktadır. Bu bilgiler ürünlerin vaad edilen etkilerinin kesin olarak gerçekleşeceği ya da yan etkileri olmadığı anlamını taşımaz.Detaylı bilgi için tıklayınız

Bambino Toplu Çıngırak P 0881 :

   

Bambino Toplu Çıngırak P 0881 :

Bebeğinizin görme, dokunma ve işitme duyularını geliştirmeye yardımcı olan ilk oyuncağıdır.

Cıvıl cıvıl renkleri ve bebeğin kolayca kavrayabilmesine imkan sağlayan yapısı ile bebeğin dikkatini çekecek ve ses çıkarttığı için de kendi kendine vakit geçirmesine alışmasını sağlamaya yardım edecektir.

Topunun içerisinde bulunan çıngırak bebek salladıkça ses çıkartabilir ve yapısı da oldukça hafiftir.

Bebek çıngırağı sallayarak eğlenebilir ve oyalanabilir, dönen topunu döndürmeye çalışarak el becerisi kazanabilmesine de yardım eder.

Bebekler genellikle 3.ayda ses çıkarmaya başlar. Yanında birinin olması onu mutlu eder, yalnız kalmaktan hoşlanmazlar ve yalnız bırakılınca tepki gösterirler. Farklı renk ve oyuncaklar ilgisini çeker.Özellikle çıngıraklar en büyük ilgisidir. Uzatılan oyuncaklara uzanıp, birkaç saniye tutabilirler.

Bebeklerin yaşına uygun oyuncaklarla oynaması, zeka gelişimine de yardımcıdır. Dokunmak, bebekle konuşmak, oyun oynamak zekasını ve sosyal hayatını olumlu yönde geliştiren unsurlardır.

Bambino Toplu Çıngırak P 0881 :

Çıngırak ve diş kaşıyıcı özellikli oyuncaklar da bebeklerin ilk oyuncakları olmaktadır ve bebekler oldukça ilgi gösterirler.

Faaliyetlerini 45 yılı aşkın bir süredir devam ettiren Bambino A.Ş. 1980 yılından bu yana ürün yelpazesini genişletmiştir.

En iyi kalite ve sağlıklı ürünler tasarlamak en önemli misyonları haline gelmiştir.

İlk defa 1967 yılında temelleri atılan Bambino önce şahıs şirketiydi ve kundak muşambası ve biberonlarla piyasaya atılmıştı. Şimdiyse bebeğinizin doğumundan başlayarak kullanabileceğiniz, hayatınızı kolaylaştırmaya ve bu zorlu ebeveynlik yolculuğunda yardımcınız olmak için pekçok farklı ürün seçeneği bulunmaktadır.

Günümüze kadar gelen ürünleri beğenilerek ve güvenle anne ve babalar tarafından tercih edilmektedir. Sürekli yenilikçi teknolojilerle geliştirdikleri ürünlerine her geçen zaman yeni ürünler eklenmektedir. Uygun fiyat ve kalitesiyle hep yanınızda olmuştur.

Farklı renk ve modellerde başka çıngırak seçenekleri de bulunan Bambino serisinde bebeğiniz için pek çok ürün bulunmaktadır.

Bambino Toplu Çıngırak P 0881, Turuncu Kasa’da satılan ve ucuz fiyata sahip olan bir çıngıraktır.