Filtreleme kriteri

Kategoriler
Fiyat
Filtrele

Turuncukasa Blog

Ev mutfak Ürünleri

Ev Dekorasyon Ürünleri

Sunlife Vitamin C 1000 mg

Bebak

Bebak markası, geçmişten günümüze varlığını sürdürmeyi başarmıştır. Oldukça geniş nir ürün yelpazesine sahip olan markanın nemlendiricileri, kremleri, saç bakım ürünleri, güneş koruyucuları, makyaj temizleyicileri ve daha pek çok ürünü bulunmaktadır.

Bebak Ürünleri

Bebak markası, 1933 yılından beri geliştirdiği ürünler ile kullanıcıların memnuniyetini kazanmayı başarmıştır. Özellikle Bebak acıbadem sütü, pek çok kişinin kullanmaktan vazgeçemediği bir üründür. Bebak acıbadem sütü, makyaj temizlemek için kullanılır ve aynı zamanda cildi beslemeye, nemlendirmeye, yardım eder. Bebak ürünleri, bize geçmişi hatırlatır. Uzun yıllara dayanan geçmişi ile tüketicilerin güvenini kazanmıştır.

Bebak cilt bakım ürünleri, nemlendiricileri, kremleri, sabunları, güneş ürünleri, makyaj temizleyicileri, saç bakım ürünleri ile geniş bir ürün yelpazesine sahiptir.

Bebak Baby Sun Spray 50+ 175 ml, bebeklerin ve çocukların cildini güneşin zararlı ışınlarına karşı korumaya yardımcı olmak için tasarlanmıştır. Spf 50 nin üzerinde cilt koruması sunmaya çalışır. Koruyucu maddeler ve paraben içermez, cilt tarafından kolayca emilir. Cildi korumaya ve yatıştırmaya yardımcı olur.

Güneşin cilt üzerinde pek çok olumsuz etkisi vardır. Yaşlılık belirtilerine, cilt lekelenmelerine, kızarıklıklara ya da cilt tahrişlerine sebep olabilir. Bu etkilerden korunmak için, güneşin en dik geldiği saatlerde dışarı çıkmamaya özen göstermek ve güneş altında kalmamak gerekir. Özellikle de bebek ve çocuklara güneş koruyucu sürmeye dikkat etmek gerekir.

Bebak Ürünleri ve Fiyatları

Bebak Argan Hair Care Oil Saç Bakım Yağı 100 ml, saçlara bakım yapmaya yardımcı olmak için tasarlanmış bir üründür. Yıpranmış ve zarar görmüş saçları onarmaya ve beslemeye yardım eder. Saçlara dolgun, hacimli ve yumuşak bir görünüm sunmaya çalışır.

Çoğu insan sağlıklı ve parlak saçlara sahip olmak için, farklı yöntemlere başvurur. Ancak saç yapısına ve ihtiyacına uygun ürünlerin kullanılması önemlidir.

Bebak markasının ürünlerini, Turuncu Kasa’ da bulabilir ve indirimli fiyatlarla sipariş verebilirsiniz.

whatsapp ile bize yazın. Whatsapp İletişim