Bebak Baby Sun Spray 50+ 175 ml

30176

Markası : Bebak

Barkod : 8690841011369

0 Item Items

Bebek ve çocukların cildinde güneş koruması sağlayan Bebak Baby Sun Spray 50+ 175 ml, bu sayfada indirimli fiyata satılmaktadır.

Daha fazla detay

118 TL

- +

Kazanacağınız puan 1180 tupara Toplam tutarı: 1.18 TL.


Bu ürün sepetinizde varsa MNG ve PTT kargo ile KARGO BEDAVA fırsatı yakalarsınız.

Bu ürüne bakanlar bu ürünlere de baktılar

Next Previous

Bebak Baby Sun Spray 50+ 175 ml

Bebak Baby Sun Spray 50+ 175 ml

Marka Adı: Bebak

Ürün Adı: Bebak Baby Sun Spray 50+

Ürün Miktarı: 175 ml

Ürün Özellikleri: Spf 50+ derecesi ile cildi güneş ışınlarının zararlı etkilerinden korumaya çalışır. Cilde nemlenme, korunma ve yatışma sağlamaya yardım eder. Cilt tarafından kolayca emilir ve cilde rahatsızlık hissi vermez. Koruyucu maddeler ve paraben içermez.  Güneş ışınlarının sebep olduğu erken yaşlanmalara ve tahrişlere karşı koruma sağlamaya çalışır.

Sonuç: Bebek ve çocuk cildinde güneş koruması sağlamaya yardımcıdır.

Kullanım Şekli: Güneşe çıkmadan 15 dakika önce uygulanır. 3-4 saatte bir uygulama yenilenebilir. Yeterli miktarda ürün kullanmaya özen gösterin. Göz ile temasından kaçınmak gerekir. Kıyafetlerde leke bırakma ihtimaline karşı önlem alınması önerilir.

İçerik: Protective ve Paraben içermez.

Güneşin zararlı ışınları göz ardı edildiğinde ve güneşe korunmasız olarak çıkıldığında önemli cilt sorunları ile karşılaşmak mümkündür.  

Özellikle de bebek ve çocukların hassas cildi güneşe karşı daha savunmasızdır. Bu yüzden bebekler, güneşin dik açılarıyla geldiği saatlerde güneşe çıkarılmamalıdır. Açık renk kıyafetler, geniş şapka ve koruyucu güneş gözlüğü kullanmaya da özen göstermek gerekir.

Bebak Baby Sun Spray 50+ 175 ml, bebek ve çocuk cildini güneşten korumaya yardımcı olmak için geliştirilmiştir. Cildi güneşten kaynaklanan tahrişlere ve yaşlanma etkilerine karşı korumaya çalışır. Ciltte kolayca emilir ve rahatsızlık hissine sebep olmaz.

Suya karşı dayanıklı formüle sahiptir ve paraben gibi zararlı kimyasallar içermez. Spf 50+ derecelik bir güneş koruması sağlar.

Bebak Baby Sun Spray 50+ 175 ml, Turuncu Kasa’ da indirimli fiyata satılmaktadır.

 

Yorum Yap

Düşüncelerinizi belirterek diğer müşterilerimizin bilgilenmesini sağlayabilirsiniz.