ESRA EROL'LA TURUNCUKASA

Turuncukasa Blog

Fırsatlar

3 AL 2 ÖDE

3 AL 2 ÖDE

150 TL Üzeri Kargo Bedava

Bebek Giyim Kategorisi

Jane Kampanyası

Bebedor 2 Renkli Sulu Dişlik

2163

Markası : Bebedor

0 Item Items

Ucuz fiyata, bu sayfadan satın alabileceğiniz Bebedor 2 Renkli Sulu Dişlik buzdolabında soğutulduğunda bebeğinizi daha iyi rahatlatmaya yardımcı olacaktır.

Daha fazla detay

15 TL

- +

Kazanacağınız puan 150 tupara Toplam tutarı: 0.15 TL.


Kargo Bedava Ürünler Kategorisinden ürün ekle kargo ücreti ödeme! Gitmek için tıkla.
150TL ve üzeri alışverişlerde ARAS ve PTT kargo ile KARGO BEDAVA!
Kargo ücretimiz ARAS ve PTT kargo ile 4,95 TL, YURTİÇİ kargo ile 6,95 TL dir.
Ürün Avantajları

Bebedor 2 Renkli Sulu Dişlik

Bebedor 2 Renkli Sulu Dişlik

Bebeklerin diş dönemindeki zorluklar bebekten bebeğefarklılık gösterir. Bazı bebekler bu dönemi sakin geçirir, bazı bebekler deaşırı huzursuz ve sıkıntılı olur. 3.aydan itibaren genellikle diş çıkarmabelirtileri görülür. Bebekler dişlerini kaşıma ve rahatlama ihtiyacı duyar. Buihtiyaç ilk dişin çıkmasında başlar, diğer dişlerin çıkmasında da devam eder.

Diş çıkarma bebeklerde 6-7 aylıkken başlar. Bazı bebeklerde3-4 aylıkken diş çıkabilir. Diş çıkarma belirtileri arasında dişlerde kabarma,kaşıntı, ağızdan salya akması görülebilir. Ayrıca bebekler ellerini sürekliağzına götürüp dişetlerini kaşımak isterler. Normalde nesneleri ağızlarınagötürmeleri içgüdüsel bir davranış olup, diş çıkarma döneminde bunu sıklıklayaparlar.

Diş kaşıyıcılar, bebeklerin diş çıkarma dönemindedişetlerindeki kaşıntı ve sancıyı hafifletmede kullanılır. Diş kaşıyıcılarınınyumuşak olması gerekir. Sert olması bebeğin diş ve damak yapısına zararverebilir. Kaşıntının verdiği gerginliği yatıştıran dişlikler, bebeğisakinleştirmeye ve rahatlatmaya yardım eder. Dişlikler, bu dönemin rahat atlatılmasındayardımcı olur.

Bebedor 2 Renkli Sulu Dişlik

Bebedor 2 Renkli Sulu Dişlik, soğutmalı özelliği bulunan,güvenli ve içilebilir su ile doldurulmuş sulu dişliklerdir.

Diş çıkarma dönemlerindeki kaşıntı ve sancıyı gidermedeyardımcıdır.

Saf su dolu dişlikler, buzdolabında bekletilip soğuk olarakbebeğe verilmesi durumunda dişetlerindeki harareti azaltarak bebeği rahatlatmaya yardım eder.

Üzerindeki kabartılar bebeğin dişetlerine masaj yaparak,bebeği sakinleştirmeye yardımcı olur.

Kaynatılmaz, bulaşık makinesine ve buzdolabının buzlukbölümüne konulmaz.

Sabunlu ılık suyla yıkayıp, ılık suyla durulayınız.

Bebedor 2 Renkli Sulu Dişlik, kampanyalı ucuz fiyatıylasitemizden satın alabilirsiniz.

Yorum Yap

Düşüncelerinizi belirterek diğer müşterilerimizin bilgilenmesini sağlayabilirsiniz.
27 Kas. 2013
(5/5
Başlık :
hem oyuncak hemde diş kaşıyıcısı.bebeğim için vazgeçilmez bir ürün
(Bebedor 2 Renkli Sulu Dişlik)

 Report abuse
Önemli Uyarı

Kozmetik ürün: İnsan vücudunun epiderma, tırnaklar, kıllar, saçlar, dudaklar ve dış genital organlar gibi değişik dış kısımlarına, dişlere ve ağız mukozasına uygulanmak üzere hazırlanmış, tek veya temel amacı bu kısımları temizlemek, koku vermek, görünümünü değiştirmek ve/veya vücut kokularını düzeltmek ve/veya korumak veya iyi bir durumda tutmak olan bütün preparatlar veya maddeleri, şeklindedir.Kozmetik ürünler ve takviye edici gıdaların, Hiç bir hastalığı tedavi ettiği, tedavisine yardımcı olduğu, hastalığı önlediği, önlenmesine yardımcı olduğu iddia edilemez. Sitemizde ilgili yasa ve yönetmelikler gereği, sağlık beyanı oluşturabilecek açıklamalara yer verilmemektedir. Sitemizde belirtilen açıklamalar, üretici, ithalatçı firmaların sunduğu ürün etiketi, broşür gibi bilgi ve belgelere dayanmaktadır. Bu bilgiler ürünlerin vaad edilen etkilerinin kesin olarak gerçekleşeceği ya da yan etkileri olmadığı anlamını taşımaz.Detaylı bilgi için tıklayınız

Bakabileceğiniz Diğer Ürünler