ESRA EROL'LA TURUNCUKASA

Turuncukasa Blog

Fırsatlar

150 TL Üzeri Kargo Bedava

3 AL 2 ÖDE

3 AL 2 ÖDE

Bebek Giyim Kategorisi

Jane Kampanyası

Bebedor Çıngıraklı Sulu Dişlik

Markası : Bebedor

0 Item Items

Buzdolabında soğutarak kullanabileceğiniz, hareketli parçaları olan Bebedor Çıngıraklı Sulu Dişliği, bu sayfadan ucuz fiyata satın alabilirsiniz.

Daha fazla detay

15 TL

Array ( [1] => Array ( [group_name] => Seçenek [name] => Seçenek [group_type] => select [default] => 355 [attributes] => Array ( [354] => Anahtar Dişlik [355] => Ayıcık Desenli Dişlik [353] => Halka Dişlik [352] => Ördek Dişlik [351] => Yıldız Dişlik [350] => Fil Desenli ) [attributes_quantity] => Array ( [354] => 0 [355] => 0 [353] => 0 [352] => 0 [351] => 0 [350] => 0 ) ) ) 1

Kazanacağınız puan 150 tupara Toplam tutarı: 0.15 TL.


Kargo Bedava Ürünler Kategorisinden ürün ekle kargo ücreti ödeme! Gitmek için tıkla.
30TL ve üzeri alışverişlerde ARAS ve PTT kargo ile KARGO BEDAVA!
Kargo ücretimiz ARAS ve PTT kargo ile 4,95 TL, YURTİÇİ kargo ile 6,95 TL dir.
Ürün Avantajları

Bebedor Çıngıraklı Sulu Dişlik

Bebedor Çıngıraklı Sulu Dişlik

Bebeklerin diş dönemi genellikle zor geçse de, etkileribebekten bebeğe farklı olabilir. Bazı bebekler bu dönemi sakin geçirirkenbazıları aşırı huzursuz ve sıkıntılı geçirir. Genellikle 3.aydan itibarenbebeklerde diş çıkarma belirtileri görülür. Bebekler dişlerini kaşıma verahatlama ihtiyacı duyar. Bu ihtiyaç ilk dişin çıkmasında başlar, diğerdişlerin çıkmasında da devam eder.

Bebeklerde diş çıkarma dönemi 6-7aylıkken başlar. Ancak bazıbebeklerde 3-4 aylıkken diş çıkabilir. Diş çıkarma belirtileri arasında dişlerdekabarma, kaşıntı, ağızdan salya akması görülebilir. Ayrıca bebekler ellerinisürekli ağzına götürüp dişetlerini kaşımak isterler. Normalde nesneleriağızlarına götürmeleri içgüdüsel bir davranış olup, diş çıkarma döneminde bunusıklıkla yaparlar.

Diş kaşıyıcılar, bebeklerin diş çıkarma dönemindedişetlerindeki kaşıntı ve sancıyı hafifletmede kullanılır. Diş kaşıyıcılarınınyumuşak olması gerekir. Sert olması bebeğin diş ve damak yapısına zararverebilir. Kaşıntının verdiği gerginliği yatıştıran dişlikler, bebeğisakinleştirir ve rahatlatır. Dişlikler, bu dönemin rahat atlatılmasındayardımcı olur.

Bebedor Çıngıraklı Sulu Dişlik

Bebedor Çıngıraklı Sulu Dişlik, soğutmalı özelliği bulunançıngırak diş kaşıyıcısı.

*Anahtar dişlik *Ayıcık desenli dişlik *Fil desenli *Halkadişlik *Ördek dişlik *Yıldız dişlik çeşitleri bulunur.

Diş çıkarma dönemlerindeki kaşıntı ve sancıyı gidermedeyardımcıdır.

Saf su dolu dişlikler, buzdolabında bekletilip soğuk olarakbebeğe verilmesi durumunda dişetlerindeki harareti azaltmaya ve bebeği rahatlatmaya yardım eder.

Üzerindeki kabartılar bebeğin dişetlerine masaj yaparak,bebeği sakinleştirmeye yardımcı olur.

Çıngıraklı olması bebeğin müzik becerilerinin gelişimindeyardımcıdır. Çıngıraklı olması ve renkleriyle bebeğin ilgisini çeker.

Her kullanım öncesi veya sonrasında hasar olup olmadığınıkontrol ediniz. Herhangi bir hasar durumda kullanmayınız.

BPA içermez.

Kaynatılmaz, bulaşık makinesine ve buzdolabının buzlukbölümüne konulmaz.

Sabunlu ılık suyla yıkayıp, ılık suyla durulayınız.

Bebeklerin hem oynayıp hem de dişetlerini kaşıyabileceğidişliktir.

Bebedor Çıngıraklı Sulu Dişlik, kampanyalı ucuz fiyatıylasitemizden satın alabilirsiniz. Bebedor ürünleri ile ilgili detaylı bilgilereTuruncu Kasa’dan ulaşabilirsiniz.

Yorum Yap

Düşüncelerinizi belirterek diğer müşterilerimizin bilgilenmesini sağlayabilirsiniz.
27 Kas. 2013
(5/5
Başlık :
oğlumun dişi kaşınırken hem oynuyor hemde rahatça dişlerini kaşıyor.kullanışı çok güzel tavsiye ederim
(Bebedor Çıngıraklı Sulu Dişlik)

 Report abuse
Önemli Uyarı

Kozmetik ürün: İnsan vücudunun epiderma, tırnaklar, kıllar, saçlar, dudaklar ve dış genital organlar gibi değişik dış kısımlarına, dişlere ve ağız mukozasına uygulanmak üzere hazırlanmış, tek veya temel amacı bu kısımları temizlemek, koku vermek, görünümünü değiştirmek ve/veya vücut kokularını düzeltmek ve/veya korumak veya iyi bir durumda tutmak olan bütün preparatlar veya maddeleri, şeklindedir.Kozmetik ürünler ve takviye edici gıdaların, Hiç bir hastalığı tedavi ettiği, tedavisine yardımcı olduğu, hastalığı önlediği, önlenmesine yardımcı olduğu iddia edilemez. Sitemizde ilgili yasa ve yönetmelikler gereği, sağlık beyanı oluşturabilecek açıklamalara yer verilmemektedir. Sitemizde belirtilen açıklamalar, üretici, ithalatçı firmaların sunduğu ürün etiketi, broşür gibi bilgi ve belgelere dayanmaktadır. Bu bilgiler ürünlerin vaad edilen etkilerinin kesin olarak gerçekleşeceği ya da yan etkileri olmadığı anlamını taşımaz.Detaylı bilgi için tıklayınız

Bakabileceğiniz Diğer Ürünler