ESRA EROL'LA TURUNCUKASA

Turuncukasa Blog

Fırsatlar

150 TL Üzeri Kargo Bedava

3 Al 2 Öde

Bebek Giyim Kategorisi

Jane Kampanyası

Kredi Kartı Hakkında

Bebedor Damla Akıtmayan Silikon Su Oluklu Büyük Bardak 8507

Markası : Bebedor

0 Item Items

Güvenle kullanabileceğiniz, Bebedor (8507) Damla Akıtmayan Silikon Su Oluklu Büyük Bardağı, bu sayfada uygun fiyata bulabilir ve mavi rengiyle sipariş verebilirsiniz.

Daha fazla detay

25.62 TL

Array ( [1] => Array ( [group_name] => Seçenek [name] => Seçenek [group_type] => select [default] => -1 [attributes] => Array ( [271] => Pembe [3] => Mavi ) [attributes_quantity] => Array ( [271] => 0 [3] => 0 ) ) ) 1

Kazanacağınız puan 256 tupara Toplam tutarı: 0.26 TL.


Kargo Bedava Ürünler Kategorisinden ürün ekle kargo ücreti ödeme! Gitmek için tıkla.
150TL ve üzeri alışverişlerde ARAS ve PTT kargo ile KARGO BEDAVA!
Kargo ücretimiz ARAS ve PTT kargo ile 4,95 TL, YURTİÇİ kargo ile 6,95 TL dir.
Ürün Avantajları

Bebedor Damla Akıtmayan Silikon Su Oluklu Büyük Bardak 8507

Bebedor Damla Akıtmayan Silikon Su Oluklu Büyük Bardak Mavi 8507

Bebedor markası, biberonlar, bebek emzikleri, yalancıemzikler, emzik aksesuarlar, bardaklar, beslenme ürünleri, bebek bakımürünleri, dermokozmetik ürünler, tekstil ürünleri, dişlikler, çıngıraklar,emzirme ürünleri, aile bakım ürünleri, ıslak mendiller, sıcak su torbaları,temizleme ürünleri, hediye setleri gibi birçok ürün seçeneğine sahiptir. Anneler için deemzirme ve göğüs bakım ürünleri bulunur.

Bebekler büyüdükçe, emeklemeye, yürümeye hareketlenmeyebaşlar. Hareketlenen bebekler özgürleşir. Yemek yeme ve içmek gibi bazıdavranışları tek başlarına yapmak isterler.

İlk 6 ay sadece anne sütüyle beslenen bebekler, 6.aydansonra ek gıdalara geçerler. Emme dönemi yerini içme dönemine bırakır. Damlatmazbardaklar, içme dönemine geçişte kolaylık sağlamaya ve bebeklerin kendi başlarına içmedavranışını öğrenmelerine yardımcı olur. Damlatmaz özelliği, bebeklerin giysilerinikirletmesini engellemeye yardımcıdır, bu yönüyle anneler rahatlıkla ve güvenle kullanabilir.

Bebedor Damla Akıtmayan Silikon Su Oluklu Büyük Bardak Mavi 8507

Bebedor Damla Akıtmayan Silikon Su Oluklu Büyük Bardak 8507, BPA içermeyen bardak.

Gözeneksiz yapısı kir tutmasını engellemeye yardımcıdır, temizliğikolaydır, kırılmaz.

Silikon su oluğu, bebeğin yeni çıkan hassas diş vedişetlerine zarar vermeyecek yapıdadır.

Emzik ucunu her kullanım sonrası kontrol ediniz, yırtılmadurumunda emziği değiştirin. Su oluğu ayrı olarak temin edilebilir.

Damla akıtmaz su oluğu, bebeğin giysisini kirletmesiniönlemeye, bebeğin emme gücüne uygun sıvı gelmesini sağlamaya yardımcı olur.

Kapaklı olması su oluğunun temiz durmasını sağlar. Gittiğinizher yere götürebileceğiniz pratik bir üründür. Özellikle parkta, denizde,seyahatte size kolaylık sağlayacaktır.

Kulplu olması bebeğin kolayca tutmasına ve kavramasına yardım eder. İsteğe göre kulpsuz da kullanabilir.

Temizliği:

Sıcak sabunlu su ile yıkanabilir. Biberon fırçasıylatemizlenebilir.

Bebedor Damla Akıtmayan Silikon Su Oluklu Büyük Bardak 8507, kampanyalı fiyatıyla ucuzluk ve kalitenin adresi Turuncu Kasa’dan satınalabilirsiniz.

Yorum Yap

Düşüncelerinizi belirterek diğer müşterilerimizin bilgilenmesini sağlayabilirsiniz.
22 Kas. 2013
(5/5
Başlık :
bebeğimin rahat tutabileceği bir şekilde tasarlanmış.çok memnunum tavsiye ederim
(Bebedor Damla Akıtmayan Silikon Su Oluklu Büyük Bardak 8507)

 Report abuse
Önemli Uyarı

Kozmetik ürün: İnsan vücudunun epiderma, tırnaklar, kıllar, saçlar, dudaklar ve dış genital organlar gibi değişik dış kısımlarına, dişlere ve ağız mukozasına uygulanmak üzere hazırlanmış, tek veya temel amacı bu kısımları temizlemek, koku vermek, görünümünü değiştirmek ve/veya vücut kokularını düzeltmek ve/veya korumak veya iyi bir durumda tutmak olan bütün preparatlar veya maddeleri, şeklindedir.Kozmetik ürünler ve takviye edici gıdaların, Hiç bir hastalığı tedavi ettiği, tedavisine yardımcı olduğu, hastalığı önlediği, önlenmesine yardımcı olduğu iddia edilemez. Sitemizde ilgili yasa ve yönetmelikler gereği, sağlık beyanı oluşturabilecek açıklamalara yer verilmemektedir. Sitemizde belirtilen açıklamalar, üretici, ithalatçı firmaların sunduğu ürün etiketi, broşür gibi bilgi ve belgelere dayanmaktadır. Bu bilgiler ürünlerin vaad edilen etkilerinin kesin olarak gerçekleşeceği ya da yan etkileri olmadığı anlamını taşımaz.Detaylı bilgi için tıklayınız

Bakabileceğiniz Diğer Ürünler