ESRA EROL'LA TURUNCUKASA

Turuncukasa Blog

Fırsatlar

150 TL Üzeri Kargo Bedava

3 AL 2 ÖDE

3 AL 2 ÖDE

Bebek Giyim Kategorisi

Jane Kampanyası

Bebedor Damla Akıtmaz Kulplu ve Kapaklı Bardak

Markası : Bebedor

0 Item Items

Güvenle kullanabileceğiniz, Bebedor Damla Akıtmaz Kulplu ve Kapaklı Bardağı, bu sayfada uygun fiyata bulabilir ve farklı ödeme fırsatlarından yararlanarak, sipariş verebilirsiniz.

Daha fazla detay

30 TL

Array ( [1] => Array ( [group_name] => Seçenek [name] => Seçenek [group_type] => select [default] => 273 [attributes] => Array ( [273] => Turuncu [271] => Pembe [3] => Mavi ) [attributes_quantity] => Array ( [273] => 0 [271] => 0 [3] => 0 ) ) ) 1

Kazanacağınız puan 300 tupara Toplam tutarı: 0.30 TL.


Bu ürün sepetinizde varsa ARAS ve PTT kargo ile KARGO BEDAVA fırsatı yakalarsınız.
Ürün Avantajları

Bebedor Damla Akıtmaz Kulplu ve Kapaklı Bardak :

Bebekleriniz artık büyümeye başladı ve biberondan farklıaraçlar kullanarak su ya da süt içmek istiyor olabilir. Bebeğin 6 ayınıdoldurmasıyla birlikte ek gıdalara geçiş yapılabilir ve bebek kendine olangüven duygusu ile her şeyi kendi kendine yapmak istiyor olabilir.

Bebedor Damla Akıtmaz Kulplu ve Kapaklı Bardak silikonağzı, kulplu yapısı ve renkli resimleriile bebeğinizin çok hoşlanacağı biraksesuar olabilir.

Damla akıtmaz yapıda, kulplu olan bardaklar bebeğin rahatçatutarak kendi kendine beslenmesinde yardımcı olur. Akıtmayan özelliği ilebebek çektikçe içinden sıvı gelir ve bu şekilde bebek üzerini kirletmeden beslenebilir.

Bebekler, büyüdükçe daha fazla hareketlenir, yemek içmek gibi pek çok davranışı tekbaşına yapmak ister. Böylelikle kendilerine güvenleri gelişir ve büyüdüklerinihissederler.

Biberon ve emme dönemini geçiren bebeğiniz için içme dönemi başlar.Bu döneme giren bebekler de biberondan bardağa geçişte kolaylık sağlayan, damlatmaz bardaklar kullanılabilir.

Damlatmaz bardaklar, bebeğin kendi başına, dökmeden içme alışkanlığınıkazanmasına yardımcı olur. Emme döneminden içme dönemine geçişi kolaylaştırır.

Bebek büyüdükçe, yemek ve içmek gibi davranışları kendibaşına öğrenmesi ve geliştirmesi gerekir.

Bardaklar bebeğin ağız ve damak yapısına uygun olarak geliştirilir. Damlatmazözelliği, annelere çok rahatlık sağlamaya yardımcıdır.

Bebedor Damla Akıtmaz Kulplu ve Kapaklı Bardak :

Bebedor Damla Akıtmaz Bardak, 0 BPA ile üretilmiştir. Biberonunşişesinde BPA bulunmaz, Bisphenol A (BPA) polikarbon, şekil verilen bazımaddeleri sertleştirme amaçlı kullanılan, kimyasal bir maddedir.

Bulaşık makinesinin üst rafında yıkamaya uygundur.

Gözeneksiz olan yapısı ile kolayca temizlenir vekir tutmaz.

Yumuşak su oluğu bebeğin diş ve diş etlerini acıtmaz.

Kulpları kolayca tutulabilecek yapıdadır ve bebeğinizrahatça tutabilir ve bu da bebeğin kendine güvenini geliştirmeye ve bir şeylerbaşardığını görmesine yardım eder.

Kulpları çıkarılabilir ve kapaklı olduğu için silikon ucutemiz kalır ve hijyen sağlanmış olur.

Bebedor Damla Akıtmaz Kulplu ve Kapaklı Bardak , TuruncuKasa’da satılan ucuz fiyata sahip olan bir üründür.

Yorum Yap

Düşüncelerinizi belirterek diğer müşterilerimizin bilgilenmesini sağlayabilirsiniz.
24 Kas. 2013
(5/5
Başlık :
bebeğimin bardak kullanma alışkanlığına ilk bununla başladım çok rahat.tavsiye ederim
(Bebedor Damla Akıtmaz Kulplu ve Kapaklı Bardak)

 Report abuse
Önemli Uyarı

Kozmetik ürün: İnsan vücudunun epiderma, tırnaklar, kıllar, saçlar, dudaklar ve dış genital organlar gibi değişik dış kısımlarına, dişlere ve ağız mukozasına uygulanmak üzere hazırlanmış, tek veya temel amacı bu kısımları temizlemek, koku vermek, görünümünü değiştirmek ve/veya vücut kokularını düzeltmek ve/veya korumak veya iyi bir durumda tutmak olan bütün preparatlar veya maddeleri, şeklindedir.Kozmetik ürünler ve takviye edici gıdaların, Hiç bir hastalığı tedavi ettiği, tedavisine yardımcı olduğu, hastalığı önlediği, önlenmesine yardımcı olduğu iddia edilemez. Sitemizde ilgili yasa ve yönetmelikler gereği, sağlık beyanı oluşturabilecek açıklamalara yer verilmemektedir. Sitemizde belirtilen açıklamalar, üretici, ithalatçı firmaların sunduğu ürün etiketi, broşür gibi bilgi ve belgelere dayanmaktadır. Bu bilgiler ürünlerin vaad edilen etkilerinin kesin olarak gerçekleşeceği ya da yan etkileri olmadığı anlamını taşımaz.Detaylı bilgi için tıklayınız

Bakabileceğiniz Diğer Ürünler