Turuncukasa Blog

Fırsatlar

50Tl ve üzeri Alışverişe kargo bedava

Sonbahar Kampanyaları

Bebek Giyim Kategorisi

Jane Kampanyası

Bebedor Ergonomik Kulplu Biberon 240ml

2995

Markası : Bebedor

0 Item Items

Ucuz fiyatıyla buradan satın alabileceğiniz Bebedor Ergonomik Kulplu Biberon 240ml, 3 ay üzeri bebeklerin kullanımı için tasarlanmıştır, silikon emziğe sahiptir ve su oluğu takılarak da kullanıma uygundur.

Daha fazla detay

25 TL

Kazanacağınız puan 250 tupara Toplam tutarı: 0.25 TL.


Kargo Bedava Ürünler Kategorisinden ürün ekle kargo ücreti ödeme! Gitmek için tıkla.
50TL ve üzeri alışverişlerde MNG ve PTT kargo ile KARGO BEDAVA!
Kargo ücretimiz ARAS, MNG ve PTT kargo ile 4,95 TL dir.
Ürün Avantajları

Bebedor Ergonomik Kulplu Biberon 240ml

 

Bebedor Ergonomik Geniş Ağızlı Kulplu Biberon 260ml

Geniş ağız biberonların doldurulması ve temizliği kolaydır.Sıvıdan katı mamaya geçişte, kap olarak kullanılabilir. Su oluğu eklenerek,suluğa dönüştürülebilir.

Bebeklerin iyi beslenmesi, gelişim ve sağlıklı büyümesi içinönemlidir. İlk 6 ay sadece anne sütüyle beslenen bebekler bu dönemden sonra ekgıdaya geçiş yapar. Anne sütü, bebeğin zihinsel ve fiziksel gelişimindeyardımcıdır. Anne sütüyle beslenemeyen ve anne sütünün yetersiz kaldığı bebeklerde,biberon mamaları kullanılır.

Biberon seçiminde dikkat edilecek bazı noktalar vardır. Biberonseçerken,

*bebeğin ayına uygun boyutta olmalıdır.

*küçük bebeğe ağır biberon ağırlık yapar.

*büyük bebeklerde eliyle kavrayıp tutması için özel şekillibiberon tercih edilmelidir.

Bebedor, bebeklerin ve annelerin birçok değişikihtiyaçlarına çözümler sunan, zengin ürün içeriğine sahip bebek markasıdır. Biberonlar,bebek emzikleri, yalancı emzikler, emzik aksesuarlar, bardaklar, beslenme ürünleri,bebek bakım ürünleri, dişlikler, çıngıraklar, emzirme ürünleri, aile bakımürünleri, ıslak mendiller, sıcak su torbaları, temizleme ürünleri, hediyesetleri gibi birçok ürünü barındırır. 

 

Bebedor Ergonomik Geniş Ağızlı Kulplu Biberon 260ml

Bebedor Ergonomik Geniş Ağızlı Kulplu Biberon 240ml, 3 ay veüzeri bebeklerin kullanımına uygundur.

Kaynatılarak, sterilize edilebilir.

Ant-kolik emziğe sahiptir.

Su oluğu ekleyerek suluk olarak da kullanılabilir.

Geniş ağzı sayesinde kolay doldurulur ve kolayca temizlenir.Geniş biberon emziği anne göğsüne benzerdir. Bebeğin kaşık maması için saklamakabı olarak da kullanılabilir.

Kulpları, bebeğin kolayca kavrayabileceği biçimdedir.

Biberon Gıda Maddeleri Tüzüğü'ne uygun maddeden ve emziksilikondan üretilmiştir.

Bebedor Ergonomik Kulplu Biberon 240ml, uygunfiyatıyla ucuzluk ve kalitenin adresi Turuncu Kasa’dan satın alabilirsiniz.

 

Yorum Yap

Düşüncelerinizi belirterek diğer müşterilerimizin bilgilenmesini sağlayabilirsiniz.
29 Kas. 2013
(5/5
Başlık :
kızımın tutma becerisi daha yeni yeni oluşmaya başladı ve bu biberonu rahatlıkla kullanabiliyor.rahat kullanımından dolayı tavsiye ederim
(Bebedor Ergonomik Kulplu Biberon 240ml)

 Report abuse
Önemli Uyarı

Kozmetik ürün: İnsan vücudunun epiderma, tırnaklar, kıllar, saçlar, dudaklar ve dış genital organlar gibi değişik dış kısımlarına, dişlere ve ağız mukozasına uygulanmak üzere hazırlanmış, tek veya temel amacı bu kısımları temizlemek, koku vermek, görünümünü değiştirmek ve/veya vücut kokularını düzeltmek ve/veya korumak veya iyi bir durumda tutmak olan bütün preparatlar veya maddeleri, şeklindedir.Kozmetik ürünler ve takviye edici gıdaların, Hiç bir hastalığı tedavi ettiği, tedavisine yardımcı olduğu, hastalığı önlediği, önlenmesine yardımcı olduğu iddia edilemez. Sitemizde ilgili yasa ve yönetmelikler gereği, sağlık beyanı oluşturabilecek açıklamalara yer verilmemektedir. Sitemizde belirtilen açıklamalar, üretici, ithalatçı firmaların sunduğu ürün etiketi, broşür gibi bilgi ve belgelere dayanmaktadır. Bu bilgiler ürünlerin vaad edilen etkilerinin kesin olarak gerçekleşeceği ya da yan etkileri olmadığı anlamını taşımaz.Detaylı bilgi için tıklayınız

Bakabileceğiniz Diğer Ürünler