Turuncukasa Blog

Fırsatlar

79Tl ve üzeri Alışverişe kargo bedava

Sonbahar Kampanyaları

Bebek Giyim Kategorisi

Jane Kampanyası

Bebedor Fosforlu Emzik Damaklı Uç Kapaklı (No:2)

16021

Markası : Bebedor

0 Item Items

Bu sayfada ucuz fiyata satılmakta olan Bebedor Fosforlu Emzik Damaklı Uç Kapaklı (No:2), bebeğinizin 3. ayından itibaren kullanıma uygun, karanlıkta parlayan özelliğe sahip, silikon emziktir.

Daha fazla detay

16 TL

Kazanacağınız puan 160 tupara Toplam tutarı: 0.16 TL.


Kargo Bedava Ürünler Kategorisinden ürün ekle kargo ücreti ödeme! Gitmek için tıkla.
99TL ve üzeri alışverişlerde MNG ve PTT kargo ile KARGO BEDAVA!
Kargo ücretimiz ARAS, MNG ve PTT kargo ile 4,95 TL dir.
Ürün Avantajları

Bebedor Fosforlu Emzik Damaklı Uç Kapaklı (No:2) :

Bebedor Fosforlu Emzik Damaklı Uç Kapaklı (No:2) :

Bebeğinizin 3. ayını doldurmasından itibarenkullanılabilecek emziklerdir. Fosforlu olması, karanlıkta parlamasına yardımcı olur.

Damaklı yapısı ile bebeğin damak ve dil gelişimini uyararakbebeğin emme güdüsünü tatmin etmesine yardım eder.

Emziğin tapası fosforlu yapıdadır ve emziğin boyuna göretapası da daha büyük olur.

Güvenlik standartlarına uygun olarak silikon ve hijyenikhammaddeden üretilmiş emziklerdir.

Özellikle bebek, anne sütünü az alıyor ya da alamıyorsa, anne memesini emmek istemiyorsa, uykuya dalmada zorluk çekiyor,huzursuz hareketler gösteriyorsa sürekli battaniyesini ya da elini emmeye çabalıyorsaemzik verilmesi bebek için faydalıdır.

Emzik seçimi oldukça önemlidir, dikkat edilmesi önemli konular vardır;

Emziği seçerken çocuğun ağzına ve yaşına uygun olmasına dikkatedilmelidir. Tabanı, geniş olmalıdır ki bebek yanlışlıkla yutamasın. Ayrıca burun deliklerinikapatmayacak şekilde olmalıdır, bebek rahatlıkla nefes alabilmeli.

Gece kullanımı için de uygundur. Fosforlu olduğundan, geceleribebeğiniz emziği düşürdüğünde kolaycabulabilirsiniz.

Dilin ve damağın gelişimini uyararak, doğru işlevyapabilmelerine yardımcı olur.

Tutma yeri olmadığından bebeğin istem dışı tutup ağzındançıkartması engellenmiş olur. Kapaklı olduğundan kullanılmadığı zamanlarda datemiz kalması sağlanmış olur.

Bebedor Fosforlu Emzik Damaklı Uç Kapaklı, silikondur. Silikonemzikler,renksizdir, pürüzsüz ve yumuşaktırlar. Ayrıca ısıya dayanıklı madde olduğu için hijyensağlanması da daha kolay olur. Koku ve tadı olmaz. Silikon dayanıklı bir madde olsa da dişe fazla dayanıklıdeğildir, tahriş olduğunda bebeğe verilmemelidir.

Bebedor Fosforlu Emzik Damaklı Uç Kapaklı (No:2) :

Emziklerin yetişkinlerin gözetiminde kullanılmasıgerekmektedir. Bebeğe verilmeden önce emzik çekiştirilerek sağlamlığı kontrol edilmelidir.

Bebe D'or bebek bakım ürünleri, çeşitli ülkelerde son derecesıkı güvenlik kuralları ve standartlarının uygulanmakta olduğu koşullardaüretilmektedir. Göğüs pedlerinden, bebek arabalarına, önlüklerden biberonakadar pek çok farklı ürünler geliştirmekte ve tam 25 ülkeye dağıtımınıbaşarıyla yapmaktadır.

Birlik Dış Ticaret olarak 1984 yılında İstanbul'da birİtalyan markasının dağıtımcısı olarak sektöre başlamıştır. Bu şirket 1992yılından beri Bebe D'or ismiyle kendimarkasını yaratarak piyasada lider konumda olan markalardan olmayı başarmıştır.

Giderek büyüyen şirket, Dr Brown doğal akış biberonu piyasaya çıkartmıştır, ardından Nuby emzik ve biberon serisini de getirerek Türkiye piyasalarına ve annelerin kullanımına sunmuştur.

Birlik ailesinin üyesi olan Bebe D'or, 29 yıllık tecrübesi ilekaliteli ve son derece güvenli ürünlerini piyasaya sunmaktadır.

Bebedor Fosforlu Emzik Damaklı Uç Kapaklı (No:2) , TuruncuKasa’da satılan ucuz fiyata sahip olan bir üründür.

Yorum Yap

Düşüncelerinizi belirterek diğer müşterilerimizin bilgilenmesini sağlayabilirsiniz.
28 Kas. 2013
(5/5
Başlık :
fosforlu oluşu gece karanlığında görmemi sağlıyor.bebeğimin damağına uygun olduğu için rahatlıkla kullanıyorum
(Bebedor Fosforlu Emzik Damaklı Uç Kapaklı (No:2))

 Report abuse
Önemli Uyarı

Kozmetik ürün: İnsan vücudunun epiderma, tırnaklar, kıllar, saçlar, dudaklar ve dış genital organlar gibi değişik dış kısımlarına, dişlere ve ağız mukozasına uygulanmak üzere hazırlanmış, tek veya temel amacı bu kısımları temizlemek, koku vermek, görünümünü değiştirmek ve/veya vücut kokularını düzeltmek ve/veya korumak veya iyi bir durumda tutmak olan bütün preparatlar veya maddeleri, şeklindedir.Kozmetik ürünler ve takviye edici gıdaların, Hiç bir hastalığı tedavi ettiği, tedavisine yardımcı olduğu, hastalığı önlediği, önlenmesine yardımcı olduğu iddia edilemez. Sitemizde ilgili yasa ve yönetmelikler gereği, sağlık beyanı oluşturabilecek açıklamalara yer verilmemektedir. Sitemizde belirtilen açıklamalar, üretici, ithalatçı firmaların sunduğu ürün etiketi, broşür gibi bilgi ve belgelere dayanmaktadır. Bu bilgiler ürünlerin vaad edilen etkilerinin kesin olarak gerçekleşeceği ya da yan etkileri olmadığı anlamını taşımaz.Detaylı bilgi için tıklayınız

Bakabileceğiniz Diğer Ürünler