ESRA EROL'LA TURUNCUKASA

Turuncukasa Blog

Fırsatlar

3 AL 2 ÖDE

3 AL 2 ÖDE

150 TL Üzeri Kargo Bedava

Bebek Giyim Kategorisi

Jane Kampanyası

Bebedor Geniş Ağız Pp Biberon 57322

16129

Markası : Bebedor

0 Item Items

Bebeğinizin damak yapısına uygun olarak tasarlanmış, Bebedor 57322 Geniş Ağız Pp Biberonu, bu sayfadan indirimli fiyatı ile sipariş verebilirsiniz.

Daha fazla detay

25 TL

Kazanacağınız puan 250 tupara Toplam tutarı: 0.25 TL.


Kargo Bedava Ürünler Kategorisinden ürün ekle kargo ücreti ödeme! Gitmek için tıkla.
150TL ve üzeri alışverişlerde ARAS ve PTT kargo ile KARGO BEDAVA!
Kargo ücretimiz ARAS ve PTT kargo ile 4,95 TL, YURTİÇİ kargo ile 6,95 TL dir.
Ürün Avantajları

Bebedor Geniş Ağız Pp Biberon 57322

Bebedor Geniş Ağız Pp Biberon 57322

Bebedor markası oldukça zengin ürün içeriğine sahiptir. Biberonlar,bebek emzikleri, yalancı emzikler, emzik aksesuarlar, bardaklar, beslenmeürünleri, bebek bakım ürünleri, dermokozmetik ürünler, tekstil ürünleri,dişlikler, çıngıraklar, emzirme ürünleri, aile bakım ürünleri, ıslak mendiller,sıcak su torbaları, temizleme ürünleri, hediye setleri gibi ürünleri bulunur. Anneler için de emzirme ve göğüs bakım ürünleri bulunur.

Bebeklerin beslenmesi ilk 6 ay sadece anne sütüylegerçekleşir. Bebeklerin sağlıklı büyümeleri, gelişimleri ve savunmasistemlerinin güçlenmesinde anne sütü oldukça etkilidir. Ayrıca bebeğin zihinselve fiziksel gelişimine yardım eder. Kemik, diş, beyin ve görme yetileriningelişimine yardımcı olur.

Bazı bebeklerde anne sütü yetersiz kalır veya bebek, annesütünü hiç içemez. Bu gibi durumlarda bebeğin beslenmesi için biberonmamalarından faydalanılır. Biberon mamalarıyla beslenmede biberon seçimiönemlidir. Seçilecek biberonun bebeğin ayına uygun olması gerekir. Ayrıca ağız vedamak yapısına uygun üretilmiş olmalıdır. Hasar gören biberon emzik ucunukullanmayınız, yenisiyle değiştiriniz.

Bebedor Geniş Ağız Pp Biberon 57322

Bebedor Geniş Ağız Pp Biberon 57322, BPA içermeyen desenlibiberon.

Gözeneksiz yapısı kir tutmasını gidermeye yardım eder, temizliği kolaydır.

Geniş boynu kolay doldurmaya uygun olarak tasarlanmıştır.

Kavraması ve tutması kolaydır.

Ürün, şekil verilen bazı maddeleri sertleştirme amaçlıkullanılan, kimyasal bir madde olan Bisphenol A (BPA) polikarbon içermez.

Bebedor Geniş Ağız Pp Biberon 57322, kampanyalı ucuzfiyatıyla Turuncu Kasa’dan satın alabilirsiniz.

Yorum Yap

Düşüncelerinizi belirterek diğer müşterilerimizin bilgilenmesini sağlayabilirsiniz.
22 Kas. 2013
(5/5
Başlık :
rengi ve kullanışı açısından çok hoş bi ürün.kullanmanızı öneririm
(Bebedor Geniş Ağız Pp Biberon 57322)

 Report abuse
Önemli Uyarı

Kozmetik ürün: İnsan vücudunun epiderma, tırnaklar, kıllar, saçlar, dudaklar ve dış genital organlar gibi değişik dış kısımlarına, dişlere ve ağız mukozasına uygulanmak üzere hazırlanmış, tek veya temel amacı bu kısımları temizlemek, koku vermek, görünümünü değiştirmek ve/veya vücut kokularını düzeltmek ve/veya korumak veya iyi bir durumda tutmak olan bütün preparatlar veya maddeleri, şeklindedir.Kozmetik ürünler ve takviye edici gıdaların, Hiç bir hastalığı tedavi ettiği, tedavisine yardımcı olduğu, hastalığı önlediği, önlenmesine yardımcı olduğu iddia edilemez. Sitemizde ilgili yasa ve yönetmelikler gereği, sağlık beyanı oluşturabilecek açıklamalara yer verilmemektedir. Sitemizde belirtilen açıklamalar, üretici, ithalatçı firmaların sunduğu ürün etiketi, broşür gibi bilgi ve belgelere dayanmaktadır. Bu bilgiler ürünlerin vaad edilen etkilerinin kesin olarak gerçekleşeceği ya da yan etkileri olmadığı anlamını taşımaz.Detaylı bilgi için tıklayınız

Bakabileceğiniz Diğer Ürünler