ESRA EROL'LA TURUNCUKASA

Turuncukasa Blog

Fırsatlar

150 TL Üzeri Kargo Bedava

Sonbahar

3 Al 2 Öde

Bebek Giyim Kategorisi

Jane Kampanyası

Kredi Kartı Hakkında

Bebedor Geniş Ağızlı Biberon Emziği Yavaş Akış

16026

Markası : Bebedor

0 Item Items

Slikondan tasarlanmış ve şeffaf yapıda olan, yavaş akışı özellikli, Bebedor Geniş Ağızlı Biberon Emziğini, bu sayfada indirimli fiyatı ile sipariş vererek, hemen satın alabilirsiniz.

Daha fazla detay

7.38 TL

Kazanacağınız puan 73 tupara Toplam tutarı: 0.07 TL.


Kargo Bedava Ürünler Kategorisinden ürün ekle kargo ücreti ödeme! Gitmek için tıkla.
150TL ve üzeri alışverişlerde ARAS ve PTT kargo ile KARGO BEDAVA!
Kargo ücretimiz ARAS ve PTT kargo ile 4,95 TL, YURTİÇİ kargo ile 6,95 TL dir.
Ürün Avantajları

Bebedor Geniş Ağızlı Biberon Emziği Yavaş Akış :

  Bebedor Geniş Ağızlı Biberon Emziği Yavaş Akış :

Doğumdan itibaren bebeğinizin kullanabileceği silikon bir biberonemziğidir.

Geniş ağızlı biberonlarla kullanılabilen emzik, annememesine benzediğinden bebeğin kolayca alması ve yavaş akış olduğundan emmerefleksinin güçlenmesini sağlamaya da yardım eder.

Antikolik özelliktedir. Bebeğin beslenirken havayutması önlemeye ve bu şekilde oluşabilecek gaz sancılarını engellemeye yardım eder.

Şeffaf silikondan üretilmiş olan emzik rahatlıklakaynatılarak yeterli hijyen sağlanabilir.

Bebeğinizin büyüdükçe, düzenli olarak kullanacağınız emzikve biberon emziklerini yaşına uygun olan ürünle değiştirmeniz önemlidir.

Kaynatılabileceğinden sterilizasyonları da kolaydır.

Şekli, kaynatıldığında bozulmaz ve uzun ömürlüdür ancak ısı ile direkt temas ettirilmemelidir.

% 0 BDA oranına sahiptir. Bisphenol A (BPA)polikarbon, şekil verilen bazı maddeleri sertleştirme amaçlı kullanılan,kimyasal bir maddedir.

Emzikler silikondan tasarlanmıştır, şeffaf yapıda olur, kokusu tadı yoktur ve kolay temizlenebilirözelliktedirler, deforme olmaları zordur.

Yumuşak silikon emzikler, ısıya dayanıklı olduğuiçin hijyen sağlanması kolaydır. Koku ve tadı yoktur. Ancak silikon, dişefazla dayanıklı değildir, kontrol edilmeli ve tahriş olduğunda hemen yenilenmesi gereklidir.

       Bebedor Geniş Ağızlı Biberon Emziği Yavaş Akış :

Her kullanımdan sonra dikkatli bir şekilde temizlenmesi gerekmektedir, mama artıkları kalan emzik ve biberon bebeğin hastalanmasına neden olabilir.

Kullanmadan önce emziklerin sağlamlığını kontrol ediniz ve gereğinden çok sterilizasyon yapmayınız deforme olmasına sebep olabilirsiniz.

Bebe D'or bebek bakım ürünleri, çeşitli ülkelerde son derecesıkı güvenlik kuralları ve standartlarının uygulanmakta olduğu koşullardaüretilmektedir.

Göğüs pedlerinden, bebek arabalarına, önlüklerden biberonakadar pek çok farklı ürünler geliştirmekte ve tam 25 ülkeye dağıtımınıbaşarıyla yapmaktadır.

Birlik Dış Ticaret olarak 1984 yılında İstanbul'da birİtalyan markasının dağıtımcısı olarak sektöre başlamıştır. Bu şirket 1992yılından beri  Bebe D'or ismiyle kendimarkasını yaratarak piyasada lider konumda olan markalardan olmayı başarmıştır.

Birlik ailesinin üyesi olan Bebe D'or, 29 yıllık tecrübe ilekaliteli ve son derece güvenli ürünlerini piyasaya sunmaktadır.

Bebedor Geniş Ağızlı Biberon Emziği Yavaş Akış, TuruncuKasa’da satılan ucuz fiyatlı bir üründür.

 

 

 

 

Yorum Yap

Düşüncelerinizi belirterek diğer müşterilerimizin bilgilenmesini sağlayabilirsiniz.
23 Kas. 2013
(5/5
Başlık :
yavaş akışıyla mama veya süt bebeğimin boğazında kalmıyor hemde her biberonda kullanabiliyorum
(Bebedor Geniş Ağızlı Biberon Emziği Yavaş Akış)

 Report abuse
Önemli Uyarı

Kozmetik ürün: İnsan vücudunun epiderma, tırnaklar, kıllar, saçlar, dudaklar ve dış genital organlar gibi değişik dış kısımlarına, dişlere ve ağız mukozasına uygulanmak üzere hazırlanmış, tek veya temel amacı bu kısımları temizlemek, koku vermek, görünümünü değiştirmek ve/veya vücut kokularını düzeltmek ve/veya korumak veya iyi bir durumda tutmak olan bütün preparatlar veya maddeleri, şeklindedir.Kozmetik ürünler ve takviye edici gıdaların, Hiç bir hastalığı tedavi ettiği, tedavisine yardımcı olduğu, hastalığı önlediği, önlenmesine yardımcı olduğu iddia edilemez. Sitemizde ilgili yasa ve yönetmelikler gereği, sağlık beyanı oluşturabilecek açıklamalara yer verilmemektedir. Sitemizde belirtilen açıklamalar, üretici, ithalatçı firmaların sunduğu ürün etiketi, broşür gibi bilgi ve belgelere dayanmaktadır. Bu bilgiler ürünlerin vaad edilen etkilerinin kesin olarak gerçekleşeceği ya da yan etkileri olmadığı anlamını taşımaz.Detaylı bilgi için tıklayınız

Bakabileceğiniz Diğer Ürünler