ESRA EROL'LA TURUNCUKASA

Turuncukasa Blog

Fırsatlar

3 AL 2 ÖDE

3 AL 2 ÖDE

150 TL Üzeri Kargo Bedava

Bebek Giyim Kategorisi

Jane Kampanyası

Bebedor Geniş Havalandırma Yüzeyli Kapaklı Emzik (No:3)

16165

Markası : Bebedor

0 Item Items

Bebeğinizin 6. ayından itibaren kullanabileceğiniz, Bebedor Geniş Havalandırma Yüzeyli Kapaklı Emzik (No:3) ürününü,sayfamızdaki uygun fiyatı ile sipariş edebilirsiniz.

Daha fazla detay

13.75 TL

Kazanacağınız puan 137 tupara Toplam tutarı: 0.14 TL.


Kargo Bedava Ürünler Kategorisinden ürün ekle kargo ücreti ödeme! Gitmek için tıkla.
150TL ve üzeri alışverişlerde ARAS ve PTT kargo ile KARGO BEDAVA!
Kargo ücretimiz ARAS ve PTT kargo ile 4,95 TL, YURTİÇİ kargo ile 6,95 TL dir.
Ürün Avantajları

Bebedor Geniş Havalandırma Yüzeyli Kapaklı Emzik (No:3) :

Bebedor Geniş Havalandırma Yüzeyli Kapaklı Emzik (No:3) :

Bebeğinizin 6. ayından itibaren rahatlıklakullanabileceğiniz silikon ve damaklı emziklerdir. Kapağı sayesinde hijyenik bir kullanıma yardımcı olur.

Kenarlarının açık olması sayesinde bebeğiniz ağzınınçevresinden kolayca hava alarak bu bölgede tahriş oluşumu engellemeye yardım eder.

Sapsız yapısı ile özellikle gece yatarken rahat kullanımsağlar ve bebeğin yanlışlıkla tutarak ağzından çıkartmasını engellemeye yardımcı olur.

Silikon emzikler, pürüzsüz ve yumuşaktırlar.

Emziği seçerken çocuğun ağzına uygun olmasına dikkatedilmelidir. Emziğin kalkan kısmı, geniş olmalı ki bebek yutamasın. Ayrıca burun deliklerinikapatmayacak şekilde tasarlanmış olmasına dikkat edilmelidir, bebek emzik ağzındayken de rahat nefes alabilmelidir.

Dilin ve damağın gelişimini uyararak, doğru işlevyapabilmelerine destek sağlar. Emziklerin yetişkinlerin gözetimindekullanılması gerekmektedir.

Doğumdan itibaren, bebekleriniz için, ayına göresınıflandırılmış emzikler kullanabilirsiniz.

Bebedor Geniş Havalandırma Yüzeyli Kapaklı Emzik (No:3) :

Bebek fazla olan emme içgüdüsünün tatminiyle sakinleşir, huzursuzluklardankurtularak rahat bir şekilde uykuya dalabilir. Emme refleksi güçlü olanbebeğe emzik verilmediğinde ellerini veya parmak emmeye başlayabilirler.

İlk kullanımdan önce 5 dakika kaynar suda bırakaraksoğumasını bekledikten sonra sıkarak bebeğe verebilirsiniz.

Emzikleri kullanmadan önce her seferinde sağlamlığını kontrol ediniz.

Bebe D'or bebek bakım ürünleri, çeşitli ülkelerde son derecesıkı güvenlik kuralları ve standartlarının uygulanmakta olduğu koşullardaüretilmektedir. Göğüs pedlerinden, bebek arabalarına, önlüklerden biberonakadar pek çok farklı ürünler geliştirmekte ve tam 25 ülkeye dağıtımınıbaşarıyla yapmaktadır.

Birlik ailesinin üyesi olan Bebe D'or, 29 yıllık tecrübe ilekaliteli ve son derece güvenli ürünlerini piyasaya sunmaktadır.

Bebedor Geniş Havalandırma Yüzeyli Kapaklı Emzik (No:3) ,Turuncu Kasa’da satılan fiyatı ucuz olan emziklerdir.

Yorum Yap

Düşüncelerinizi belirterek diğer müşterilerimizin bilgilenmesini sağlayabilirsiniz.
18 Kas. 2013
(5/5
Başlık :
hem şekli hemde geniş kısmı sayesinde bebeğimin yanak ve dudaklarını tahriş etmiyor.kullanmanızı öneririm.
(Bebedor Geniş Havalandırma Yüzeyli Kapaklı Emzik (No:3))

 Report abuse
Önemli Uyarı

Kozmetik ürün: İnsan vücudunun epiderma, tırnaklar, kıllar, saçlar, dudaklar ve dış genital organlar gibi değişik dış kısımlarına, dişlere ve ağız mukozasına uygulanmak üzere hazırlanmış, tek veya temel amacı bu kısımları temizlemek, koku vermek, görünümünü değiştirmek ve/veya vücut kokularını düzeltmek ve/veya korumak veya iyi bir durumda tutmak olan bütün preparatlar veya maddeleri, şeklindedir.Kozmetik ürünler ve takviye edici gıdaların, Hiç bir hastalığı tedavi ettiği, tedavisine yardımcı olduğu, hastalığı önlediği, önlenmesine yardımcı olduğu iddia edilemez. Sitemizde ilgili yasa ve yönetmelikler gereği, sağlık beyanı oluşturabilecek açıklamalara yer verilmemektedir. Sitemizde belirtilen açıklamalar, üretici, ithalatçı firmaların sunduğu ürün etiketi, broşür gibi bilgi ve belgelere dayanmaktadır. Bu bilgiler ürünlerin vaad edilen etkilerinin kesin olarak gerçekleşeceği ya da yan etkileri olmadığı anlamını taşımaz.Detaylı bilgi için tıklayınız

Bakabileceğiniz Diğer Ürünler