ESRA EROL'LA TURUNCUKASA

Turuncukasa Blog

Fırsatlar

3 AL 2 ÖDE

3 AL 2 ÖDE

150 TL Üzeri Kargo Bedava

Bebek Giyim Kategorisi

Jane Kampanyası

Bebedor Hijyenik Göbek Bakım Seti

ZZ2186

Markası : Bebedor

0 Item Items

Bebeğinizin doğumundan sonra kullanabileceğiniz özel, Bebedor Hijyenik Göbek Bakım Seti'ni ucuz fiyatı ile bu sayfadan sipariş edebilirsiniz.

Daha fazla detay

20 TL

Kazanacağınız puan 200 tupara Toplam tutarı: 0.20 TL.


Kargo Bedava Ürünler Kategorisinden ürün ekle kargo ücreti ödeme! Gitmek için tıkla.
150TL ve üzeri alışverişlerde ARAS ve PTT kargo ile KARGO BEDAVA!
Kargo ücretimiz ARAS ve PTT kargo ile 4,95 TL, YURTİÇİ kargo ile 6,95 TL dir.
Ürün Avantajları

Bebedor Hijyenik Göbek Bakım Seti :

Bebedor Hijyenik Göbek Bakım Seti :

Marka Adı :Bebedor

Ürün Adı : Bebedor Hijyenik Göbek Bakım Seti

Ürün Miktarı : 20 adet steril ıslak mendil, alkollü solüsyonda 10 ml.dir ve %70 oranında alkol içermektedir.

Ürün Özellikleri : Doğumdan sonra bebeğinizin göbek bakımınıhijyenik bir şekilde gerçekleştirmeye yardımcı olur.

Sonuç : Yeni doğan bebeğe bakım

Kullanım Şekli : Bebek doğduktan sonra düşmemiş göbeğinesteril mendillere sürebileceğiniz alkollü solüsyondan sürerek bakım yapabilirve mikrop kapmasını önlemeye yardımcı olabilirsiniz.

Ellerinizi dikkatlice yıkadıktan sonra mendilleri paketindendikkatlice çıkarınız ve üzerine solüsyondan sıkınız, bebeğin göbeğini cildininbaşka yerine değdirmeden siliniz ve kurumaya bırakınız, göbek kendiliğindendüşene kadar her gün bu işlemi tekrarlayınız.

İçerik : Steril ıslak mendil ve alkol içerikli solüsyon.

Bebedor Hijyenik Göbek Bakım Seti :

Bebeğiniz yeni doğduktan sonra özel bir bakım gerektirir.

Her yönden önemli olan bakım, göbek kordonundan kalan parçaiçin de hijyenik bir şekilde yapılmalıdır.

Her bebeğin gelişimi, yapısı farklıdır, bazı bebekleringöbeğindeki parça 3-5 gün içinde düşerken bazılarında ise bu süre 10 güne kadaruzayabilmektedir. Bu parça kendiliğinden kuruyarak düşene kadar mikropkapmaması ve bu süre içerisinde bebeğin göbek bakımının düzenli ve dikkatlişekilde bakılması da önemlidir.

Bebedor Hijyenik Göbek Bakım Seti, steril mendiller vesolüsyondan oluşan bir settir ve göbeğin bakımının hijyenik şekilde yapılmasıiçin özel olarak tasarlanmıştır.

Çeşitli anne ve bebek bakım ürünleri tasarlayan Bebedor,şimdi de bebeğinizin doğduktan sonraki bakımı için de yardımcınız olacak ve budönemi daha temiz ve kolay bir şekilde geçirmenizi sağlamaya da yardım edecektir.

Bebedor Hijyenik Göbek Bakım Seti, Turuncu Kasa’da ucuzfiyata satılan bir üründür.

Yorum Yap

Düşüncelerinizi belirterek diğer müşterilerimizin bilgilenmesini sağlayabilirsiniz.
Önemli Uyarı

Kozmetik ürün: İnsan vücudunun epiderma, tırnaklar, kıllar, saçlar, dudaklar ve dış genital organlar gibi değişik dış kısımlarına, dişlere ve ağız mukozasına uygulanmak üzere hazırlanmış, tek veya temel amacı bu kısımları temizlemek, koku vermek, görünümünü değiştirmek ve/veya vücut kokularını düzeltmek ve/veya korumak veya iyi bir durumda tutmak olan bütün preparatlar veya maddeleri, şeklindedir.Kozmetik ürünler ve takviye edici gıdaların, Hiç bir hastalığı tedavi ettiği, tedavisine yardımcı olduğu, hastalığı önlediği, önlenmesine yardımcı olduğu iddia edilemez. Sitemizde ilgili yasa ve yönetmelikler gereği, sağlık beyanı oluşturabilecek açıklamalara yer verilmemektedir. Sitemizde belirtilen açıklamalar, üretici, ithalatçı firmaların sunduğu ürün etiketi, broşür gibi bilgi ve belgelere dayanmaktadır. Bu bilgiler ürünlerin vaad edilen etkilerinin kesin olarak gerçekleşeceği ya da yan etkileri olmadığı anlamını taşımaz.Detaylı bilgi için tıklayınız

Bakabileceğiniz Diğer Ürünler