ESRA EROL'LA TURUNCUKASA

Turuncukasa Blog

Fırsatlar

150 TL Üzeri Kargo Bedava

3 Al 2 Öde

Bebek Giyim Kategorisi

Jane Kampanyası

Kredi Kartı Hakkında

Bebedor İlk Duygularım Çıngırak

16014

Markası : Bebedor

0 Item Items

Bebeklerin duyularını keşfetmelerine yardımcı olabilecek, Bebedor İlk Duygularım Çıngırak ürününü, sayfamızdan avantajlı fiyatıyla sipariş verebilirsiniz.

Daha fazla detay

11.87 TL

Kazanacağınız puan 118 tupara Toplam tutarı: 0.12 TL.


Kargo Bedava Ürünler Kategorisinden ürün ekle kargo ücreti ödeme! Gitmek için tıkla.
150TL ve üzeri alışverişlerde ARAS ve PTT kargo ile KARGO BEDAVA!
Kargo ücretimiz ARAS ve PTT kargo ile 4,95 TL, YURTİÇİ kargo ile 6,95 TL dir.
Ürün Avantajları

Bebedor İlk Duygularım Çıngırak

 

Bebedor İlk Duygularım Çıngırak

Bebeğin yaşına uygun oyuncaklar, duygusal ve zeka gelişimineyardımcı olur. Oyuncaklar, bebeğin mutlu ve zeki olmasını sağlar. Müzik veyumuşak oyuncaklar bebeğin ilgisini çeker. Bebekler hızlı anlama ve öğrenmedöneminden geçerler. Oldukça meraklıdırlar, farklı renkler ve melodilerilgilerini çeker.

3.aylık bebekler ses çıkarmaya başlar ve çevredeki sesetepki verirler. Yanında birinin olması onu mutlu eder, yalnız kalmaktanhoşlanmazlar ve yalnız bırakılınca tepkilerini hemen gösterirler. Farklı renkve oyuncaklar ilgisini çeker. Özellikle çıngıraklar en büyük ilgisidir.Uzatılan oyuncaklara uzanıp, birkaç saniye tutabilir.

Bebeklerle oyun oynamak, ona uygun oyuncakla oynaması, zekagelişimine yardımcı olur. Anne sütünün bebeğin zeka gelişiminde rolü büyüktür.Dokunmak, bebekle konuşmak, oyun oynamak da zeka gelişimine yardımcı etkenlerdir.

Bebekle ilgilenmek, onunla konuşmak, oyunlar oynamak bebeğinhem gelişimini olumlu yönde etkiler hem de sosyal hayatını geliştirir.

 

Bebedor İlk Duygularım Çıngırak

Bebedor İlk Duygularım Çıngırak, bebeklerin duyularınıkeşfetmelerine yardımcı ilk oyuncaklardır.

Parlak rengi, değişik şekli, farklı doku ve sesleri ilebebeklerin görme, işitme ve dokunma duyularını geliştirmede yardımcıdır.

Sağlıklı ve dayanıklı malzemelerden yapılmıştır. Bebeklerkolayca tutup kavrayabilir. Ayrıca ısırma içgüdüsünü karşılamada yardımcıdır.

Ses, hareket ve renkleri bebeğin duyularını geliştirmedeyardım eder.

Sabunlu ılık suyla yıkayarak, temizlenebilir.

Bebedor İlk Duygularım Çıngırak, uygun ve ucuz fiyatıylasitemizden satın alabilirsiniz. 

 

Yorum Yap

Düşüncelerinizi belirterek diğer müşterilerimizin bilgilenmesini sağlayabilirsiniz.
25 Kas. 2013
(5/5
Başlık :
şekilleriyle ve renkleriyle bebeğimin ilgisini çekiyor.kullanımıda oldukça rahat.bebeğimin en güzel oyuncaklarından biri
(Bebedor İlk Duygularım Çıngırak)

 Report abuse
Önemli Uyarı

Kozmetik ürün: İnsan vücudunun epiderma, tırnaklar, kıllar, saçlar, dudaklar ve dış genital organlar gibi değişik dış kısımlarına, dişlere ve ağız mukozasına uygulanmak üzere hazırlanmış, tek veya temel amacı bu kısımları temizlemek, koku vermek, görünümünü değiştirmek ve/veya vücut kokularını düzeltmek ve/veya korumak veya iyi bir durumda tutmak olan bütün preparatlar veya maddeleri, şeklindedir.Kozmetik ürünler ve takviye edici gıdaların, Hiç bir hastalığı tedavi ettiği, tedavisine yardımcı olduğu, hastalığı önlediği, önlenmesine yardımcı olduğu iddia edilemez. Sitemizde ilgili yasa ve yönetmelikler gereği, sağlık beyanı oluşturabilecek açıklamalara yer verilmemektedir. Sitemizde belirtilen açıklamalar, üretici, ithalatçı firmaların sunduğu ürün etiketi, broşür gibi bilgi ve belgelere dayanmaktadır. Bu bilgiler ürünlerin vaad edilen etkilerinin kesin olarak gerçekleşeceği ya da yan etkileri olmadığı anlamını taşımaz.Detaylı bilgi için tıklayınız

Bakabileceğiniz Diğer Ürünler