Turuncukasa Blog

Fırsatlar

50 TL Üzeri Kargo Bedava

Sonbahar Kampanyaları

Bebek Giyim Kategorisi

Jane Kampanyası

Bebedor Isıya Dayanıklı Cam Biberon 250ml.

2981

Markası : Bebedor

0 Item Items

Ucuz bir fiyata bu sayfadan satın alabileceğiniz, Bebedor Isıya Dayanıklı Cam Biberon 250ml, ani ısı değişimlerine dayanıklı, çizilmez özelliği ile sağlıklı bir şekilde uzun süre kullanım sağlamanıza yardımcı olacaktır.

Daha fazla detay

20 TL

Kazanacağınız puan 200 tupara Toplam tutarı: 0.20 TL.


Kargo Bedava Ürünler Kategorisinden ürün ekle kargo ücreti ödeme! Gitmek için tıkla.
50TL ve üzeri alışverişlerde ARAS, MNG ve PTT kargo ile KARGO BEDAVA!
Kargo ücretimiz ARAS, MNG ve PTT kargo ile 4,95 TL dir.
Ürün Avantajları

Bebedor Isıya Dayanıklı Cam Biberon 250ml.

Bebedor Isıya Dayanıklı Cam Biberon 250ml.

%0 BPA, sağlıklı beslenmeye yardımcı cam biberondur. Saf, şeffaf, camdan üretilmiş; doğal üründür. Cam, BPA içermeyen, doğal birmaddedir. Şeffaf, hijyenik yapısı ısıyı uzun süre korur. Bu sayede bebeğinözellikle ilk aylarında kullanımına uygundur.

Bebeklerin sağlıklı büyümesi ve gelişimi için beslenme veuyku gibi temel ihtiyaçları vardır. iyi beslenmeleri, zihinsel ve fiziksel gelişimi,sağlıklı büyümesi için önemlidir. Kemik, diş, görsel yeti ve beyin gelişimindede yardımcıdır.

Uzmanlar, bebeklerin ilk 6 ay sadece anne sütüylebeslenmesini söylüyor. Anne sütü, zengin içeriğiyle bebeğin büyümesi vegelişimini hızlandırır. Anne sütünün yetersiz olması veya bebeğin anne sütüiçemediği durumlarda biberon maması kullanılır. Bebeğin ayına uygun biberonseçilmelidir. Küçük bebeklere ağır biberonlar ağırlık yapar. Büyük bebekleriçin kolay kavrayıp tutabilmesi için özel şekilli biberonlar tercih edilebilir.

Bebedor Isıya Dayanıklı Cam Biberon 250ml.

Bebedor Isıya Dayanıklı Cam Biberon 250ml., ısıya dayanıklı250ml cam biberon.

Kaynar su ve buzdolabına girebilen, ani ısı değişikliklerinedayanıklı cam biberondur.

İçerisindeki besinlerin kokusu ve tadında değişikliğe sebepolmaz.

Çizilmez, şeklini korur ve kaynatılarak temizlenebilir.

BPA içermez. Camdan yapıldığı için sağlıklıdır.

Silikon biberon emziği şeffaf ve sağlıklıdır.

Biberon ve emziği sıvı sabun ve fırça iletemizleyebilirsiniz.

125ml ve 250ml boyutları vardır.

Biberon, ısıya dayanıklı camdan üretilmiştir. Bu sayedemamanın sıcaklığını uzun süre muhafaza etmeye yardım eder.

Silikon emzikler, şeffaf yapıdadır ve kolay temizlenebilirözelliktedir, deforme olmaları zordur. Silikon emzikler, pürüzsüz veyumuşaktırlar. Tadı ve kokusu olmadığı için bebek kolayca kabul eder. Silikonemzikler uzun süreli dayanıklıdır ancak diş darbelerinden çabuk etkilenir.Tahriş olduğunda hemen yenilenmesi gerekmektedir. Ayrıca ısıya dayanıklı olduğuiçin hijyen sağlanması kolay olur.

Bebedor Isıya Dayanıklı Cam Biberon 250ml., kampanyalı ucuzfiyatıyla sitemizden satın alabilirsiniz.

Yorum Yap

Düşüncelerinizi belirterek diğer müşterilerimizin bilgilenmesini sağlayabilirsiniz.
22 Tem. 2014
(5/5
Başlık :
teşekkürler turuncu kasa
(Bebedor Isıya Dayanıklı Cam Biberon 250ml.)

 Report abuse
Önemli Uyarı

Kozmetik ürün: İnsan vücudunun epiderma, tırnaklar, kıllar, saçlar, dudaklar ve dış genital organlar gibi değişik dış kısımlarına, dişlere ve ağız mukozasına uygulanmak üzere hazırlanmış, tek veya temel amacı bu kısımları temizlemek, koku vermek, görünümünü değiştirmek ve/veya vücut kokularını düzeltmek ve/veya korumak veya iyi bir durumda tutmak olan bütün preparatlar veya maddeleri, şeklindedir.Kozmetik ürünler ve takviye edici gıdaların, Hiç bir hastalığı tedavi ettiği, tedavisine yardımcı olduğu, hastalığı önlediği, önlenmesine yardımcı olduğu iddia edilemez. Sitemizde ilgili yasa ve yönetmelikler gereği, sağlık beyanı oluşturabilecek açıklamalara yer verilmemektedir. Sitemizde belirtilen açıklamalar, üretici, ithalatçı firmaların sunduğu ürün etiketi, broşür gibi bilgi ve belgelere dayanmaktadır. Bu bilgiler ürünlerin vaad edilen etkilerinin kesin olarak gerçekleşeceği ya da yan etkileri olmadığı anlamını taşımaz.Detaylı bilgi için tıklayınız

Bakabileceğiniz Diğer Ürünler