Bebedor Isıya Duyarlı Mama Kaşığı 2'li

#HayatEveSığar
Siparişleriniz Hijyen Kurallarına Uygun, Kesintisiz Kapınıza Gelsin!

Markası : Bebedor

16135

Barkod : 8690683005595

₺21,50

Yumuşak ve renkli uca sahip olan, Bebedor Isıya Duyarlı Mama Kaşığını, bu sayfada indirimli fiyata bulabilir ve farklı ödeme fırsatları ile satın alabilirsiniz.

Adet
Stok Durumu: Stokta yok

 

Güvenli Ödeme

 

Kapınıza Kesintisiz Teslimat

 

İade ve Değişim Hakkı

Bebedor Isıya Duyarlı Mama Kaşığı 2'li :

Bebedor Isıya Duyarlı Mama Kaşığı

Bebedor, bebeklerin ve annelerin birçok değişikihtiyaçlarına çözümler sunan, zengin ürün içeriğine sahip bebek markasıdır. Biberonlar,bebek emzikleri, yalancı emzikler, emzik aksesuarlar, bardaklar, beslenme ürünleri,bebek bakım ürünleri, dişlikler, çıngıraklar, emzirme ürünleri, aile bakımürünleri, ıslak mendiller, sıcak su torbaları, temizleme ürünleri, hediyesetleri gibi birçok ürünü barındırır.

Bebekler 6 aya kadar sadece anne sütüyle beslenir, bu aydansonra ek gıdalara geçiş yapılır. Bebekler büyükçe emeklemeye ve yürümeyebaşlayıp hareketlendikçe enerji ihtiyaçları artar, bunun için anne sütüyetersiz kalır. Bu yüzden ek gıdalara geçiş yapılır. Bebedor, ek gıda dönemindebebeklerin beslenmesinde dişlerine zarar vermeyecek yapıda mama kaşığıgeliştirmiştir. Isıya duyarlı kaşık ucu, mamanın kaşık ucu, aşırı sıcakta renk değiştirir.Kaşık ucu renk değiştirdiğinde mamanın "çok sıcak" olduğu anlaşılır.

Kolay kavrama sapıyla anne, bebeğe mamayı kolaycayedirebilir. Ürünler pakette 2 adet olarak bulunmaktadır.

Kaşığı yiyecek ve içeceğin içerisine daldırınca 30 saniyekarıştırın. Kaşığın ucu pembeye dönünce mamayı soğutmaya bırakın, kaşığı sudangeçirdikten sonra tekrar sıcaklığını kontrol edin. Ayrıca mama sıcaklığı annetarafından da kontrol edilmelidir.

İlk kullanım öncesinde ve her kullanım sonrasında sıcaksabunlu su ile yıkayıp, durulayın.

Zararlı kimyasal madde olan BPA içermez.

Bebedor Isıya Duyarlı Mama Kaşığı, indirimli fiyatıylaucuzluk ve kalitenin adresi Turuncu Kasa’dan satın alabilirsiniz.

16135

Özel Referanslar

Yorumlar

Giriş yaparak ilk yorumu yazan siz olun

Write your review

Bebedor Isıya Duyarlı Mama Kaşığı 2'li

Yumuşak ve renkli uca sahip olan, Bebedor Isıya Duyarlı Mama Kaşığını, bu sayfada indirimli fiyata bulabilir ve farklı ödeme fırsatları ile satın alabilirsiniz.

Write your review

kategorideki diğer ürünler: 16