ESRA EROL'LA TURUNCUKASA

Turuncukasa Blog

Fırsatlar

3 AL 2 ÖDE

3 AL 2 ÖDE

150 TL Üzeri Kargo Bedava

Bebek Giyim Kategorisi

Jane Kampanyası

Bebedor Meyve Sebze Yedek Filesi 4'lü

2197

Markası : Bebedor

0 Item Items

Bebeklerin boğulma riski olmadan meyve ve sebze yemelerini kolaylaştırmaya yardımcı olmak için tasarlanmış olan, Bebedor Meyve Sebze Yedek Filesi 4'lü, bu sayfadan uygun fiyata sipariş verebilirsiniz.

Daha fazla detay

12 TL

- +

Kazanacağınız puan 120 tupara Toplam tutarı: 0.12 TL.


Kargo Bedava Ürünler Kategorisinden ürün ekle kargo ücreti ödeme! Gitmek için tıkla.
150TL ve üzeri alışverişlerde ARAS ve PTT kargo ile KARGO BEDAVA!
Kargo ücretimiz ARAS ve PTT kargo ile 4,95 TL, YURTİÇİ kargo ile 6,95 TL dir.
Ürün Avantajları

BebedorMeyveSebze Yedek Filesi4'lü :

Bebedor Sebze Meyve 4'lü Yedek Filesi

Bebedor meyve ve sebze filesi, bebeklerin boğulma riskiolmadan meyve ve sebze yemelerini kolaylaştırmaya yardımcı olmak için tasarlanmıştır. Bebekler yiyecekleri kolayca emer ve çiğner. Bu ürün, yararlı besinleri güvenle yemelerine yardımcı olur. Kavun, çilek, muz, havuç gibi meyve ve sebzeleri yemeye yardımcı olmak için kullanılabilir.

Bebeklerin kendi kendine meyve ve sebze yiyebilmelerine yardım eder, bütün vitaminleri almasını kolaylaştırır. Bebekler, file kısmına koyulan meyve ve sebzelerin suyunu ve posasını yiyebilir.

İlk 6 ay anne sütüyle beslenen bebeklere, bu aydan sonraanne sütü yetersiz gelir. Bebekler büyüdükçe emeklemeye ve yürümeye başlar.Hareketlendikçe, özgürleşirler ve bağımsız hareket etmeye başlarlar. Daha çokenerjiye ihtiyaç duyarlar. Bu yüzden anne sütü yetersiz kalır ve ek gıdalarageçiş yapılır. Hareketlenen bebekler yemek ve içmek gibi eylemleri tek başınayapmak isterler. Meyve ve sebze yemelerinde boğulma riskiyle karşılaşabilirler.Bu riski önlemek amacıyla Bebedor özel bir ürün tasarlamıştır. Bebedor Sebze Meyve Filesi, 6 aydan itibaren kullanılabilir. Bebeklerin boğulma riskini önlemeye yardımcı olmak amaçlı tasarlanmıştır. Bebedor Sebze Meyve 4'lü Yedek Filesi, Bebedor Sebze Meyve Filesinin yıpranmasında yedek olarak kullanılır.

Bebedor Sebze Meyve 4'lü Yedek Filesi

Bebedor Sebze Meyve 4'lü Yedek Filesi, Bebedor Meyve veSebze Filesi yedeğidir.

Pakette 4 adet file bulunur.

Bebedor sebze ve meyve filesine uyumludur.

Bebedor meyve ve sebze filesi, bebeklerin boğulma riskiolmadan rahatça meyve ve sebze yemelerine yardım eder.

Kullanımı:

Fileyi değiştirmek için kapağı çıkarın. Kulp kısmı ve filenin bulunduğu vidalı kapağı ayırın. Önceden kullanılan fileyi çıkarın. Yeni fileyi tüm kenarları oturacak şekilde takın. Fileyi ucundan çekerek iyice oturduğunukontrol ediniz.

BebedorMeyve Sebze 4'lü Yedek Filesi, uygun ve ucuzfiyatıyla sitemizden satın alabilirsiniz.

Yorum Yap

Düşüncelerinizi belirterek diğer müşterilerimizin bilgilenmesini sağlayabilirsiniz.
25 Kas. 2013
(5/5
Başlık :
kullanımı oldukça rahat tavsiye ederim
(Bebedor Meyve Sebze Yedek Filesi 4'lü)

 Report abuse
Önemli Uyarı

Kozmetik ürün: İnsan vücudunun epiderma, tırnaklar, kıllar, saçlar, dudaklar ve dış genital organlar gibi değişik dış kısımlarına, dişlere ve ağız mukozasına uygulanmak üzere hazırlanmış, tek veya temel amacı bu kısımları temizlemek, koku vermek, görünümünü değiştirmek ve/veya vücut kokularını düzeltmek ve/veya korumak veya iyi bir durumda tutmak olan bütün preparatlar veya maddeleri, şeklindedir.Kozmetik ürünler ve takviye edici gıdaların, Hiç bir hastalığı tedavi ettiği, tedavisine yardımcı olduğu, hastalığı önlediği, önlenmesine yardımcı olduğu iddia edilemez. Sitemizde ilgili yasa ve yönetmelikler gereği, sağlık beyanı oluşturabilecek açıklamalara yer verilmemektedir. Sitemizde belirtilen açıklamalar, üretici, ithalatçı firmaların sunduğu ürün etiketi, broşür gibi bilgi ve belgelere dayanmaktadır. Bu bilgiler ürünlerin vaad edilen etkilerinin kesin olarak gerçekleşeceği ya da yan etkileri olmadığı anlamını taşımaz.Detaylı bilgi için tıklayınız

Bakabileceğiniz Diğer Ürünler