Bebedor Mini Biberon 60ml.

#HayatEveSığar
Siparişleriniz Hijyen Kurallarına Uygun, Kesintisiz Kapınıza Gelsin!

Markası : Bebedor

2918

Barkod : 8690683253019

₺15,00

Doğumdan itibaren bebeğinizin kullanabileceği Bebedor Mini Biberon 60ml, bu sayfadan ucuz fiyata satın alabileceğiniz bir üründür.

Adet
Stok Durumu: Stokta yok

 

Güvenli Ödeme

 

Kapınıza Kesintisiz Teslimat

 

İade ve Değişim Hakkı

Bebedor Mini Biberon 60ml.

 Bebedor Mini Biberon 60ml.

Marka Adı : Bebedor

Ürün Adı : Bebedor Mini Biberon

Ürün Miktarı : 60 ml – 1 adet biberon

Ürün Özellikleri : Küçük bebeklere özellikle bitki çayı sıvı maddelerin verilebilmesi için tasarlanmıştır. Ürünün miktarını belirleyebilmek için üzerinde ölçüsü belirlenmiştir. PP biberondur ve yavaş akış hızına sahip, silikon emziği vardır. Taşımak için de ağızında kapatma halkası ve kapağı vardır. Yuvarlak hatları ile içinin temizlenmesi de kolaydır. Sağlık için zararlı olduğu bilinen BPA içermez. Mini boyutu ile taşıması ve kullanması kolaydır. Kullanışlıdır.Bebeğin doğumundan itibaren kullanımına uygundur.Kaynatılabilir ve bulaşık makinelerinin üst sepetinde yıkanabilir.

Sonuç : Bebeğiniz için mini PP biberon.

Kullanım Şekli : İlk kullanımdan önce parçaları kaynatınız ve kurutarak içine bebeğe vereceğiniz besinin uygun ölçüsünü ayarlayarak veriniz. İleri dönemlerde bebeğe suyunu da bu biberon ile verebilirsiniz.

İçerik : PP biberon ve silikon emzik BPA içermemektedir.

 

Bebeklerin doğdukları andan itibaren pek çok farklı ihtiyaçları olacaktır, biberonlar da bu ihtiyaçlardan biridir. Piyasada pek çok farklı özellik ve boyutlarda biberon bulunmaktadır. Biberon seçerken dikkat edilmesi gereken en önemli konular biberonun ve aparatlarının zararlı kimyasallar içermemesi, emziğinin bebeğin içinde bulunduğu aya uygun olmasıdır.

Bebedor Mini Biberon 60ml, küçük boyutta olduğundan özellikle bebeğe bitki çayları, su verilmesi gibi amaçlar ile kullanılmaktadır. Ancak küçük bebekler için de uygun ölçek de mamayı bu biberonla verebilirsiniz. Taşıması ve kullanımı kolay olan PP biberon sevimli desenlere sahiptir ve emziği de yeni doğan bebeklere uygun, yavaş akışlıdır.

İçerisine konulan besinlerde koku ve tat değişimi olmayacakşekilde üretilmiştir ve uygun şekilde kullanıldığında çizilme yapmaz.

Biberonun içerisine koyacağınız maddelerin ölçümünü hassasbir şekilde yapabilmek için üzerinde ölçme işaretlemesi mevcuttur.

Kaynatılabilirözellikte olduğundan rahatlıkla sterilize edilebilir.

Şeffaf yapıdadır ve emziği silikondandır. Uzun ömürlü birkullanım sağlayabilirsiniz.

Bebedor markası Birlik A.Ş firmasına aittir. Ürünlerinin çeşitliliği, kullanım kolaylığı, BPA içermemesi ile çok tercih edilen bebek markalarından biridir ve dünyada da pek çok anne ve bebek tarafından kullanılmaktadır.

Biberonların 60 ml olanların yanı sıra, 150ml, 250 ml boyutlarında, PP ya da cam olarak farklı özelliklerde çeşitleri de bulunmaktadır.

Siz de bebeğiniz ya da anne bakımı için ihtiyacınız olan Bebedor ürünlerini Turuncu Kasa sayfalarında inceleyerek uygun fiyatlarla sipariş verebilirsiniz.

Bebedor Mini Biberon 60ml, Turuncu Kasa’da indirimli olarak satılan bir üründür.

 

 

2918

Özel Referanslar

Yorumlar

Giriş yaparak ilk yorumu yazan siz olun

Write your review

Bebedor Mini Biberon 60ml.

Doğumdan itibaren bebeğinizin kullanabileceği Bebedor Mini Biberon 60ml, bu sayfadan ucuz fiyata satın alabileceğiniz bir üründür.

Write your review

kategorideki diğer ürünler: 16