Bebedor Süt Saklama Poşeti 20'li - 3'lü Set

43624

Markası : Bebedor

0 Item Items

Bebedor Süt Saklama Poşeti 20'li - 3'lü Set; sızdırmayan kilit sistemiyle, sütünüzü saklayınız.

Daha fazla detay

75 TL

Kazanacağınız puan 750 tupara Toplam tutarı: 0.75 TL.


Kargo Bedava Ürünler Kategorisinden ürün ekle kargo ücreti ödeme! Gitmek için tıkla.
99TL ve üzeri alışverişlerde MNG ve PTT kargo ile KARGO BEDAVA!
Kargo ücretimiz ARAS, MNG ve PTT kargo ile 5,95 TL dir.

Marka Adı: Bebedor

Ürün Adı: Bebedor Süt Saklama Poşeti 20'li - 3'lü Set

Ürün Miktarı: 20 Adet x 3

Ürün Özellikleri: 

- Bebedor Süt Saklama Poşeti, anne sütünün güvenle saklanmasına destek olan son derece kullanışlı süt saklama poşetidir.

- Bir bebeğin dünyaya gelmesi hayatın mucizevî dönemlerinden biridir. Bebekler gelişimlerini devam ettirmek ve sağlıklı büyüyebilmek için diğer bir mucize anne sütüyle tanışıp ilk 6 ay sadece anne sütü, 2 yaşına kadar da diğer besinlerle birlikte bu beraberliği sürdürürler.

- Süt yapımını artırmak için günde (Gece dahil) 8 kez memeleri sağmak gerekir. Sağma işlemi elle ya da makine ile yapılabilir. Elle sağmak daha kolay, kontrol edilebilir, pratik (Alet gerektirmez, her yerde her zaman yapılabilir) ve annenin tek başına uygulayabilir olmasından dolayı tercih edilebilir.

- Sağılan sütün saklanması için özel olarak hazırlanmış Bebedor Süt Saklama Poşeti’ni güvenle kullanabilirsiniz.

- Çift katmanlı yapısı sayesinde Bebedor Süt Saklama Poşeti daha dayanıklı ve güvenlidir.

- Bebedor Süt Saklama Poşeti, buzlukta dondurulmaya imkan verir.

- Bir pakette 20 adet bulunmaktadır. Tek kullanımlık anne sütü saklama poşetleri önceden sterilize edilmiştir.

- Süt saklama poşetinin üzerinde süt sağma tarihini ve saatini yazabileceğiniz bir alan bulunmaktadır. Poşeti sağma tarihi ve saatini yazdıktan sonra kullanınız.

- Bebedor Süt Saklama Poşeti’ni donmuş haldeyken kaynar suda veya mikrodalgada çözmeyiniz.  Süt saklama poşeti mikrodalgada ısıtmaya uygun değildir.

- Bebedor Süt Saklama Poşeti, Bisfenol A içermeyen malzemelerden üretilmiştir.

- Bisfenol A vücuda geçtiği zaman zararlı etkiler doğurabilen bir maddedir. Sağlığınız düşünülerek Bisfenol A’ya, Bebedor Süt Saklama Poşeti’nde yer verilmemiştir.

- Bebedor Süt Saklama Poşeti’ni kaynatmayın ve bulaşık makinesinde yıkamayın. Yıpranmış ürünleri kullanmayın. Her kullanımdan önce değiştiriniz. Çünkü süt saklama poşetleri tek kullanımlıktır. Kesinlikle aynı süt saklama poşetini birden fazla defa kullanmayınız. Hijyen bakımından uygun değildir.

- Bebedor Süt Saklama Poşeti, anne sütünü dondurarak saklamak için idealdir. Sızdırmayan bir kilit sistemine sahiptir. Süt saklama poşetinin dik durmasını sağlayan özel bir tabana sahip olarak tasarlanmıştır.

 - Tek kullanımlık anne sütü saklama poşetlerinin önceden sterilize edilmesi sebebiyle kullanmadan önce yeniden sterilize etmeye gerek yoktur.

- Donmuş sütün üzerine sıcak süt eklenmemelidir. Donmuş süt taze sütten farklı kokabilir, ancak bebek kabul ediyorsa sorun oluşturmaz.

- Stoklanan poşetin üzerine tarih ve saat yazılmalı, kullanıma ilk sağılan sütten başlanmalıdır.

- Eritilen süt yeniden derin dondurucuda dondurulmamalıdır. Sağılan süt bebeğe verilmeden önce süt kabı sıcak su dolu bir kabın içine yerleştirilerek ısıtılmalıdır (benmari).

- Doğrudan ateş üzerinde ve mikrodalgada ısıtılmamalıdır. Bebeğe sütü vermeden önce kolun iç yüzüne damlatılarak sıcaklığı kontrol edilmelidir. (Çok sıcak veya soğuk olmamalıdır)

 

Kullanım Sıklığı: Ürün günlük kullanıma uygundur.

Kullanım Şekli: Süt sağma işlemi bittikten sonra saklama poşetinin ağzını kapatınız.

 

Bebedor markasının ürün çeşitlerine uygun fiyat koşulları ile Turuncu Kasa’dan kolaylıkla sahip olabilirsiniz.

 

 

Yorum Yap

Düşüncelerinizi belirterek diğer müşterilerimizin bilgilenmesini sağlayabilirsiniz.