ESRA EROL'LA TURUNCUKASA

Turuncukasa Blog

Fırsatlar

150 TL Üzeri Kargo Bedava

3 AL 2 ÖDE

3 AL 2 ÖDE

Bebek Giyim Kategorisi

Jane Kampanyası

Bebedor Yumuşak Kenarlı Emzik Simetrik Uç (no:1)

ZZ16020

Markası : Bebedor

0 Item Items

İndirimli fiyatı ile bu sayfadan satın alabileceğiniz Bebedor Yumuşak Kenarlı Emzik Simetrik Uç (no:1), bebeğinizin doğumundan itibaren kullanabileceğiniz, silikon emziktir.

Daha fazla detay

16 TL

Kazanacağınız puan 160 tupara Toplam tutarı: 0.16 TL.


Kargo Bedava Ürünler Kategorisinden ürün ekle kargo ücreti ödeme! Gitmek için tıkla.
30TL ve üzeri alışverişlerde ARAS ve PTT kargo ile KARGO BEDAVA!
Kargo ücretimiz ARAS ve PTT kargo ile 4,95 TL, YURTİÇİ kargo ile 6,95 TL dir.
Ürün Avantajları

Bebedor Yumuşak Kenarlı Emzik Simetrik Uç (no:1) :

Bebedor Yumuşak Kenarlı Emzik Simetrik Uç (no:1) :

Bebekler doğar doğmaz içgüdüsel olarak annelerinin memelerini ararlar,doğuştan gelen emme içgüdüsüne sahiptirler, bazı bebeklerde ise bu emme içgüdüsü bazen dahafazladır ya da memeyi yeterince ememezler bu gibi durumlarda bebeğe anneyi emmek yetmez, fazladan emmeye ihtiyaç duyar.

Bebeğinizin yaşına uygun olarak seçeceğiniz emzikleribebek büyüdükçe yenilemelisiniz ve bebeğin ağzı ile uyumlu olmasına özengösteriniz. Tabanı, geniş özellikte olmalı ki bebek kazayla yutmasın, Ayrıca burun delikleriniörtmeyecek şekilde, bebek rahat nefes alabilecek gibi olmalıdır.

Bebeğinizin içinde bulunduğu ay ya da yaş emzik seçiminde oldukça önem taşımaktadır.

Bebeklerinizin ilk doğduğu andan itibaren kullanımı içingeliştirilmiş olan Bebedor simetrik uç emzikler sağlıklı, doğal yapıda veemniyetlidir.

Kenarlarının yumuşak olması sayesinde de bebeğin ağız kenarlarındaiz yapmaz ve ağzını acıtmaz.

Simetrik emzikler iki yönde de kullanıma uygundur, herşekilde ağzı ile uyumludur. Ağız gelişimine zarar vermez.

Değişik renk seçenekleri ve neşeli renkli desenleri ile bebeğiniziçin beğendiğinizi seçebilirsiniz. (Sipariş verirken açıklama kısmına istediğinizrengi belirtiniz.)

Bebedor Yumuşak Kenarlı Emzik Simetrik Uç (no:1) :

Kaynatılabilecek yapıya sahip olduğundan kolayca sterilize edilerek ihtiyacınız olan temizlik sağlanabilmektedir. Kapaklı yapısıyla da kullanmadığınız zamanlarda da temiz kalması sağlanmış olur.

Tutma yeri yoktur, bu sebeple de bebek tutarak çıkaramaz, gece de rahatlıkla bebeğiniz bu emziği kullanabilir.

İlk kullanımdan önce 5 dakika kaynar suda bırakaraksoğumasını bekledikten sonra emziğini sıkarak bebeğe verebilirsiniz.

Emzikleri kullanmadan önce her seferinde sağlamlığını özenle kontrol ediniz.

Silikon emzikler, pürüzsüz ve yumuşaktırlar. Ayrıca ısıyadayanıklı olduğu için hijyen sağlanması kolay olur. Koku ve tadı yoktur.Silikon dişe fazla dayanıklı değildir, tahriş olduğunda hemen yenilenmesigereklidir.

Bebeğin doğumdan itibaren ayına göre sınıflandırılmışemzikler kullanılarak , emme içgüdülerinin tatmin olmasına izin vermekgelişimleri açısından faydalıdır. Emme eylemi bebeğe kendini güvendehissettirir. Bebek bu içgüdüsünün tatminiyle sakinleşir, huzursuzluklardan kurtularakdaha kolay bir şekilde uykuya dalabilir. Emme refleksi güçlü olan bebeğe emzikverilmediğinde ellerini veya parmak emmeye başlayabilirler.

Bebedor Yumuşak Kenarlı Emzik Simetrik Uç (no:1) , TuruncuKasa’da satılan emziktir, inceleyin, indirimleri kaçırmayın.

Yorum Yap

Düşüncelerinizi belirterek diğer müşterilerimizin bilgilenmesini sağlayabilirsiniz.
18 Kas. 2013
(5/5
Başlık :
yumuşak kenarları sayesinde bebeğimin yanaklarını tahriş etmiyor kızarıklık oluşturmuyor.tüm annelere öneririm
(Bebedor Yumuşak Kenarlı Emzik Simetrik Uç (no:1))

 Report abuse
Önemli Uyarı

Kozmetik ürün: İnsan vücudunun epiderma, tırnaklar, kıllar, saçlar, dudaklar ve dış genital organlar gibi değişik dış kısımlarına, dişlere ve ağız mukozasına uygulanmak üzere hazırlanmış, tek veya temel amacı bu kısımları temizlemek, koku vermek, görünümünü değiştirmek ve/veya vücut kokularını düzeltmek ve/veya korumak veya iyi bir durumda tutmak olan bütün preparatlar veya maddeleri, şeklindedir.Kozmetik ürünler ve takviye edici gıdaların, Hiç bir hastalığı tedavi ettiği, tedavisine yardımcı olduğu, hastalığı önlediği, önlenmesine yardımcı olduğu iddia edilemez. Sitemizde ilgili yasa ve yönetmelikler gereği, sağlık beyanı oluşturabilecek açıklamalara yer verilmemektedir. Sitemizde belirtilen açıklamalar, üretici, ithalatçı firmaların sunduğu ürün etiketi, broşür gibi bilgi ve belgelere dayanmaktadır. Bu bilgiler ürünlerin vaad edilen etkilerinin kesin olarak gerçekleşeceği ya da yan etkileri olmadığı anlamını taşımaz.Detaylı bilgi için tıklayınız

Bakabileceğiniz Diğer Ürünler