Turuncukasa Blog

Fırsatlar

50Tl ve üzeri Alışverişe kargo bedava

Sonbahar Kampanyaları

Bebek Giyim Kategorisi

Jane Kampanyası

Bebedor Yumuşak Kenarlı Emzik Simetrik Uç (no:1)

Markası : Bebedor

0 Item Items

Bebeğinizin doğduğu andan itibaren kullanabileceği, Bebedor Yumuşak Kenarlı Emzik Simetrik Uç (no:1)ürününü, bu sayfada bulabilir ve indirimli fiyatı ile sipariş verebilirsiniz.

Daha fazla detay

16 TL

Array ( [1] => Array ( [group_name] => Seçenek [name] => Seçenek [group_type] => select [default] => 277 [attributes] => Array ( [277] => Sarı [271] => Pembe [5] => Kırmızı [3] => Mavi ) [attributes_quantity] => Array ( [277] => 0 [271] => 0 [5] => 0 [3] => 0 ) ) ) 1

Kazanacağınız puan 160 tupara Toplam tutarı: 0.16 TL.


Kargo Bedava Ürünler Kategorisinden ürün ekle kargo ücreti ödeme! Gitmek için tıkla.
50TL ve üzeri alışverişlerde MNG ve PTT kargo ile KARGO BEDAVA!
Kargo ücretimiz ARAS, MNG ve PTT kargo ile 4,95 TL dir.
Ürün Avantajları

Bebedor Yumuşak Kenarlı Emzik Simetrik Uç (no:1) :

Bebeklerinizin ilk doğduğu andan itibaren kullanımı içingeliştirilmiş olan Bebedor simetrik uç emzikler sağlıklı, doğal yapıda veemniyetlidir.

Kenarlarının yumuşak yapıda olması sayesinde bebeğin ağızkenarlarında iz yapmaz ve bebeğin ağzını acıtmaz.

Simetrik emzikler iki yönde de kullanıma uygundur, herşekilde ağzı ile uyumludur.

Kaynatılabilecek özellikte olduğundan kolayca sterilize edilebilir.

Tutma yeri yoktur, bu sebeple de bebek tutarak yanlışlıklaçıkaramaz, gece de rahatlıkla bebeğiniz bu emziği kullanabilir.

İlk kullanımdan önce 5 dakika kaynar suda bırakaraksoğumasını bekledikten sonra sıkarak bebeğe verebilirsiniz.

Emzikleri kullanmadan önce sağlamlığını kontrol ediniz.

Silikon emzikler, pürüzsüz ve yumuşaktırlar. Ayrıca ısıyadayanıklı olduğu için hijyen sağlanması kolay olur. Koku ve tadı yoktur.Silikon dişe fazla dayanıklı değildir, tahriş olduğunda hemen yenilenmesi gereklidir.

Bebeğin doğumdan itibaren ayına göre sınıflandırılmışemzikler kullanılarak , emme içgüdülerinin tatmin olmasına izin vermekgelişimleri açısından faydalıdır. Emme eylemi bebeğe kendini güvendehissettirir.

Bebedor Yumuşak Kenarlı Emzik Simetrik Uç (no:1) :

Bebek bu içgüdüsünün tatminiyle sakinleşir, huzursuzluklardankurtularak daha kolay bir şekilde uykuya dalabilir. Emme refleksi güçlü olanbebeğe emzik verilmediğinde ellerini veya parmak emmeye başlayabilirler.

Bebekler doğal bir emme içgüdüsüne sahiptirler, bazı bebeklerde bu emme içgüdüsü bazen dahafazla görülebilir, bu gibi durumlarda bebeğe anneyi emmek yetmez, fazladan emmek için ihtiyaç duyar.

Bebeğinizin yaşına uygun olarak seçeceğiniz emzikleribebeğin büyümesi ile yenileyin ve bebeğin ağzı ile uyumlu olmasına özengösteriniz. Tabanı, geniş olmalı ki bebek yutamasın. Ayrıca burun deliklerinikapatmayacak şekilde olmalı, bebek rahat nefes alabilmeli.

Bebeğinizin içinde bulunduğu ay ya da yaş kullanacağı emziğiseçmede oldukça önem taşımaktadır.

Bebedor Yumuşak Kenarlı Emzik Simetrik Uç (no:1) , TuruncuKasa’da satılan emziktir, inceleyin, indirimleri yakalayın.

Yorum Yap

Düşüncelerinizi belirterek diğer müşterilerimizin bilgilenmesini sağlayabilirsiniz.
Önemli Uyarı

Kozmetik ürün: İnsan vücudunun epiderma, tırnaklar, kıllar, saçlar, dudaklar ve dış genital organlar gibi değişik dış kısımlarına, dişlere ve ağız mukozasına uygulanmak üzere hazırlanmış, tek veya temel amacı bu kısımları temizlemek, koku vermek, görünümünü değiştirmek ve/veya vücut kokularını düzeltmek ve/veya korumak veya iyi bir durumda tutmak olan bütün preparatlar veya maddeleri, şeklindedir.Kozmetik ürünler ve takviye edici gıdaların, Hiç bir hastalığı tedavi ettiği, tedavisine yardımcı olduğu, hastalığı önlediği, önlenmesine yardımcı olduğu iddia edilemez. Sitemizde ilgili yasa ve yönetmelikler gereği, sağlık beyanı oluşturabilecek açıklamalara yer verilmemektedir. Sitemizde belirtilen açıklamalar, üretici, ithalatçı firmaların sunduğu ürün etiketi, broşür gibi bilgi ve belgelere dayanmaktadır. Bu bilgiler ürünlerin vaad edilen etkilerinin kesin olarak gerçekleşeceği ya da yan etkileri olmadığı anlamını taşımaz.Detaylı bilgi için tıklayınız

Bakabileceğiniz Diğer Ürünler