Turuncukasa Blog

Fırsatlar

50Tl ve üzeri Alışverişe kargo bedava

Sonbahar Kampanyaları

Bebek Giyim Kategorisi

Jane Kampanyası

Bebedor Yumuşak Kenarlı Emzik Simetrik Uç (no:2)

16022

Markası : Bebedor

0 Item Items

İndirim fırsatları ile bu sayfadan satın alabileceğiniz Bebedor Yumuşak Kenarlı Emzik Simetrik Uç (no:2), bebeğinizin 3. ayından itibaren kullanabileceğiniz bir üründür ve silikondur.

Daha fazla detay

16 TL

Kazanacağınız puan 160 tupara Toplam tutarı: 0.16 TL.


Kargo Bedava Ürünler Kategorisinden ürün ekle kargo ücreti ödeme! Gitmek için tıkla.
50TL ve üzeri alışverişlerde MNG ve PTT kargo ile KARGO BEDAVA!
Kargo ücretimiz ARAS, MNG ve PTT kargo ile 4,95 TL dir.
Ürün Avantajları

Bebedor Yumuşak Kenarlı Emzik Simetrik Uç (no:2) :

Bebedor Yumuşak Kenarlı Emzik Simetrik Uç (no:2) :


Bebeğinizin 3. Ayından itibaren kullanabileceğiniz simetrikuçlu emziklerdir.

Emme güdüsü fazla olan bebeklerin kullanarak rahatlayabileceği Bebedor emzikler, tüm Bebedor ürünleri gibi kaliteli vegüvenli olarak üretilmişlerdir.

Bebe D'or bebek bakım ürünleri, çeşitli ülkelerde son derecesıkı güvenlik kuralları ve standartlarının uygulanmakta olduğu koşullardaüretilmektedir. Göğüs pedlerinden, bebek arabalarına, önlüklerden biberonakadar pek çok farklı ürünler geliştirmekte ve tam 25 ülkeye dağıtımınıbaşarıyla yapmaktadır.

Birlik ailesinin üyesi olan Bebe D'or, 29 yıllık tecrübe ilekaliteli ve son derece güvenli ürünlerini piyasaya sunmaktadır.

Bebeğin doğumdan itibaren ayına göre sınıflandırılmışemzikler kullanılarak , emme içgüdülerinin tatmin olmasına izin vermekgelişimleri açısından faydalıdır. Emme eylemi pek çok bebeğe kendini güvendehissettirir. Bebek emziği emerek daha kolay bir şekilde uykuya dalabilir. Emme refleksi güçlü olanbebeğe emzik verilmediği zaman da ellerini veya parmaklarını emmeye başlayabilirler.

Bebeğinizin içinde bulunduğu ay ya da yaş kullanacağı emziğiseçmeniz açısından oldukça önem taşımaktadır.

Emzik seçimi oldukça önemlidir ; emziğin taban kısmı geniş olmalıdır. Ayrıca kalkan kısmı da burun deliklerini kapatmayacak şekildeolmalı, bebek rahat nefes alabilmelidir.

Bebedor Yumuşak Kenarlı Emzik Simetrik Uç, kenarlarının yumuşak yapıda olması sayesinde bebeğin ağızkenarlarında iz yapmaz ve bebeğin ağzını acıtmaz, emniyetli ve sağlıklıdır.

Simetrik emzikler iki yönde de kullanıma uygundur, herşekilde ağzı ile uyumludur.

Emzik, sağlığa zararlı madde içermez. Kapaklı olduğundan kullanmadığınız zamanlarda da temiz kalmış olur.

Değişik renk seçenekleri ve neşeli desenleri ile bebeğiniziçin beğendiğinizi seçebilirsiniz. (Sipariş verirken açıklama kısmınaistediğiniz rengi belirtiniz.)

Kaynatılabilecek özellikte olduğundan kolayca sterilizeedilebilir. Değişik renk seçenekleri mevcuttur.

Tutma yeri yoktur, bu sebeple de bebek tutarak yanlışlıklaçıkaramaz, gece de rahatlıkla bebeğiniz bu emziği kullanabilir.

İlk kullanımdan önce 5 dakika kaynar suda bırakaraksoğumasını bekledikten sonra sıkarak bebeğe verebilirsiniz.

Emzikleri kullanmadan önce sağlamlığını kontrol edilmelidir.

Silikon emzikler, pürüzsüzdür ve yumuşak yapıda olurlar. Ayrıca ısıyadayanıklı olduğu için hijyen sağlanması kolay olur. Kokusu ve tadı olmaz.Silikon dişlere fazla dayanıklı değildir, tahriş olduğunda hemen yenilenmesiihmal edilmemelidir.

Bebekler doğar doğmaz annelerinin memelerini ararlar,doğal bir emme içgüdüsüne sahiptirler, bazı bebeklerde emme içgüdüsü bazen dahafazladır. Böyle durumlarda bebeğe anneyi emmek yetmez, fazladan emme ihtiyacıduyar.

Bebedor Yumuşak Kenarlı Emzik Simetrik Uç (no:2), TuruncuKasa’da satılan, ucuz fiyatlı bir üründür, sitemizi inceleyin, fırsatları ve indirimlerikaçırmayın.

Yorum Yap

Düşüncelerinizi belirterek diğer müşterilerimizin bilgilenmesini sağlayabilirsiniz.
28 Kas. 2013
(5/5
Başlık :
kızımın yanağındaki kızarıklıklar artık olmuyor.yumuşak kenarları sayesinde yanakları eski haline döndü.tavsiye ederim
(Bebedor Yumuşak Kenarlı Emzik Simetrik Uç (no:2))

 Report abuse
Önemli Uyarı

Kozmetik ürün: İnsan vücudunun epiderma, tırnaklar, kıllar, saçlar, dudaklar ve dış genital organlar gibi değişik dış kısımlarına, dişlere ve ağız mukozasına uygulanmak üzere hazırlanmış, tek veya temel amacı bu kısımları temizlemek, koku vermek, görünümünü değiştirmek ve/veya vücut kokularını düzeltmek ve/veya korumak veya iyi bir durumda tutmak olan bütün preparatlar veya maddeleri, şeklindedir.Kozmetik ürünler ve takviye edici gıdaların, Hiç bir hastalığı tedavi ettiği, tedavisine yardımcı olduğu, hastalığı önlediği, önlenmesine yardımcı olduğu iddia edilemez. Sitemizde ilgili yasa ve yönetmelikler gereği, sağlık beyanı oluşturabilecek açıklamalara yer verilmemektedir. Sitemizde belirtilen açıklamalar, üretici, ithalatçı firmaların sunduğu ürün etiketi, broşür gibi bilgi ve belgelere dayanmaktadır. Bu bilgiler ürünlerin vaad edilen etkilerinin kesin olarak gerçekleşeceği ya da yan etkileri olmadığı anlamını taşımaz.Detaylı bilgi için tıklayınız

Bakabileceğiniz Diğer Ürünler