Filtreleme kriteri
Markalar
more... less
Fiyat
Filtrele

Turuncukasa Blog

Ev Dekorasyon Ürünleri

Sunlife Vitamin C 1000 mg

Bebek Mama Kapları

Bebekleriniz için kullanabileceğiniz tüm malzemeleri sitemizde bulabilir ve bu koleksiyon içerisinde bebek mama kapları çeşitlerini inceleyebilirsiniz. Hem mama hazırlama hem de mama saklama amacıyla kullanılabilen ürün çeşitleri ebeveynlerin en büyük yardımcısı oluyor. Pratik kullanım, kolay temizlenme gibi özelliklere sahip olan mama kabı çeşitlerini hemen incelemeye başlayın. Uygun fiyatlardan da faydalanarak beğendiğiniz mama kaplarını şimdi online satın alabilirsiniz. 

Bebek Mama Saklama Kabı

BPA içermeyen, bebekler için gayet güvenli olan mama kabı çeşitlerini uzaklarda aramayın. Sitemizde en kaliteli ve en sağlıklı mama kaplarını sizlerle buluşturuyoruz. Özel olarak hazırlanan bu koleksiyon içerisinde ihtiyacınız olabilecek tüm mama kaplarını bir arada inceleyebilir, kullanmak istediklerinizi ise sadece tek tıkla sepetinize ekleyebilirsiniz. Hızlı ve kolay bir şekilde ihtiyaçlarınızın karşılanması için en doğru adrestesiniz. 

Bebekler için tasarlanan mama saklama kabı modelleri arasında anne sütünün saklanması için kullanılabilen ürünleri de göreceksiniz. Aynı zamanda ölçek kabı çeşitlerini ve bebek mamasının bir süre ısısını korumasını sağlayan sıcak tutma kabı modelleri de seçenekleriniz arasında mevcut. İndirimli olarak satın alabileceğiniz bebek mama kaplarını mutlaka daha yakından inceleyin. Konforlu bir kullanım imkanı sunan bu ürünler için minimum düzeyde bütçe ayırmanız yeterli oluyor. Turuncu Kasa indirimleri eşliğinde bebeğinizin ihtiyaçlarının tamamını hemen karşılayabilirsiniz. 

Bebek Mama Saklama Kabı Özellikleri Nelerdir?

  • Bebekler için tasarlanmış olması nedeniyle bebek mama koyma kutusu çeşitleri sağlığa zarar verebilecek bir materyal içermez. Sadece güvenli materyaller kullanılarak üretim yapılır ve bu nedenle aileler rahatlıkla mama kaplarını kullanabilirler. 

  • Üzerinde kele bırakmayan kaplamaya sahip olmaları ise kolay temizlenmesini beraberinde getirir. Kurumuş ve beklemiş mama kalıntılarının temizlenmesi için uzun bir çaba gerekmez. 

  • Sitemizde yer alan bebek yemek saklama kabı çeşitleri bulaşık makinesinde yıkanabilir özelliktedir. Ancak mutlaka ürünün üzerine tıklayarak yıkama talimatlarına dair bilgilere de göz atmalısınız. 

  • İçerisinde 3 farklı mama çeşidinin ya da toz mamanın saklanabileceği mama kapları da seçenekleriniz arasında yer alıyor. Bu ürünler bebek toz mama saklama kabı olarak adlandırılıyor. 

  • Mama saklama kapları ebeveynlerin ev dışında, dış ortamda da bebeklerin beslenme ihtiyacının konforlu bir şekilde karşılanmasını sağlar. Mama saklama kutularında likit formda olan mamalar da muhafaza edilebilir. Kapaklı olan kaplar seyahatlerde bebek mamalarının güvenli şekilde saklanması için uygundur. 

Bebek Mama Saklama Kabı Çeşitleri Nelerdir?

  • Mama Saklama Kabı

Bebekler için kullanılabilecek ürün çeşitleri arasında bebek mama saklama kabı modelleri bulunuyor. Özellikle çalışan annelerin en büyük yardımcısı olan mama saklama kapları anne sütünün saklanması için de uygundur. Ürün çeşitlerinin üzerine tıklayarak sahip olduğu özellikleri gözden geçirebilirsiniz. Anne sütünü kolayca doldurulabileceği mama saklama kaplarını bebekler ek gıdaya geçtiğinde de kullanmaya devam edebilirsiniz. 

  • Mama Ölçek Kabı 

Mamaların doğru oranda hazırlanması için kullanılabilen mama ölçek kapları da seçenekleriniz arasında yer alıyor. Kap içerisinde ayrı bölmeler olan ve bu sayede ayrı mama tozlarının birbirine temas etmeden saklanmasını sağlayan bu ürün çeşitleri bebek mama kutusu adıyla da biliniyor. Her annenin mutlaka kullanması gereken ölçek kabı çeşitlerine sadece tek tıkla ulaşabilirsiniz. Şimdi online sipariş verin ve kısa zamanda adresinize ulaşsın. 

  • Mama Kabı Setleri

Mama saklama kabı çeşitlerinden biri de set halinde kullanıma sunulan ürünlerdir. İçerisinde kabın yanı sıra kaşık, yiyecek termosu ve biberon olan bebek mama kabı seti çeşitlerini de görebilirsiniz. Farklı markaların setlerini sizlerle buluşturuyoruz. Ürün çeşitlerinin üzerine tıklayın ve set içerisinde hangi malzemelerin olduğunu kolayca öğrenin. 

  • Mama Yemek Kabı 

Bebeklere hem mama çeşitlerinin hem de ek gıdaların kolayca yedirilmesi için tasarlanan bebek yemek kapları da Turuncu Kasa’da! Farklı renk seçenekleri eşliğinde sizlerin beğenisine sunulan bu ürünler dayanıklı malzemelerden üretiliyor. Mama çeşitlerini kolayca hazırlanması için oval bir iç hazneye sahip olan mama yemek kaplarını da en uygun fiyatla hemen satın alabilirsiniz. 

  • Sıcak Tutma Tabağı

Bu ürünler bebek mamalarının belirli bir süre boyunca ısısının korunması için tasarlandı. Bebeğinize mamayı ılık bir şekilde yedirmeniz gerektiğinde sıcak tutma tabağı çeşitlerini kullanabilirsiniz. 

Bebek Mama Kabı Fiyatları

Sitemizde en seçkin markalar tarafından üretilen mama saklama kabı çeşitlerini görebilirsiniz. Bu ürünlerin tamamı için uygun fiyatlar sunuyoruz. Sağlıklı ve kullanışlı olan bebek mama kabı çeşitlerine sahip olmak için yüksek bir bütçe ayırmanıza hiç gerek yok. Yıl boyunca uyguladığımız makul fiyat politikası kapsamında ihtiyacınız olan tüm mama kabı çeşitlerinde sizlere en uygun rakamları sunuyoruz. Sepetinizi şimdi doldurmaya başlayın, düşük fiyat ayrıcalığından faydalanın. 

Farklı adreslerde bebekler için hazırlanan bu kaplara daha fazla ödeme yapmanıza hiç gerek yok. Gayet düşük bir ücret karşılığında tüm ihtiyaçlarınızı eksiksiz bir şekilde karşılamanızı sağlıyoruz. Üstelik size sunulan sınırlı sayıda seçenek ile yetinmek durumunda kalmayacaksınız. Güvenilir markaların kullanışlı mama kaplarını hemen satın alabilirsiniz. 

Bebeğiniz İçin En İdeal ve Sağlıklı Mama Saklama Kabı Turuncukasa'da!

Mama çeşitlerinin sağlıklı kaplarda saklanması bebekler için önemlidir. Bu noktada devreye giriyor ve sizlere en sağlıklı bebek mama taşıma kabı çeşitleri ile saklama kabı çeşitlerini sunuyoruz. Avent, Bebedor, Chicco, Nuk ve Wee Baby gibi markalar tarafından üretimi gerçekleştirilen mama kaplarını minimum bütçe ile satın almanın tam zamanı! En ideal ve en sağlıklı bebek yemek kabı çeşitleri her daim Turuncu Kasa’da!

Makul fiyat politikamız, koleksiyonumuz içerisinde yer alan tüm mama kapları için geçerlidir. Yılın herhangi bir döneminde sitemize uğrayarak siparişinizi iletebilir ve çok kısa bir süre içerisinde istediğiniz ürünlerin size ulaşmasını sağlayabilirsiniz. Hızlı kargo uygulamamızdan faydalanarak çok beklemeden ihtiyaçlarınıza kavuşun.

Fırsat Ürünlerini Kapat Fırsat Ürünleri.
whatsapp ile bize yazın. Whatsapp İletişim