Turuncukasa Blog

Fırsatlar

50 TL Üzeri Kargo Bedava

Sonbahar Kampanyaları

Bebek Giyim Kategorisi

Jane Kampanyası

Bebelac 3 Devam Sütü 900 gr.

16481

Markası : Bebelac

0 Item Items

Bebeğin 9. ayından itibaren yedirebileceğiniz biberon maması olan Bebelac 3 Devam Sütü 900 gr, bu sayfada indirimli fiyata satılmaktadır.

Daha fazla detay

89.95 TL

- +

Kazanacağınız puan 899 tupara Toplam tutarı: 0.90 TL.


Bu ürün sepetinizde varsa ARAS ve PTT kargo ile KARGO BEDAVA fırsatı yakalarsınız.
Ürün Avantajları

Bebelac 3 Devam Sütü 900 gr:

Bebelac 3 Devam Sütü 900 gr:

Marka Adı : Bebelac

Ürün Adı : Bebelac 3 Devam Sütü

Ürün Miktarı : 900gr.

Ürün Özellikleri : Protein, karbonhidrat, yağ, vitamin,mineral, kalsiyum, demir, A-D-E-K vitaminleri, anne sütüne uyumlu protein veamino asit içeren biberon mamasıdır. Bebeğinizin 9. Ayından itibaren yedirebilirsiniz.Ek gıda ve anne sütüyle beslenmede ilave olarak kullanılabilir. Toz formundaolan mama,su ile hazırlanarak süt kıvamına getirilir ve çocuğa biberonla,bardakla, alıştırma bardağı ile verilebildiği gibi muhallebi, yoğurt hazırlamakya da çorbalarını lezzetlendirerek vitaminlerini arttırmak için dekullanılabilir.

Sonuç : Bebeğinizin 9. Aydan itibaren beslenme ihtiyacınatakviye.

Hazırlama Şekli : Ellerinizi ve mama hazırlamak içinkullanacağınız mutfak gereçlerini iyice yıkayınız.

Mama hazırlayacağınız suyu 10 dakika kadar kaynattıktansonra ılımasını bekleyiniz.

Daha sonra mama kutusunun üzerinde yazılan tarife uygunoranda mamayı suya ilave ediniz ve iyiceçalkalayınız.

Ölçek olarak mutlaka, kutunun içerisinden çıkan kendiölçeğini kullanınız ve silme olarak doldurunuz.

Bebeğe vermeden önce devam sütünün sıcaklığını kontrolediniz. Hazırladığınız biberon mamasını 1 saat içerisinde tüketiniz, kalanmamayı atınız.

İçerik : Karbonhidrat olarak, laktoz bulunur.Omega3 veOmega6 yağ asitleri, Kalsiyum, Anne sütündeki miktara yakın taurin içerir. Sukroziçermez.

Bebelac 3 Devam Sütü 900 gr:

Bebeklerin temel ihtiyaçlarından olan beslenme, sağlıklı gelişimive sağlıklı büyümesi için çok önemlidir. Özellikle ilk 6 ay boyunca bebeğinizisadece anne sütüyle beslemeniz, bebeğin gelişimini olumlu anlamda destekler.

Ancak bazı durumlarda bebek anne sütünü almaz, annenin sütüyoktur ya da yetersizdir. Bu gibi durumlarda beslenmek için mamakullanabilirsiniz.

Bebelac markası , 0-3 yaş arası bebeklerin beslenmelerineyönelik mamalar hazırlamaktadır. Biberon mamaları, kaşık mamaları, meyve vesebze püreleri, muhallebiler de bebeğiniz tarafından tüketilebilir.

Bebelac ürünleri, Avrupa Birliği Bebek BeslenmeStandartlarına uygun olarak Avrupa tesislerinde geliştirilmektedir. Siz debebeğinizin içinde bulunduğu aya uygun olarak seçebileceğiniz mamaçeşitlerinden bebeğinize yedirebilirsiniz.

Farklı lezzetlerle tatlandırılan mamalar bebeğinizin severekyeni besinlere alışmasını kolaylaştırmaya yardım edecektir.

Bebelac 3 Devam Sütü 900 gr, ucuz fiyatı ile Turuncu Kasa'da satılmaktadır.

Yorum Yap

Düşüncelerinizi belirterek diğer müşterilerimizin bilgilenmesini sağlayabilirsiniz.
Önemli Uyarı

Kozmetik ürün: İnsan vücudunun epiderma, tırnaklar, kıllar, saçlar, dudaklar ve dış genital organlar gibi değişik dış kısımlarına, dişlere ve ağız mukozasına uygulanmak üzere hazırlanmış, tek veya temel amacı bu kısımları temizlemek, koku vermek, görünümünü değiştirmek ve/veya vücut kokularını düzeltmek ve/veya korumak veya iyi bir durumda tutmak olan bütün preparatlar veya maddeleri, şeklindedir.Kozmetik ürünler ve takviye edici gıdaların, Hiç bir hastalığı tedavi ettiği, tedavisine yardımcı olduğu, hastalığı önlediği, önlenmesine yardımcı olduğu iddia edilemez. Sitemizde ilgili yasa ve yönetmelikler gereği, sağlık beyanı oluşturabilecek açıklamalara yer verilmemektedir. Sitemizde belirtilen açıklamalar, üretici, ithalatçı firmaların sunduğu ürün etiketi, broşür gibi bilgi ve belgelere dayanmaktadır. Bu bilgiler ürünlerin vaad edilen etkilerinin kesin olarak gerçekleşeceği ya da yan etkileri olmadığı anlamını taşımaz.Detaylı bilgi için tıklayınız

Bakabileceğiniz Diğer Ürünler