Bebelac Gold Nutrikonfor 1 300 gr

Kapıda Ödeme İmkanı

Bebelac Gold Nutrikonfor 1 300 gr

Markası : Bebelac Ürünlerini Gör

16028

Barkod : 8699745011178

5/1
52.95 TL

Bu sayfadan ulaşarak sahip olabileceğiniz Bebelac Gold Nutrikonfor 1 300 gr, bebeklerin ilk doğdukları andan itibaren kullanabilecekleri biberon mamasıdır.

Adet
454 Kişinin Favorisi
Stok Durumu: Stokta yok

150TL ve üzeri alışverişlerde Sürat Kargo ve PTT kargo ile KARGO BEDAVA!
Kargo ücretimiz ARAS Kargo 7,95TL , Sürat ve PTT kargo ile 5,00 TL dir.
 

Güvenli Ödeme

 

Kapınıza Kesintisiz Teslimat

 

İade ve Değişim Hakkı

Bebelac Gold Nutrikonfor 1- 300 gr :

Bebelac Gold Nutrikonfor 1-300 gr.

Marka Adı: Bebelac
Ürün Adı: Bebelac Gold Nutrikonfor 1
Ürün Miktarı: 300 gr
Ürün Özellikleri: Bebeklerin doğumundan itibaren kullanıma uygun bir mamadır. Anne sütünün olmadığı, yetersiz kaldığı veya çeşitli sebeplerle bebeğin anneyi ememediği durumlarda kullanılabilir.
Sonuç: Bebeğin beslenmesine yardıcıdır.
Kullanım Şekli: Mamayı hazırlarken mutlaka, kullanma talimatlarına uygun olarak hazırlayınız. Ölçek olarak, mamanın içinden çıkan ölçeği kullanabillirsidniz. 1 ölçek mamayı, 300 ml su ile hazırlayabilrisiniz.
İçerik: Vitaminler, mineraller, laktoz, kalsiyum, folik asit içerir.
Bebelac Nutrikonfor 1-Biberon Maması, bebeklerin doğumlarından itibaren kullanabilmeleri için özel olarak formüle edilmiştir. İhtiyaca göre, anne sütünün olmadığı durumlarda tek başına ya da anne sütüyle birlikte kullanılabilir.
İlk 6 ay boyunca bebeklere, doktor başka bir öneride bulunmadığı takdirde, sadece anne sütü verilmelidir. Ancak, bazen anne sütünün olmadığı ya da yetersiz kaldığı durumlar maalesef görülebilmekte ve böyle durumlarda annelerin yardımına biberon mamaları yetişmektedir.
Bebelac Gold 1nutrikonfor,annesütüne takviye olarak geliştirilen zengin içerikli mamadır. Her 30 ml su için, 1 ölçek mama önerilir.
Mamanın içeriği, vitamin, mineraller, doğal yağlar, demir, protein ve prebiyotik liflerle zenginleştirilmiştir. Ayrıca çeşitli vitaminler, laktoz, kalsiyum, folik asit, ve minerallerle de desteklenmiştir.
Bebeğinizin 6. Ayından sonra ise, ek gıdalara, destek olarak, Bebelac 2 Biberon mamasına geçiş yapabilirsiniz.

Bebelac mamaları, 0-3 yaş arası bebeklerin ve çocukların beslenmelerine yardımcı olur, çoğu ülkede birçok annenin tercihidir. Bebelac ürünleri, Avrupa Birliği Bebek Beslenme Standartlarına uygun olarak Avrupa tesislerinde geliştirilmektedir.

16028

Hazırlama Şekli :

*Bebeğinizin mamasını hazırlamaya başlamadan önce, ellerinizin temiz olduğundan emin olun.
*Yaklaşık 10 dakika kadar biberon şişesi ve emziği kaynatarak yeterli hijyeni sağlayınız.
*Mama hazırlamak için kullanacağınız suyu en az 10 dakika kadar kaynatıp, ılımasını bekleyiniz.
*Ilıtılmış olan sudan hazırlamak istediğiniz miktarı biberona doldurunuz.
*Her zaman mama kutusunun içinden çıkan, kendisine ait ölçeği kullanınız. Ölçek üzerindeki fazlalığı sıyırarak, silme bir ölçek ölçünüz.
*Biberonun ağzını kapatınız ve toz mama eriyinceye kadar çalkalayınız.
*Biberonun emziği takınız. Biberondan bileğin iç kısmına damlatarak mamanın sıcaklığı kontrol edilerek bebeğe verilmelidir.
*Bir saat içerisinde tüketilmeyen mama kullanılmamalıdır.
Bebelac Gold Nutrikonfor 1- 300 gr, sitemizde satılan, bir üründür. Turuncu Kasa’da ucuz fiyatlar ve geniş bir ürün yelpazesi bulunmaktadır.

Yorumlar

Ürün Hakkındaki Düşüncelerinizi Yazın

Bebelac Gold Nutrikonfor 1 300 gr

Bu sayfadan ulaşarak sahip olabileceğiniz Bebelac Gold Nutrikonfor 1 300 gr, bebeklerin ilk doğdukları andan itibaren kullanabilecekleri biberon mamasıdır.

Bebelac Gold Nutrikonfor 1 300 gr