Turuncukasa Blog

Fırsatlar

50Tl ve üzeri Alışverişe kargo bedava

Sonbahar Kampanyaları

Bebek Giyim Kategorisi

Jane Kampanyası

Bebelac Gold Sütlü Meyveli Pirinçli 500 gr Kaşık Maması

30064

Markası : Bebelac

0 Item Items

Bebelac Gold Sütlü Meyveli Pirinçli 500 gr Kaşık Maması, Bebeğinizin 4. ayından itibaren 36 aya kadar yedirebileceğiniz kaşık mamasıdır.

Daha fazla detay

24.95 TL

Kazanacağınız puan 249 tupara Toplam tutarı: 0.25 TL.


Kargo Bedava Ürünler Kategorisinden ürün ekle kargo ücreti ödeme! Gitmek için tıkla.
50TL ve üzeri alışverişlerde MNG ve PTT kargo ile KARGO BEDAVA!
Kargo ücretimiz ARAS, MNG ve PTT kargo ile 4,95 TL dir.
Ürün Avantajları

Bebelac Gold Sütlü Meyveli Pirinçli 500 gr Kaşık Maması 

Marka Adı : Bebelac

Ürün Adı : Bebelac Sütlü Meyveli Pirinçli Kaşık Maması

Ürün Miktarı : 500 gr.

Ürün Özellikleri : Bebeklerin 4. Aylarından itibaren beslenebileceği bir mamadır. Besleyici ve doyurucu yapısı ile bebeğinize lezzetli bir öğün sunar.

Sonuç : Bebeğinizin beslenmesine yardımcıdır.

Kullanım Şekli : Suyla hazırlayabileceğiniz mamayı biberon ya da kaşık yardımı ile bebeğe verebilirsiniz. Hazırlanması için kullanacağınız su önceden kaynatılıp ılıması beklenmelidir, daha sonra mama hazırlanır.

Mamayı bebeğe kaşıkla yedirecekseniz 150 ml su içine 45 gram mama ilave edilir ve mama muhallebi kıvamına getirilir. Mama biberonla verilecekse 180 ml kaynatılmış suya 30 gram mamadan ilave ediniz ve biberonu iyice çalkalayarak bebeğe veriniz.

İçerik : Bebek sütü, muz, pirinç, vitamin, demir, kalsiyum içerir.

Bebeklerin doğumunun ardından ölçülen boy ve kilosu her ay düzenli olarak takip edilmelidir ve bu şekilde sağlıklı bir gelişim gösterip göstermedikleri kontrol edilir. Bebekler genellikle 6. Aydan itibaren ek beslenme dönemine geçerler ancak bazen kilo alımı yeterli olmadığında, anne sütü yetersiz olduğunda doktorunuz 4 ya da 5 aydan sonra da mama yedirebileceğinizi söyleyebilir.

Bebelac Sütlü Meyveli Pirinçli 500 gr Kaşık Maması :

Bu durumda bebeklerinize Bebelac Sütlü Meyveli Pirinçli 500 gr Kaşık Maması yedirebilirsiniz. Su ile hazırlanan mama farklı hazırlama şekilleri ile biberon ya da kaşık yardımı ile bebeğe verilebilir. Mama vitamin, demir, kalsiyum içeren mama aynı zamanda bebek sütü içerdiğinden su ile hazırlanır.

Mama hazırlarken gerekli hijyeni sağlayabilmek için kullanacağınız su kaynatılmalı ve daha sonra ılıklaşması beklenmelidir. Mama hazırlamadan önce kullanacağınız tüm aksesuarlar ve eller yeteri kadar yıkanarak temizlenmelidir.

Bebelac markası bebeğinizin doğumundan itibaren yedirebileceğiniz pek çok farklı mama çeşidine sahiptir. Bebek sütü, biberon mamaları, devam sütü, kaşık mamaları, kavanoz mamaları gibi farklı mamalar besleyici olarak özenle bebekler için hazırlanmışlardır.

Anneler uzun yıllardır severek ve memnuniyetle bebeklerine Bebelac mamalarını vermektedirler.

Bebekler bir sorun olmadığı sürece doğumdan itibaren 6 ay boyunca sadece anne sütü ile beslenmelidir.

Bebelac Gold Sütlü Meyveli Pirinçli Kaşık Maması, Turuncu Kasa'da ucuz fiyata satılan bir bebek mamasıdır.

Yorum Yap

Düşüncelerinizi belirterek diğer müşterilerimizin bilgilenmesini sağlayabilirsiniz.
Önemli Uyarı

Kozmetik ürün: İnsan vücudunun epiderma, tırnaklar, kıllar, saçlar, dudaklar ve dış genital organlar gibi değişik dış kısımlarına, dişlere ve ağız mukozasına uygulanmak üzere hazırlanmış, tek veya temel amacı bu kısımları temizlemek, koku vermek, görünümünü değiştirmek ve/veya vücut kokularını düzeltmek ve/veya korumak veya iyi bir durumda tutmak olan bütün preparatlar veya maddeleri, şeklindedir.Kozmetik ürünler ve takviye edici gıdaların, Hiç bir hastalığı tedavi ettiği, tedavisine yardımcı olduğu, hastalığı önlediği, önlenmesine yardımcı olduğu iddia edilemez. Sitemizde ilgili yasa ve yönetmelikler gereği, sağlık beyanı oluşturabilecek açıklamalara yer verilmemektedir. Sitemizde belirtilen açıklamalar, üretici, ithalatçı firmaların sunduğu ürün etiketi, broşür gibi bilgi ve belgelere dayanmaktadır. Bu bilgiler ürünlerin vaad edilen etkilerinin kesin olarak gerçekleşeceği ya da yan etkileri olmadığı anlamını taşımaz.Detaylı bilgi için tıklayınız

Bakabileceğiniz Diğer Ürünler