Bella B Honey Bum

2270

Markası : Bella B

Barkod : 796714224046

0 Item Items

Bebeğinizin cildinde oluşabilecek tahrişi, engellemeye yardımcı olabilecek ve cildini rahatlatabilecek, Bella B Honey Bum ürününü, bu sayfada bulabilir, hemen sahip olmak için, uygun fiyata sipariş verebilirsiniz.

Daha fazla detay

55 TL

Kazanacağınız puan 550 tupara Toplam tutarı: 0.55 TL.


Kargo Bedava Ürünler Kategorisinden ürün ekle kargo ücreti ödeme! Gitmek için tıkla.
99TL ve üzeri alışverişlerde MNG ve PTT kargo ile KARGO BEDAVA!
Kargo ücretimiz ARAS, MNG ve PTT kargo ile 5,95 TL dir.

Bu ürüne bakanlar bu ürünlere de baktılar

Next Previous

Bella B Honey Bum

 

Bella B Honey Bum

 

Marka Adı : Bella B 

Ürün Adı : Bella B Honey Bum

Ürün Miktarı : 56 gr.

Ürün Özellikleri : Bebeklerin bezli bölgesinde oluşabilecek pişik sorunlarını azaltmaya ve oluşmuş pişikleri yatıştırarak rahatlatmaya yardımcı olur. Düzenli olarak kullanarak bebeğinizin bezli bölgesini nemlendirmeye ve güçlendirmeye yardım eder ve ıslaklığa neme karşı koruyuculuk sağlamaya yardımcıdır. Petrol türevleri ve paraben içermeyen ürün, organik içeriklerle formüle edilmiştir.

Sonuç : Bebekleri pişiklere karşı korumaya ve cildi rahatlatarak pişikleri yatıştırmaya yardım eder.

Kullanım Şekli : Her bez değişiminin ardından temiz ve kuru bezli bölgeye ince bir tabaka halinde uygulayınız. Düzenli olarak kullanarak bebeğinizi pişiklere karşı koruyabilirsiniz.

İçerik : Arnica montana çiçeği, Tamanu fındığı, Keten tohumu yağıOrganik Cranberry yağı, çinko oksit içerir.

Bebeğiniz dünyaya gelir gelmez dış dünyaya uyum sağlamaya çalışır, bunu yaparken cilt bütünlüğünün bozulmamasına özen göstermek gereklidir.

Gerek cildinin fazla ince olması gerekse yağ üretiminin az olması sebepleriyle bebeğinizin cildi kolaylıkla tahriş olup zarar görebilir.

Genellikle bütün bebeklerde görülebilen pişik oluşumları bebeğe rahatsızlık ve acı verir bu da anneler için de büyük bir sorundur.

Bezli bölgedeki dışkı, idrar, ter ve bezin sürtünmesiyle oluşabilen pişik sorunları doğru ürünleri kullanarak etkisi azaltılır vebebekler rahatlar.

İçeriğinde çinko oksit bulunan Bella B Honey Bum, kızarıklıkları ve kızarıklıkların yarattığı tahrişi yatıştırmaya ve oluşumunu engellemeye yardımcı olur.

Bella B Honey Bum, pişik oluşumlarını düzeltmeye ve yeni oluşumları da engellemeye yönelik olarak tasarlanmış bir bebek bakım ürünüdür.

Arnicamontana çiçeği, Tamanu fındığı, Keten tohumu yağıOrganik Cranberry yağı içerir.

Doğal, ve organik içeriği ile bebeğinizin hassas cildineözenle davranan Bella B ürünleri, pediatristlerin gözetiminde dermatolojiktestlerden geçirilmiştir.

Bella B Honey Bum ile pişik oluşumlarının engellenmesini sağlamaya yardımcıdır,

Bebeğinizin nazik cildini korur ve oluşmuş olan etkilerin iyileşmesini sağlamaya destek olur.

Anne sütü almayan bebeklerde pişik oluşumlarına daha sık rastlanmaktadır, her bez değişiminden sonra bezli bölgesi, kıvrımları dikkatlice pişik önleyici bir krem ile korunmalıdır.

Kullanım Şekli :

Bebeğinizin temiz ve kuru cildine uygulayınız, her bez değişiminde kullanarak pişik oluşumunu engellemeye yardımcı olabilirsiniz.

Bella B Honey Bum, sitemizde uygun fiyata satılmaktadır.Ucuz fiyatlar, üstün kalite Turuncu Kasa farkı ile sitemizde bulunmaktadır.

 

 

 

Yorum Yap

Düşüncelerinizi belirterek diğer müşterilerimizin bilgilenmesini sağlayabilirsiniz.