Bella B No Rinse Wash

Kapıda Ödeme İmkanı Kargo 1TL

Bella B No Rinse Wash

Markası : Bella B

2272

Barkod : 796714224176

5/1
89.9 TL

Yeni doğan bebeğinizin, yüz ve vücut temizliğinde kullanabileceğiniz, Bella B No Rinse Wash ürününü, bu sayfada bulabilir ve sipariş vererek, güvenle kullanmaya başlayabilirsiniz.

Adet
Stok Durumu: Stokta yok

Tüm Siparişlerinizde Kargo Sadece 1TL!
 

Güvenli Ödeme

 

Kapınıza Kesintisiz Teslimat

 

İade ve Değişim Hakkı

Bella B No Rinse Wash

 

2272

 

Marka Adı : Bella B

Ürün Adı : Bella B No Rinse Wash

Ürün Miktarı : 236 ml

Ürün Özellikleri : Bebeğinizin doğumundan itibaren kullanabileceğiniz durulanma gerektirmeyen temizleme sıvısıdır. Bebeğinizin yüz ve vücut temizliğinde rahatlıkla kullanabilirsiniz. Ciltteki kiri, yağ fazlasını yumuşak bir şekilde temizlemenize yardımcı olur. Cildin kurumasını azaltarak, besleyerek güçlendirmeye, yumuşaklık vermeye de yardımcıdır. Dermatolojik testlerden geçirilerek tasarlanan temizleyici paraben, yapay koruyucu, mineral yağlar ve parfüm içermez. Bebek ve çocukların yüz ve vücutlarında, alt temizliklerinde kullanabilirsiniz.

Sonuç : Nazik ve durulanmayan, nemlendiricili yüz ve vücut temizliği.

Kullanım Şekli : Pamuğa döktüğünüz ürünle bebeğin yüzünüz ve vücudunu silerek temizleyebilirsiniz. Özellikle kuru ciltlerde temizleme sırasında  bebeğin cildinde kuruluklara neden olmaz, cildi nemlendirir ve güçlendirmeye yardımcı olur.

İçerik : Sodium Lauroyl Sarcosinate ve Plantaren 2000, A ve E vitaminleri, panthenol içerir.

Durulama gerektirmeyen, temizleme özelliğinde bir sıvıdır.Bebeklerinizin hassas cildini etkili ve nazik bir şekilde temizlemeye yardımcıolan ve bunu yaparken cildine zarar vermeden koruyan, doğal içeriği ile kullanışlı bir üründür.

Yeni doğan bebeklerinizde kullanılabilen ürün, bebeğin bezli bölgesini, yüz ve vücudunu temizlerkenyağ fazlasını, kirleri vücuttan arındırmaya yardım eder.

Bella B No Rinse Wash, içeriğinde Sodium Lauroyl Sarcosinateve Plantaren 2000 bulunan etkisiyle ciltteki kir ve yağı arındırarak cildi nazikçe temizlemeye yardımcı olur. 

 

Gliserin, Papatya, A ve E Vitaminlerini içerir.

  

Bebeğinizin cildi çok ince olduğundan ve fazla yağ üretmediğinden tahriş ve enfeksiyonlara, kuruluklara, atopiye oldukça eğilimlidir.

Dış hasarlardan etkili bir şekilde korunması gerekmektedir.Bebeğinizin özellikle bezli bölgesi ayrı bir özen ister, uygun ürünlerle etkilibir şekilde temizlenemediğinde pişik oluşumları görülebilir veya farklı tahrişler oluşabilir, bu da oldukça rahatsızlık ve acı verici olabilir ve oldukça zor iyileşir.

 

Anne sütü alamayan bebeklerde de bu tip tahriş ve oluşumlar daha sık görülmektedir.

Doğal içeriği ile yeni doğmuş bebeklerinizi bile nazik bir şekilde temizleyebileceğiniz Bella B No Rinse Wash, pediatrik gözlemler altında dermatolojik testlerden geçirilmiştir.

 

Kullanım Şekli:

Ürünü bir pamuğa dökerek bebeğinizin yüzünü, bezli bölgesini ve vücudunu temizleyebilirsiniz. Pişik oluşumlarında da etkili bir temizlik sağlayarak pişikler kolay iyileşmesine destek olmaktadır.

Bella B No Rinse Wash, sitemizde ucuz fiyata satılan bir üründür. Turuncu Kasa farkını, kaliteyi uygun fiyata alarak siz de yaşayın.

 

 

2272

Özel Referanslar

Yorumlar

Ürün Hakkındaki Düşüncelerinizi Yazın

Bella B No Rinse Wash

Yeni doğan bebeğinizin, yüz ve vücut temizliğinde kullanabileceğiniz, Bella B No Rinse Wash ürününü, bu sayfada bulabilir ve sipariş vererek, güvenle kullanmaya başlayabilirsiniz.

Bella B No Rinse Wash