Bella B Tummy Honey Cream Çatlak ve Sezaryen İzi Gidermeye Destek Bakım Kremi

16341

Markası : Bella B

Barkod : 852281000121

0 Item Items

Oluşmuş çatlak görünümünde, düzelme sağlamaya yardımcı olabilecek, Bella B Tummy Honey Cream Çatlak ve Sezaryen İzi Gidermeye Destek Bakım Kremini, bu sayfada bulabilir ve uygun fiyatıyla sipariş verebilirisiniz.

Daha fazla detay

179.9 TL

Kazanacağınız puan 1799 tupara Toplam tutarı: 1.80 TL.


Bu ürün sepetinizde varsa MNG ve PTT kargo ile KARGO BEDAVA fırsatı yakalarsınız.

Bu ürüne bakanlar bu ürünlere de baktılar

Next Previous

Bella B Tummy Honey Cream Çatlak ve Sezaryen İzi GidermeyeDestek Bakım Kremi 113 gr:

Bella B Tummy Honey Cream Çatlak ve Sezaryen İzi Gidermeye Destek Bakım Kremi

Marka Adı :Bella B

Ürün Adı :Bella B Tummy Honey Cream Çatlak ve Sezaryen İzi Gidermeye Destek Bakım Kremi

Ürün Miktarı : 113 gr.

Ürün Özellikleri : Hızlı kilo alıp vermenin en sık görüldüğü dönem olan hamilelik de oluşan çatlaklarda, sezaryen doğum izlerinin görünümlerinde azalma sağlamaya yardımcı bir üründür. Cilde nem ve esneklik kazandırmaya yardımcıdır. Ürünü hamileler ve emziren anneler de kullanabilirler. Organik içeriklerle formüle edilmiş olan ürün, paraben, petrol türevleri, lanolin, yapay koruyucular ve zararlı kimyasallar içermez. Hipoalerjenik olarak tasarlanmıştır.

Sonuç :Hamilelik de ve emzirme döneminde yaşanan cilt çatlakları ve sezaryen izi sorunlarında azalma sağlamaya yardımcı üründür.

Kullanım Şekli :Sabah ve akşam olmak üzere günde iki defa sorunlu bölgelerde masaj yaparak kullanabilirsiniz. Kol, bacak, karın, kalça, basen ve göğüste kullanılabilir.(Göğüs uçlarına sürmeyiniz)

İçerik :Darutoside,Bal,Aloe vera, susam tohumu yağı, gül yağı, shea yağı, bisabolol, gotu kola ekstresi, pirinç şurubu, E ve C vitaminiiçerir. İçerisindeki maddeler bitkisel kaynaklıdır.

Pek çok kişinin derdi olan çatlaklar kilo alıp verme sonucunda ciltte oluşan yırtılmalardır. Ergenlik ve hamilelik dönemleri bu sorunların sıkça karşılaşıldığı dönemlerdir.

Anne adayları için, hızla kilo alınması sonucunda oluşan çatlaklar can sıkıcı olmaktadır. 

Oluşmuş çatlakların görünümlerinde düzelme ve gerilemeye yardımcı olmak için kullanabileceğiniz bir üründür.

Tabii özellikle hamilelik ve emzirme dönemlerinde kadınlar her ürünü rahatça kullanamazlar, Bella B Tummy Honey Cream Çatlak ve Sezaryen İzi Gidermeye Destek Bakım Kremi ise organik ve bitkisel içeriği ile yardımcı bir üründür.

Darutoside,Bal,Aloe vera içerir.

**güçlü bir nemlenmeye

**cildi yatıştırma ve rahatlatmaya

**cildi hasarlardan ve kuruluktan korumaya

**esneklik ve sıkılık kazandırmaya

**taze ve ferah koku kazandırmaya yardım eder.

Cildiniz yenilemeye ve tazelemeye yardım eder.

Ürün, emülsiyon formu ile ciltteki destekleme özelliğindeki liflerin yapılanmasını desteklemeye ve bağ dokusunu güçlendirmeye yardımcı olur. Ferah bir kokuya sahiptir

Paraben, petrol türevleri, lanolin, yapay koruyucular ve zararlı kimyasallar içermez.

Kullanım Şekli:

Çatlakların en fazla görülebileceği göğüs, karın, bel, kalça ve bacaklara masaj yaparak, göğüs uçlarına değdirmeden uygulayınız, masaj yaparak kremi yediriniz. Günde iki defa temiz bir cilde uygulamanızı tavsiye ederiz.

Bella B Tummy Honey Cream Çatlak ve Sezaryen İzi Gidermeye Destek Bakım Kremi, sitemizde satılmaktadır ve ucuz fiyata sahiptir.

Yorum Yap

Düşüncelerinizi belirterek diğer müşterilerimizin bilgilenmesini sağlayabilirsiniz.