Turuncukasa Blog

MArtidermÜrünleri

Marvis Ürünleri

AdidasÜrünleri

Benev

Benev markasında bulunan, cildinizin daha düzgün, güzel ve sağlıklı görünüme kavuşabilmesine yardımcı olabilecek ürünler ile güzelleşebilirsiniz. Cildinizdeki yaşlanma ve yorgunluk belirtileriyle Benev ile savaşın.

Aradığınızı bulamadık.

Aradığınızı tekrar arayın

Benev Ürünleri

Benev, Amerika'da kliniklerde satılmakta olan olan, bilimsel bir dermokozmetik markasıdır.

Cildin daha düzgün ve sağlıklı görünmesini desteklemek için ürünler tasarlamak için çalışan firma ürünlerini bilim adamları, doktor ve plastik cerrahlar ile yapılan çalışmalarla ortaya çıkartmıştır.

Benev kullananlar, çözüm odaklı etkilerinden dolayı ürünleri tavsiye etmektedirler.

Dermatoloji alanında çözümler sağlamaya yardımcı ürünleri ile cildinizin ihtiyacı olan her şeyi Benev'le elde edebilirsiniz.

Cildinizde yaşadığınız, güzelliğinizi ve cildin sağlıklı görüntüsünü etkileyen pek çok sorun için tasarlanmış olan cilt bakım ürünleri bulunmaktadır.

Benev Vitamin C Serum 1220ml, cilt için faydaları bilinen C vitamini ile formüle edilmiştir. Normal, kuru ve hassas ciltlerin kullanımı için tasarlanmış olan ürün Yüzünüzün tamamında kullanabileceğiniz bir üründür. Göz altlarınızda da kullanabileceğiniz ürün, tüm yüzünüzde kullanabilirsiniz.

Cildinizi sıkılaşma ve canlandırıcı etki sağlamaya yardım eder.

Ürün, C vitamininin yağda çözünen, en saf halini içerdiğinden en yüksek etkiyi elde etmenize yardımcıdır.

Göz altlarınızda, yüz ve boyun bölgenizde oluşan yorgunluk belirtilerini gidermeye de yardımcı olan ürün

Benev Vital Eye Cream 19 gr, göz altlarında daha düzgün görünüm elde edebilmeniz için yardımcı bir üründür. Gözaltındaki morluklarda, torbalanmalarda, ince çizgi görünümlerinde azalma sağlamaya yardım eder. Düzenli kullanımla göz altlarınızda ve göz çevrenizde daha aydınlık ve sıkılaşmış bir görünüm elde etmenize yardımcı olabilir.

Göz çevresi yüzünüzdeki en ince ve hassas cilt dokusuna sahiptir. Göz çevresi, göz kaslarımız sürekli çalıştığı için çok daha kolay bir şekilde hasarlanabilir ve yüzümüzde en hızlı şekilde yaşlanma ve yorgunluk belirtilerinin görüldüğü bölgedir.

Bu nedenle göz çevresinin daha özenli bir bakıma ve korunmaya ihtiyacı vardır. Cildimizin de tıpkı vücudumuz gibi vitaminlere ihtiyacı vardır. Vitaminlerin cilt üzerinde sağladığı olumlu etkiler kanıtlanmıştır.

Benev Ürünleri ve Fiyatları

Benev cilde ihtiyacı olan vitaminleri sağlayarak daha canlı, sağlıklı ve düzgün görünümünü desteklemek için çalışmaktadır.

Benev Pure Squalane Moisturizer 20 ml, %100 doğal zeytinden elde edilmiş, cildi nemlendirmeye, kuruluklara karşı korumaya yardımcı bir üründür. Nemin ciltte daha uzun süre tutulmasına da yardımcıdır. Güneşte yanma sonucu ciltte oluşan kuruluk,gerginlik ve hassasiyeti gidermek için de yardım eder. 7.2 PH değerine sahiptir.

Cildinizin en büyük düşmanlarından biri de kuruluk sorunudur. Kuruyan ve ihtiyacı olan nemi alamayan cilt, daha hızlı bir şekilde yaşlanma etkileri göstermeye, pul pul dökülmeye, kaşıntı ve kızarıklıklara maruz kalabilir.

Her cilt tipinin neme ihtiyacı vardır. Cildiniz nemlendiğinde rahatlayarak tıpkı suyun canlılara sağladığı enerji ve canlılık gibi etki göstermektedir.

Benev Pure Squalane Moisturizer, cildinizin kuruluk ve kuruluk nedeniyle oluşan rahatsızlıklarını gidermeye yardımcıdır.

Cildinizin sorunlarına Benev ile çözüm bulabilirsiniz.

Benev markasında bulunan ürünlere Turuncu Kasa sitesinden ulaşarak sipariş verebilirsiniz.