Turuncukasa Blog

MArtidermÜrünleri

Marvis Ürünleri

AdidasÜrünleri

Berko

Berko markasında bulunan orjinal ürünlere bu sayfadan ulaşarak özelliklerini inceleyin ve indirim fırsatlarını yakalayın.

10 ürün var.

BERKO Ürünleri

1973 tarihinde Diyarbakır Beran Eczanesi’nde başlayan ilk adımlar Beran Laboratuvarındaki küçük imalatlar ile ilerlemiştir. Daha sonrasında güven ve kaliteyi prensip edinen firma 1984 yılında İstanbul’da Berk İlaç ve Kimya Sanayi Ltd. Şti. olarak ilaç sektöründe yer edinmiştir.

Toplamda 600’e yakın çalışanı ile faaliyet göstermektedir. Gıda takviye ürünleri ve sağlık ürünleri üretmek üzere tasarlanmış bir şirkettir. Berkofiz adında tek ürün olarak yola çıkan firma daha sonrasında Zinco markası ile adımlarını büyütmüştür. Zinco ile çinko elementini ilk defa Türk tıbbının hizmetine sunmuştur.

Kalite, dürüstlük, şeffaflık ve insan sağlığına verdiği önem ile ön planda olmayı başarmıştır. Sürekli gelişim içinde olan firma sektörlerde örnek model olma vizyonuna sahiptir. Çocuklara özel ambalaj kaplı ürünleri bulunmaktadır. Özel olarak tasarladığı tek kullanımlık kaşık formunda ürünleri de piyasaya sunmuştur. Sundukları kaşık formuyla 2014 Altın Havan Ödüllerinde “Yılın En İnovatif Ambalaj” ödülüne layık görülmüştür. Caillou ve Pepee gibi çizgi film karakterlerini ambalajlarında kullanmıştır.

Sağlık Bakanlığı ve Tarım Bakanlığı tarafından ruhsatlı bir markadır. Berko İlaç Fabrikası, 2008 yılında İstanbul’un Anadolu yakasında Sultanbeyli’de hizmete geçmiştir. Akıllı bina sistemi ile inşaa edilmiş tesisi bulunmaktadır. Kullanım alanı, makine ve laboratuvar donanımı son teknoloji kullanılarak kurulan bir şirkettir. Yerli ve yabancı pazara hizmet sunmaktadır.

Berko Ürünleri ve Fiyatları

Zinco Mega 5 ml 20 Kaşık Omega 3; zihinsel gelişime ve metabolizma yardımcıdır. İçeriğinde bulunan DHA, EPA, Çinko, C vitamini, E vitamini, A vitamini, D vitamini, Omega 3, Rafine Balık Yağı ile gelişime katkı sağlamaya çalışır. Kaşık formunda bir üründür.

Caillou Balık Yağı 5 ml 20 Kaşık Omega 3; vitamin ve mineral desteği sağlamaya destek olur. Çocuk gelişimi destekleyen besin kaynağıdır. Caillou ambalajı ile çocuklara özel tasarlanmıştır.

Immuzinc 40 Kapsül; içeriğinde ekinezya, mürver, çinko, propolis, beta glukan bulunmaktadır. Bağışıklık sisteminin güçlenmesi için yardımcı olur.

Vimin Fer Şurup; demir bakımından zengin formülü ile gelişiminize yardımcı olur. İçeriğinde bulunan üzüm pekmezi, çinko, vitamin A, vitamin B12 ile besin takviyesi sağlamaya destek olur.

Caillou Multi Vitamin; vitamin C, vitamin E, vitamin A, vitamin D3, vitamin B1,2,3,5,6 gibi güçlü formülü ile eksik alınan vitaminlerin takviye edilmesini amaçlayan bir üründür. İştah açıcı etkisi ile beslenmeye yardımcı olur.

Eczacılıkla başlayan yolda kendi üretim tesisiyle devam eden Berko markası kalitesiyle ilerlemeye devam etmektedir. Berko firması, güven veren ve çok tercih edilen ürün çeşitliliği ile insan sağlığına önem vermektedir. Uluslararası hijyen standartlarında üretilmektedir.

Berko markasının ürünlerine Turuncu Kasa’dan ulaşabilirsiniz.