Turuncukasa Blog

MArtidermÜrünleri

Marvis Ürünleri

AdidasÜrünleri

Beurer

Beurer markasının sahip olduğu sağlık,zinde yaşam ve kişisel bakım ürünleri hem ülkemizde hem dünyada beğenilerek kullanılmaktadır. Beurer tansiyon ve nabız ölçer,ateş ölçer çeşitleri, baskül, tartı çeşitleri farklı özelliklere sahiptir.

Beurer Ürünleri

Beurer markası ülkemizde olduğu gibi dünyada da sağlık, konforlu ve zinde yaşam konusunda lider firmalardan biridir.

Beurer firmasının geniş bir ürün ağı gamına sahip olduğunu söylemek firma için hiçte basit olmadığını belirtmek gerekir. Firmayı bu kadar farklı kılan tek şey ise 120 çeşitten fazla ürüne sahip olmasıdır. Evinizde veya hayatınızın içerisinde kullanabileceğiniz her yer için ürünler üreten firma 1919 yılında buyana bunları gerçekleştirmesi onun bu denli farklı olmasını sağlamaktadır. Almanya’nın köklü firmalarından olan marka, özellikle medikal, sağlık ve elektronik eşyaları ile ön plana çıkmaktadır. Özellikle yeni doğan bebekler ve küçük çocuklar için ürünler tasarlayan firmanın biberon, baskül ve süt ısıtma makineleri en fazla satışta olan ürünleridir.

Diğer çeşitleri içerisinde en fazla satışta olan ürünleri ise elektronik programlı ürünlerdir.

Özellikle sağlık açısından son derece önemli olan tansiyon aleti çeşitleri bulunmaktadır.

Farklı özelliklere sahip tansiyon aleti çeşitlerinden kendinize uygun olanı seçerek kullanabilirsiniz.

Beurer tansiyon aleti çeşitleri farklı formlara ve özelliklere sahiptir.

Beurer BM 40 Tansiyon Aleti, tamamen otomatik özelliktedir ve kullanımı kolaydır. Büyük, kolay okunabilen LCD ekrana sahip olan tansiyon ölçer, üst kol bölgesinden tansiyon ve nabız ölçümü sağlamaya yardım eder. Son 7 gün yaptığınız ölçümün sabah ve akşam ortalama tansiyon değerlerini hafızada tutar.

2 x 60 kayıt yeri bulunmaktadır.22-35 cm olan üst kol çevrelerinde kullanılabilir, manşeti 30-42 cm’dir.

Tarih ve saat göstergesi de bulunan tıbbi ürün, hatalı uygulama yaptığınızda size uyarı verir. Ölçüm aleti kayıtlı olan değerlerin ortalamasını size vermeye de yardımcıdır. Kullandıktan sonra otomatik olarak kapanır.

Beurer BM 26 Üst Kol Ölçme Aleti, üst koldan tansiyon ve nabzınızı ölçebilmenize yardımcı olur.

Yapmış olduğunuz ölçümlerden son üçünün ortalamasını alabilir.

Üst kol çevresi 22-36 cm olan üst kol çevreleri için tasarlanmıştır. Manşeti 30-42 cm'dir. Uygulamada hata yaptığınızda size uyarma özelliğine sahiptir. Ekran kolayca okuyabileceğiniz şekilde tasarlanmıştır.

Beurer Ürünleri ve Fiyatları

Beurer BC 30 LCD Ekran 3x30 Hafızalı Kalp Ritim Algılamalı Bilekten Tansiyon Aleti, tam otomatik olarak ölçüm yapabilmenize yardım eder. 14 – 19,5 cm olan bilek çevreleri için uygundur. Ekranı kolayca okuyabileceğiniz şekilde geniş olarak tasarlanmıştır. Hatalı yaptığınız uygulamalarda sizi uyarır.

2x60 kayıt yerine sahiptir. Konuşma işlevi vardır ve isteğe göre dil seçimi yapılabilir ya da uygulama kapatılabilir. Entegre konuşma işleviyle size daha kolay bir uygulama sağlayabilir.

Tansiyon, sağlık açısından çok önemlidir. Tansiyonun yüksek ya da düşük olması durumları da tehlikelidir. Özellikle bazı hastaların tansiyon ölçüm dereceleri düzenli olarak takip edilmeli ve bu şekilde gerekli olduğunda hızlı bir müdahale yapılabilmelidir.

Tansiyonunuz her ölçtürmek istediğinizde bir sağlık kuruluşuna gitmeniz sizin için zor olabilir. Ayrıca hareket halinde olduğunuzdan ölçüm sonucu da farklı çıkabilmektedir. Bu nedenle özellikle kronik ya da önemli hastalığı olanlar evde kendi başlarına ölçüm yapabilmelidirler.

Beurer baskül çeşitleri, nabız ölçer saat çeşitleri ile de beğenilen ve çok tercih edilen bir markadır. Beurer markasında bulunan ateş ölçerler de hem yetişkin hem de bebek ve çocukların kullanımına özel değişik özelliklerdedir. Beurer ateş ölçer çeşitlerine de bu sayfadan kolayca ulaşarak sipariş verebilirsiniz.

Beurer markası, farklı özelliklere sahip pek çok tansiyon ölçer aleti çeşidine sahiptir.

Beurer Tansiyon aleti çeşitleri ve daha pek çok farklı Beurer ürününe Turuncu Kasa’dan ulaşarak sipariş verebilirsiniz.