ESRA EROL'LA TURUNCUKASA

Turuncukasa Blog

SAĞLIK KÖŞESİ

Diyetisyen Gonca Yaşar
Dr. Tahir Oruç
Dr. Özgür Sayın

Fırsatlar

Sonbahar

3 Al 2 Öde

Güneş Ürünleri ve Kremleri

Bebek Giyim Kategorisi

Kampanyalar

Jane Kampanyası

Bu ürünler ile kargo bedava

Bu ürünler ile kargo bedava

Kredi Kartı Hakkında

Beurer Nabız Ölçüm Saati PM 50

ZZ10059

Markası : Beurer

0 Item Items

Beurer Nabız Ölçüm Saati PM 45 ürününü, bu sayfada bulabilir ve ucuz fiyata satın almak için, hemen sipariş verebilirsiniz.

Daha fazla detay

273 TL KDV DAHİL

0
1

Bu ürünü satın alarak puan toplayabilirsiniz 2730 Alışveriş puanı. Sepetinizde toplanacak 2730 puan İndirim kuponları toplam tutarı : 2.73 TL.


Bu ürün sepetinizde varsa KARGO BEDAVA fırsatı yakalarsınız.
Ürün Avantajları
Önemli Uyarı

Kozmetik ürün: İnsan vücudunun epiderma, tırnaklar, kıllar, saçlar, dudaklar ve dış genital organlar gibi değişik dış kısımlarına, dişlere ve ağız mukozasına uygulanmak üzere hazırlanmış, tek veya temel amacı bu kısımları temizlemek, koku vermek, görünümünü değiştirmek ve/veya vücut kokularını düzeltmek ve/veya korumak veya iyi bir durumda tutmak olan bütün preparatlar veya maddeleri, şeklindedir.Kozmetik ürünler ve takviye edici gıdaların, Hiç bir hastalığı tedavi ettiği, tedavisine yardımcı olduğu, hastalığı önlediği, önlenmesine yardımcı olduğu iddia edilemez. Sitemizde ilgili yasa ve yönetmelikler gereği, sağlık beyanı oluşturabilecek açıklamalara yer verilmemektedir. Sitemizde belirtilen açıklamalar, üretici, ithalatçı firmaların sunduğu ürün etiketi, broşür gibi bilgi ve belgelere dayanmaktadır. Bu bilgiler ürünlerin vaad edilen etkilerinin kesin olarak gerçekleşeceği ya da yan etkileri olmadığı anlamını taşımaz.Detaylı bilgi için tıklayınız

Beurer Nabız Ölçüm Saati PM 50 :


Beurer Nabız Ölçüm Saati PM 50 :


Marka Adı : Beurer

Ürün Adı : Beurer Nabız Ölçüm Saati PM 50

Ürün Miktarı : 1 Adet ölçüm cihazı , 2 adet pil

Ürün Özellikleri : Cihaz EKG hassasiyetinde nabız ölçümüyapabilmenize yardım eder. Kullanımı kolay olan bu cihaz aynı zamanda yağ vekalori hesaplaması yapan kişilere de kolaylık sağlayacak özelliktedir.Yapabileceğiniz zindelik hesaplamasının yanı sıra

Ekranının aydınlık formda olması da gece kullanımlarındasize rahatlık sağlayacaktır. Analog sinyal aktarımı yapabileceğiniz cihazıyüzerken de kullanabilirsiniz, su geçirmeyecek şekilde tasarlanmıştır.

Sonuç : Hassas bir nabız ölçümünün yanı sıra kalori, yağyakımı hesaplaması gibi diğer özellikleri ile de özellikle sporcular için büyükyardım sağlayabilecek, kullanımı kolay bir cihazdır.

Kullanım Şekli : Normal bir saat gibi bileğinize takarakkullanabileceğiniz nabız saatinizin değerlerini analog sinyal aktarımı özelliğiile aktararak saklayabilirsiniz.

Nabız ölçüm saati çeşitlerinden biri olan ürün, kalp atışhızını kontrol edebilmenize yardım eder.

Üstelik tek cihazda birleştirilmiş özelliklerden olan kalorive yağ yakım takibi, kişiye özel bireysel zinde olma testi da yapılabilir.

Su geçirmez özelliği sayesinde yüzerken de kullanıma uygunolan ürün 30 metreye kadar suyu geçirmemektedir.


Kalbin damarlara uyguladığı basınç kalp atış hızıdır. Birdakika içerisindeki kalp atış hızının ölçülmesi de size nabız ölçümünüverecektir.

Nabız ölçümünü bileğinizin iç kısmından ya da boyunbölgesinden yapılabilir.


Nabız hızı spor yapmak gibi hareket durumunda, ayrıcadeğişik duygu durumlarında da ( heyecan, korku, stres) artabilmektedir. Endoğru ve hassas ölçümlerin yapılabilmesi de özel cihazlarla olacaktır.

Sporla uğraşan kişiler fazla hareket ettiklerinde kalpatışları artar ve bunun kontrolü için nabız ölçerlerle sürekli takibiyapılabilir ve gerektiğinde önlem almanızı sağlayabilir.


Nabız ölçümünü EKG hassaslığında yapacak olan cihaz aynızamanda zindelik testi, metabolizma hızı hesaplama, yağ ve kalori yakımıhesaplama gibi özellikleri ile de son derece kullanışlıdır ve şık dizaynedilmiştir.Beurer Nabız Ölçüm Saati PM 50, Turuncu Kasa’da indirimlifiyata satılan bir üründür.

19 Eyl. 2013
(5/5
Başlık :
en hesaplı sizsiniz tesekkurler
(Beurer Nabız Ölçüm Saati PM 50)

 Report abuse