Filtre

Marka

Marka

Fiyat

Fiyat

  • ₺13,00 - ₺416,00

Turuncukasa Blog

Sunlife MultiVitamin

Vitawin Maxiwin Vitamin C

Sambucol Plus Efervesan 15 Tablet

Uni Baby Yenidoğan Islak Pamuk Mendil 3x40'lı Paket

Newessentials Ürünleri ve modelleri Turuncukasa da

Biberon Mamaları

Aktif filtreler

BİBERON MAMALARI

Bebeklerin doğumdan itibaren ilk altı ay sadece anne sütü ile beslenmeleri gerektiği herkes tarafından bilinmektedir.  Bebeğin bağışıklık sisteminin güçlenmesinde, hastalıklardan korunmasında ve bebeklerin gelişimini sağlıklı bir biçimde devam ettirmesinde anne sütünün önemi büyüktür.

Bazen annenin sütü bebeğe yetmeyebilir, bebek anneyi emmek istemeyebilir, anne ile bebek birbirinden uzakta olabilir. Böyle durumlarda mamalar, biberon mamaları, bebeklerin beslenmesinde kullanılabilir.

Bebekler için mama seçimi, annelerin en sık araştırdığı konulardan biridir. Her anne için bebeği eşsizdir ve onun için her şeyin en iyisini yapmak istemesi normaldir.

Biberon Mamaları ve Fiyatları

Bebeğe ek besin verilirken, dikkat edilmesi gereken birtakım faktörler bulunmaktadır. Bebek için ek gıda verilirken eğer anne sütü hala geliyorsa, anne sütü de verilmeye devam edilmelidir. Ek besin seçiminde, bebeğin kaç aylık olduğuna muhakkak dikkat edilmelidir.  

Biberon mamaları, bebeğe kaynatılmış ve ılıtılmış su ile hazırlanır. Mama hazırlarken, temizlik kurallarına dikkat edilmesi çok önemlidir. Ayrıca bebek maması seçerken, bir uzmandan yardım da alabilirsiniz.

Milupa devam mamaları, Milupa devam sütü, Similac biberon maması, SMA biberon mamaları, annelerin, bebek beslenmesi konusunda tercih ettiği markalardan bazılarıdır.

 

whatsapp ile bize yazın. Whatsapp İletişim