Filtreleme kriteri
Kategoriler
Markalar
more... less
Fiyat
Filtrele

Turuncukasa Blog

Ev Dekorasyon Ürünleri

Sunlife Vitamin C 1000 mg

Biberonlar & Aksesuarları

Biberonlar & Aksesuar Ürünleri

Bebekler için en iyi beslenme biçimi, anne sütü ile yapılandır. Anne sütünün faydaları ve gerekliliği, günümüzde hemen herkes tarafından bilinmektedir. Emzirme, anne ile bebek arasındaki duygusal bağın ve sevgi bağının güçlenmesinde büyük bir öneme sahiptir.

Annenin bebeğini emziremediği, bebeğin anneyi emmediği, bebeğin doymaması, ek gıdalara geçiş gibi sebepler, biberon kullanımı na sebep olabilir.

Biberonlar, çoğu zaman annelerin işini kolaylaştırabilir, bebeği sakinleştirebilir. Biberon seçimi, özenle yerine getirilmesi gereken bir süreçtir. Biberon seçerken bebeğin içinde bulunduğu aya dikkat etmek gerekir. Biberonlar ile bebeğinize süt, mama, çay gibi sıvı formlu ürünler verebilirsiniz.

Biberon emziğini seçerken de bebeğin yaş grubu dikkate alınmalıdır. Biberonların küçük delikli, orta delikli ve büyük delikli emzikleri bulunmaktadır. Küçük delikli, yavaş akışlı biberon emzikleri ile su, süt gibi besinleri verebilirsiniz. Orta delikli biberonlar mama verilmesi için uygundur ve büyük delikli biberon emzikleri ise koyu kıvamlı mamaların verilmesi için uygundur.

Biberon alırken, içinde BPA içermemesine de dikkat etmeniz gerekir.

Biberonların ve biberon emziklerinin her kullanımdan önce kaynatılması gerekir. Temizlik bebekler için dikkat edilmesi gereken en önemli unsurlardan biridir.

Biberonlar ve Aksesuar Fiyatları

Pek çok markada biberonlar ve biberon aksesuarları bulunmaktadır.  Avent biberon çeşitleri, Bambino biberon emziği, Bebedor geniş ağızlı biberon,  Chicco biberon annelerin tercih ettiği ürünler arasında yerini almaktadır.Fırsat Ürünlerini Kapat Fırsat Ürünleri.
whatsapp ile bize yazın. Whatsapp İletişim