Turuncukasa Blog

MArtidermÜrünleri

Marvis Ürünleri

AdidasÜrünleri

Bio-Taches

Bio-Taches, cilt problemlerine çözüm sunmaya çalışan ürünlerden oluşan bir markadır. Kullanıcıların cilt tiplerine ve ihtiyaçlarına uygun ürünler geliştirmeye çalışmaktadır. Bio-Taches markası, dermokozmetik ürünleri ile geniş bir kullanıcı kitlesine sahiptir.

Bio-Taches Ürünleri

Söz konusu dermokozmetik ürünler olduğunda Fransa ve Fransız markalarını apayrı bir yere koymak gerekir. Çünkü Fransa dünyada en fazla köklü markanın yer aldığı ülkedir ve Fransız markaları gerçekten bu alanda çok iyidirler. Bio-Taches bu markalardan biri olan cilt için uzmanlaşmış ideal çözümler sunan bir markadır. Çok farklı cilt sorunları ve ihtiyaçları için çözüm sunan bu marka pek çok kişi tarafından önerilmektedir. Kusursuz bir araştırma tesisine sahip olan marka Sinclair markasının bir alt grubu olarak bilinir. Ürün çeşitliliği ve kalitesi açısından örnek markalardan biri olan Bio-Taches pek çok önemli dermokozmetik uzmanı tarafından en iyi markalar arasında gösterilmektedir.

Bio Taches Emulsion,leke sorunu yaşayan ciltler için geliştirilmiş bir üründür. Leke sorunu yaşanılan yüz, boyun, dekolte ve ellerde kullanıma uygundur. Ürünü kullandıktan sonra, üzerine makyaj yapabilirsiniz. Eşitlenmiş bir cilt tonu elde etmenize ve cildinize aydınlık bir görünüm sunmaya çalışır. Leke yoğunluğuna bağlı olarak, 8-12 hafta kadar bir sürede düzenli kullanılması önerilir. Lekelerin görünümünün yoğunluğuna bağlı olarak, kullanım süresini uzatabilirsiniz.

Lekeler cildin pürüzsüz görünmesine engel olur. Güneş ışınlarına maruz kalmak, yaşlılık belirtileri, kullanılan ilaçlar, hormonal etkiler, hamilelik, sivilce izleri gibi sebeplerle leke oluşumu görülebilir.

Bio Taches Maske, lekeli ciltler için geliştirilmiştir. Cilde aydınlık bir görünüm sunmaya ve leke görünümünü hafifletmeye çalışır. Peeling etkili ürün, cilt soyucu etkiye sahiptir. Cildi soyucu etkisiyle, ölü hücrelerden arındırmaya da yardım eder. Maskeyi düzenli olarak kullanarak, eşitlenmiş bir cilt tonu elde edebilirsiniz. Ölü hücrelerden arınan cilt temiz, aydınlık ve sğlıklı bir görünüme kavuşur.

Bio-Taches Ürünleri ve Fiyatları

Herkes pürüzsüz bir cilt görünümüne sahip olmak ister. Ancak ciltteki leke görünümü cildin pürüzsüz görünmesini engeller. Lekeli ciltlerin bakımı, lekeli ciltlere uygun ürünlerle yapılmalıdır. Lekeler, melanin hormonunun fazla salgılanmasıyla oluşur. Melanin pigmentleri cilde rengini veren yapılardır. Leke görünümlerine hiperpigmentasyon denir.

Eğer lekelenmeye müsait bir cilt yapınız varsa, yaz ve kış aylarında mutlaka cilt tipinize uygun Güneş koruyucular kullanmalısınız. Çünkü ciltte lekelenmeyi en fazla etkileyen faktörlerden biri de Güneşin zararlı ışınlardır.

Bio-Taches markasına ait ürünleri, Turuncu Kasa' da bulabilir ve indirimli fiyatlarla sipariş verebilirsiniz.